Jump to content
WinClub
Mr.T

[ARCHIWUM] Win 10 PRO 1703 Extreme PW2 x64 2k17

Recommended Posts

Ale chciałem tylko zaczerpnąć informacji dlaczego lub przez co, konkretny jakiś element... Po prostu może wiesz przez co, dałbyś mi słowo klucz a dalej bym sobie poradził...

Ale i tak dziękuję za odpowiedź i oczywiście za system :) 

Ale chciałem tylko zaczerpnąć informacji dlaczego lub przez co, konkretny jakiś element... Po prostu może wiesz przez co, dałbyś mi słowo klucz a dalej bym sobie poradził...

Ale i tak dziękuję za odpowiedź i oczywiście za system :)

chyba dostałby świra jakby miał odpowiadać każdemu na takie pytania

Słuchajcie po zainstalowaniu ten wersji Win, często mam problem że wywala mi albo przeglądarkę albo grę i pojawia sie komunikat Za mało pamięci chodź posiadam 8GB, a na wcześniejszych Exstrem-ach od Mr T.nie miałem z tym problemów, ma ktoś podobny problem bądź wie jak go rozwiązać ?Z góry dziękuję za pomoc.

włącz plik stronicowania

System od wczoraj zainstalowany ale na potrzeby swoje musiałem wyłączyć pasek DVR (w poprzedniej wersji nie było), wyłączyć podpisywanie sterowników cyfrowych do gry PUBG, dzwięk>komunikacja>nic nie rób (było na 80%), ustawić pamięć wirtualną na 4gb (mam 8gb ram) osobiście jestem bardzo zadowolony z nowego moda póki co ponieważ nie mam już freezów w grze wymienionej wyżej (z początku myślałem że to wina dysku choć po części jest coś w tym.. kwestia czasu aż zoptymalizują)

system pobrany z files.fm ponieważ z innych 4 godziny ściągania..

A teraz pytanie czy Tryb gry daje coś? w sensie działa czy nie działa jak to jest :D

krecik002: zostań na systemie na którym jesteś.

Każdy kastrat może stwarzać problemy więc jeśli nie czujesz się na siłach - NIE RUSZAJ, NIE INSTALUJ.

Nie jest powiedziane, że każdy musi mieć modyfikowany system. Zawsze jest coś za coś.

Wlasnie juz mam starsza wersje tego moda ale jeszcze nie gralem ani nie streamowalem czkalem na nowa odslone, nie ma problemu zeby cos pogrzberac w systemie, tylko nie wiem jakie problemy moge napotkac. Oglnie jestem w stanie pozmieniac to i owo ale po jakiejs instrukcji dlatego pytam, czy bede zmuszony cos zmieniac lub czy bedzie wszystko dzialac jak nalezy. zalezy mi na szybkim systemie, bez zbednych badziewi.

Zainstalowałem ze skryptem [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] w opcji PRO i...

Jak to działa, szok ! Dzięki WIELKIE !

Mam tylko jedno pytanie.

Jak ukryć ikony z pulpitu? Chcę pozbyć się "Komputer" i "Kosz".

Pozdrawiam.

Podczas instalacji idzie do 71% po czym wyskakuje komunikat: system windows nie może zainstalować wymaganych plików. Upewnij się że wszystkie pliki niezbędne do instalacji są dostępne a następnie ponownie uruchom instalacje. Kod błędu 0x8007025D. 

Instaluje na czystym dysku SSD w trybie UEFI. Co jest grane ?

OK, system ściągniety ponownie i tym razem instalka poszła z kopyta, ale pojawił się problem ze sterownikiem Radio Switch Device (kod błedu 39) wszystkie inne sterowniki zaintalowane , a ten powoduje jakiś konflikt. Mój laptop to MSI . 

Guest kermit

Co robie źle? System dziś pobrany, laptop wczoraj kupiony

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Guest kermit

raczej to nie to, na innym lapku wszystko śmiga... może coś z ssd? gpt/mbr?