Skocz do zawartości

Win DreamOS - Extreme PC/Tablet (x86-x64) 2k17


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

puszcze skana malwarebytes za chwile i wyłącze ten stuff, zobaczymy. menager tak wygląda ( nie kłamałem :V )

CuYYIII.png

 

dodam ze wczesniej odpalony chrome, yt, jakaś gra w tle, i jakieś inne akcje na pc na raz nie pożerały więcej niż 30-50%

teraz wystarczy odpalić chrome by już sięgało setki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic do Twojego systemu, dzisiaj go instaluje. Krecikowi tylko aktualna sytuacje z moim szajsem prezentowałem, tak btw. malware nic nie wykryło, a nadal zżarte 100% ;d może koparke z mojego pc zrobili <lul>

500 mega to nic, tak jak mowilem chrome, gry w tle i inne takie śmieci i cpu bylo max 50%, a teraz to jak powalone, aż słyszę jak pc pracuje

@teoretycznie mam teraz czasem nawet 'lagi' przy przewijaniu winclubu, a yt musze w 480p oglądać xd


Pomocy :|

 

Zainstalowałem ten system, mimo ogromnej ilości walenia się z nim ( pierw partycji nie czytało, musiałem nadać litery jak dowiedziałem się jak w menagerze :| ), potem problemy ze sterownikami -> na sam koniec zamiast spijać wszystko co najlepsze, połowa aplikacji mi nie chce się zwyczajnie otworzyć. Instalka dt lite -> 0 reakcji, instalacja lola? ten błąd: 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

@instalacja VS kończy sie niepowodzeniem, net frameworka instalka też się nie odpala ( 0 reakcji )

Nie mam już pojęcia co robić..

 

@Mr.T Masz może pomysł o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic do Twojego systemu, dzisiaj go instaluje. Krecikowi tylko aktualna sytuacje z moim szajsem prezentowałem, tak btw. malware nic nie wykryło, a nadal zżarte 100% ;d może koparke z mojego pc zrobili <lul>

500 mega to nic, tak jak mowilem chrome, gry w tle i inne takie śmieci i cpu bylo max 50%, a teraz to jak powalone, aż słyszę jak pc pracuje

@teoretycznie mam teraz czasem nawet 'lagi' przy przewijaniu winclubu, a yt musze w 480p oglądać xd

Pomocy :|

 

Zainstalowałem ten system, mimo ogromnej ilości walenia się z nim ( pierw partycji nie czytało, musiałem nadać litery jak dowiedziałem się jak w menagerze :| ), potem problemy ze sterownikami -> na sam koniec zamiast spijać wszystko co najlepsze, połowa aplikacji mi nie chce się zwyczajnie otworzyć. Instalka dt lite -> 0 reakcji, instalacja lola? ten błąd: 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

@instalacja VS kończy sie niepowodzeniem, net frameworka instalka też się nie odpala ( 0 reakcji )

Nie mam już pojęcia co robić..

 

@Mr.T Masz może pomysł o co może chodzić?

process explorer  lub system explorer i zrob pelnego screena zeby wszystko bylo widac  , to ze nie przydzielil liter partycja to moze byc problem z samymi partycjami a raczej jak byly tworzone, a problemy ze sterownikami  to mozna miec jesli sie instaluje je w zlej kolejnosci albo do innego sprzetu lub w zlej wersji bitowej, btw daj info jaki masz sprzet

------------------

 

z inej beczki mialem bledy z instalacja programutpu  ISDone.dll i unarc.dll,   po sprawdzeniu wszystkiego od mojej strony  wkurzony w koncu zainstalowalem [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] na wirtualnej maszynie  i poszlo bez bledow, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydzieliłem litery samemu, instalować windowsa potrafie i robiłem to specjalnie drugi raz by było ok- nie było. Ale 5minut googlowania i zrobiłem

Sterowniki są zainstalowane, nie miałem vs z 2005 roku, musiałem z cmd'kiem pracować bo na zwykla instalacje nie było mowy

Lol nadal sie nie chciał zainstalować pobrałem cały folder od kumpla z grą - śmiga

Instalka daemon toolsow nadal sie nie chciala odpalić to też pobrałem to z neta w .rar i też smiga

 

Teraz kłopotam się z problemami instalacji visual studio które uznaje, że nie może się do końca zainstalować x)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa grupa domowa. Niby ją wykrywa, wybieram co chcę udostępniać, wpisuję hasło, ale jak klikam "dalej" to wyskakuje "grupa domowa napotkała błąd" i w dymku "system windows nie może skonfigurować grupy domowej na tym komputerze". Narzędzie do rozwiązywania problemów nie pomogło.
Z tego co widzę to nie usunięto nic związanego z grupami domowymi więc nie wiem czemu to nie działa. Może to ten cały easy transfer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego antywirusa polecacie pod ten mod?

 

również ponawiam pytanie... ale o odp proszę w dopiero co odblokowanym temacie:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

warto też przeczytać:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edytowane przez franekfranek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, słabe pytanie pewnie teraz padnie... :)

 

Mam problem przy instalacji, wyrzuca mi komunikat przy wyborze partycji, żeby załadować sterowniki do SSD.

 

1. Skąd takie najlepiej pobrać?

2. Czy wystarczy jak podam je na drugim pendrivie?

3. Instalacja Win10 mod na tablet poszła bez takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co jest nie tak z tym systemem, chrome instaluje w zgodności z vistą, opera nie działa jak powinna [długo ładuje strony/wiesza się] chrome canary nie chce zaskoczyć, wisi na procesie set up'u który się nie pokazuje [działa z win server 2008 ale mówi że zła wersja win [musi być 7ka jako najstarsza] uruchamianie jako admin niewiele daje, chrome nie chce się zaktualizować [z tym że ironicznie chrome działa bardzo dobrze]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co jest nie tak z tym systemem, chrome instaluje w zgodności z vistą, opera nie działa jak powinna [długo ładuje strony/wiesza się] chrome canary nie chce zaskoczyć, wisi na procesie set up'u który się nie pokazuje [działa z win server 2008 ale mówi że zła wersja win [musi być 7ka jako najstarsza] uruchamianie jako admin niewiele daje, chrome nie chce się zaktualizować [z tym że ironicznie chrome działa bardzo dobrze]

a na pewno sprawdziłes sumy kontrolne i system sie poprawnie wgrał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skoro nic się nie krzaczy to wszystko musi być ok, problem mam w sumie tylko z operą i właśnie chrome, wrócę snapshota i zobaczę czy zaskoczy instalacja chroma

 

edit; zagadnijcie co się stało? DZIAŁA... jprdl... wezmę tylko ogarnę hasła i instaluję na poprzednim snapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie