Skocz do zawartości

[ARCHIWUM] Win 10 PRO 1703 Extreme PW2 x64 2k17


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

Tak kolejny świetny system testuje go i jest jak zawsze szybko i stabilnie  :D ale tak dla ścisłości czym różni się to wydanie PW2 od poprzedniego PW ? z góry dziękuje za odp.

Przeczytaj sobie dokładnie pierwsze posty opisowe autora i porównaj (podpowiem: sprawdź np. wersję bazową systemu) - wszystko jest opisane, a jeszcze lepiej  zainstaluj na virtualnej maszynie i sam porównaj oba systemy, lato jest, daj autorowi trochę odpocząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.T Ogólnei system na plus jak zawsze działa fajnie i stabilnie, jednak spotkałem się z pewnym mocno upierdliwym problem. Na latopie Lenovo Y700 (i7 6700HG, Nvidia 960M) miałem problem z zainstalowanie sterownika nvidii za każdym razem pojawiał się błąd 43 po instalacji, nie miało znaczenia czy był instalowany sam sterownik na czystym systemie czy na wraz z innymi. Masz może jakieś pomysły, jak zaradzić problemowi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie dokładnie pierwsze posty opisowe autora i porównaj (podpowiem: sprawdź np. wersję bazową systemu) - wszystko jest opisane, a jeszcze lepiej  zainstaluj na virtualnej maszynie i sam porównaj oba systemy, lato jest, daj autorowi trochę odpocząć

Wiem ok  :D dzieki

Nowa baza , aktualizacje i poprawa błędów

Dzieki  :)

Mam takie pytanie czy to wina systemu czy karty graficznej ? tzn. na poprzedniej instalacji czyli wcześniejszej wersji tego systemu wszystko było wyraźnie na telewizorze full hd 32 cale przez hdmi. teraz mam cały czas obraz jakby postrzępiony mam najnowsze stery grafa to Radeon hd 3870 x2 z góry dziękuje za podp.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko - tylko mnie nie wyśmiewajcie, bo na obecnym systemie mam z tym problem. Mianowicie - jaki najlepszy i bezproblemowy aktywator polecicie z naszego "ryneczku" do tego systemu? [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Najlepiej aby po instalacji raz kliknąć i zapomnieć na wieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To temat z modem a nie z czyściochem :P

Nie zrozumieliśmy się  :) miałem na myśli to, że nie modyfikowałem dodatkowo moda, a mam ten błąd. Czysty mod :P  W każdym razie Office wgrał się po odznaczeniu "Czcionki " w instalatorze.

 

Tak poza tym wpadłem tu zadać pytanie:

Tego moda zamierzam używać i używać.. uhuhu, dopóki tylko będzie aktualizowany :D nie widzę lepszej alternatywy. Jak dla mnie to jeszcze jakby wyciąć Windows Update i Windows Defendera byłoby ideolo  :P Sterowniki z WU i tak są często przestarzałe, są lepsze narzędzia do automatycznego wgrywania driverów, jeśli ktoś tak potrzebuje. Windows Defender no nie oszukujmy się, jest do du*y. Są znacznie lepsze, także darmowe alternatywy. Jakby Pan autor to przemyślał oraz sprawdził co może powodować ten błąd z czcionkami byłoby super, może to kwestia jednego elementu w programie? W każdym razie.. do rzeczy.. jeśli w przyszłości będą aktualizacje tego MEGA moda, to będę mógł je wgrać na aktualny system, bez utraty zainstalowanych programów? W moim przypadku reinstalować paredziesiąt GB programów, co każdą wersje moda i je rekonfigurować, byłoby bardzo uciążliwe  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych którym nie chce działać bluetooth, spowodowane jest to brakiem pliku BthTelemetry.dll . Trzeba dograć plik do C:\Windows\System32, a z services.msc uruchomić "Usługa Obsługi Bluetooth". U mnie to rozwiązało sprawę, bez pliku usługa nie chciała się nawet uruchomić. Mam nadzieję że komuś to pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych którym nie chce działać bluetooth, spowodowane jest to brakiem pliku BthTelemetry.dll . Trzeba dograć plik do C:\Windows\System32, a z services.msc uruchomić "Usługa Obsługi Bluetooth". U mnie to rozwiązało sprawę, bez pliku usługa nie chciała się nawet uruchomić. Mam nadzieję że komuś to pomoże ;)

Skąd wziąć ten plik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo bardzo potrzebna jest mi aplikacja Xbox, nie ma jej na google, wgl nie można ściągnać na necie, ściągnąłem ta wersje systemu, czy ta aplikacja Xboxa jest usunięta całkowicie czy wyłączona w rejestrze czy coś w tym stylu, jeśli ktoś by mógłby pomóc to prosze bardzo o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanie, bo bardzo potrzebna jest mi aplikacja Xbox, nie ma jej na google, wgl nie można ściągnać na necie, ściągnąłem ta wersje systemu, czy ta aplikacja Xboxa jest usunięta całkowicie czy wyłączona w rejestrze czy coś w tym stylu, jeśli ktoś by mógłby pomóc to prosze bardzo o odpowiedź.

 

Uczulam, nie jest to "MOD" dla ludzi, którym się marzy Sklep, METRO UI lub pełna obsługa Windows Update. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam małe pytanko...

Czy warto przesiadać się z Windows'a 7 (też od ciebe Mr.T, wydanie Marzec 2017) na tutejszą Win10?

 

Posiadam CPU i5 7500 i Win7 przestał mi pobierać jakiekolwiek aktualizacje, komunikat że niby procesor zaprojektowany pod Windows 10.

 

Uzyskam więcej FPS'ów i mniej ścinek z twoim modem pod Win10 niż na Win7?

 

Pozdrawiam i dziękuję, do tej pory byłem bardzo zadowolony z twojej wersji Win7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie