Jump to content
WinClub
Mr.T

[ARCHIWUM] Win 10 PRO 1703 Extreme PW2 x64 2k17

Recommended Posts

one juz sa wylaczony

nakjwyzej musisz wlaczyc i wylaczyc jeszcze raz

a którym polecasz sposobem?

Próbowałem wł/wył twoją metodą w gpedit.msc i dalej nic.

Przez cmd również nic. Tryb testowy w ogóle się nie załącza.

cr5_1.JPG

Jakim programem/pluginem uzyskać taki efekt menu start? Osobiście znam tylko classic start który zmienia na coś podobnego ale barwionego w kolor przewodni a to dużo bardziej mi się podoba.

Jest tez sposób aby zmienić kolorystykę okien eksplorera? Chociażby na grafitowy (taki co reszta) pacek u góry okna?

Guest rav3

Mam pytanie, jest jakiś sposób na podłączenie telefonu z windows mobile 10 lub windows phone? Aktualnie gdy go podpinam to nie widzi tego telefonu, w normalnej wersji wykrywało bez problemu. Inne telefony jak iphone czy coś na androidzie normalnie wykrywa.

Tak, jest. Możesz to zrobić na maszynie wirtualnej np: Vmware Fusion, program możesz pobrać ze strony producenta a tu masz link

do videoturtoriala z przykładową instalacją Windows 10 na macu

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Marcel1, tak mam maca i chcę windowsa. to co podesłałeś jest okej tylko, że ten sposób nie działa na systemy przerabiane przez Mr T. dlatego też potrzebuję sposobu, żeby to ominąć i móc taki system zainstalować

Witam serdecznie wszystkich na forum :)

Zwracam się z bardzo serdeczną prośbą o wsparcie.

Jak w tym Windows mogę uruchomić obsługę zmiany kompozycji ?

Gdy klikam w menu kompozycje to okno tak szybko mi się pojawia i gaśnie że nawet screenu nie zrobię aby Wam pokazać.

W Remove Spy v 17 raz tryb pro, usunąłem OneDrive oraz Defendera.

Z głębi pola serca dla wszystkich czytających mój post energia harmonii i dobrostanu :)

whitewolf1608

ewentualnie moze masz klucz Home w bios a to jest Pro

Na to bym nie wpadł. Da się to jakoś obejść ??

Laptop jest na gwarancji więc nie mam możliwości wyciągnięcia dysku aby zainstalować z innego kompa.

pobierz załącznik

rozpakuj

zawartość plik ei.cfg wrzuć do folderu SOURCES

Witaj Mr.T zwracam się do Ciebie z bardzo serdeczną prośbą o wsparcie. Link  https://files.fm/f/2s8eswxa dostał zadyszki i prosi o reuplound 

W wolnej chwili czasu proszę Cię o Reuplound lub o odświeżenie samego linku. 

Szanowny Adminie zwracam się do Ciebie również z bardzo uprzejmą prośbą o przeanalizowanie co do przyszłych wydań modyfikowanego Windowsa 10, czy Mógłbyś już na stałe,

nie usuwając oczywiście przy tym kafelków, mamy oczywiście na uwadze osoby które lubią używać kafelki.

Najlepiej jak byłby to tego jeden klik myszy aby można było włączać pełne Aero Glass i Klasyczny Menu Start ten z Siódemki oraz w drugą stronę aby można było wyłączać 

jednym klikiem myszy. 

Wierzę głęboko że Jesteś w stanie dla Nas którzy tęsknią za klasycznym menu start oraz za Aero Glass znakomicie znanym z systemu Windowsa 7 dodać taką modyfikacje w

jednym pliku. Mając na uwadze ochronę wzroku w imieniu wszystkich na forum zwracam się o dodanie na stałe aplikacji f.lux z ustawionym trybem nocnym już po zainstalowaniu 

systemu.

dodać klasyczne menu start z pełną obsługą Aero Glass ? Myślę że większość użytkowników z forum jest za klasycznym menu start oraz za pełnym Aero Glass w Windows 10. 

Jak działa plik do tuningu dysku, który ma na celu poprawić szybkość działania dysków, który znajduje się w folderze pierwsze kroki. 

Dla Ciebie z głębi pola serca mego pozdrowienia serdeczne oraz energia harmonii i dobrostanu :) 

whitewolf1608

przecież działa i nieźle zapyla :D

Ok a czy w wolnej chwili Możesz odpowiedzieć czy możemy mieć nadzieję na klasyczne pełne Aero Glass oraz klasyczne menu start, znane z Windowsa 7, miło by było aby od razu bo

zainstalowaniu systemu takie menu było z klasyczną ikonką menu jaka jest w Windowsie 7.

glass już było, jeśli Masz możliwość to dodaj [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] do szybkich screenów.

Tu Masz link do aplikacji która daje nam wszystkim ochronę dla oczu > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ok a czy w wolnej chwili Możesz odpowiedzieć czy możemy mieć nadzieję na klasyczne pełne Aero Glass oraz klasyczne menu start, znane z Windowsa 7, miło by było aby od razu bo

zainstalowaniu systemu takie menu było z klasyczną ikonką menu jaka jest w Windowsie 7.

glass już było, jeśli Masz możliwość to dodaj [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] do szybkich screenów.

Tu Masz link do aplikacji która daje nam wszystkim ochronę dla oczu > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Menu start jest przecież zainstalowane wystarczy zmienić 2 ustawienia i masz wygląd z win7 ;)

Aero to już kwestia poszukania odpowiedniego stylu, patch systemu do korzystania z 3rd party themes i gotowe tylko czy ma to sens?  :g: 

Dodawanie LightShota imo nie ma sensu, każdy korzysta z aplikacji które lubi a osobiście ShareX bardziej przypadł mi do gustu.

To samo tyczy się fluxa, instalowanie zajmie Ci mniej więcej 2 min i nie każdy w tym momencie musi chcieć z niego korzystać :E 

Jeżeli mimo wszystko nadal chcesz te dodatki to zawsze możesz przecież samemu złożyć .iso na forum są dwa myślę najlepsze do tego programy wraz z opisami.

Guest rav3

Jakieś pomysły dlaczego telefon z windows phone nie jest wykrywalny? Nawet w menadżerze urządzeń go nie widać. Jaki sterownik odpowiedzialny za to został wyłączony?