Skocz do zawartości

[szukam]Windows XP Tablet Pc Edition


Rekomendowane odpowiedzi

kolego to nie jest moja wersja :L zainstaluj z tego linku: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

jak widzisz mi na virtualboxie instaluje tablet pc, więc szukaj po swojej stronie przyczyny 

Wystarczy że se screeny porównasz mój z twoim i już widać że co innego zainstalowałeś :)

 

Jesteś pewny ? Bo z tego linku ściąga plik o nazwie :Windows XP Tablet PC Edition 2005 Service Pack 3.iso który zajmuje 678MB i dokładnie z niego instalowałem na wirtualnej maszynie tego windowsa i zainstalował pro a nie tablet. 

 

Dobra, ściągam jeszcze raz i jeszcze zainstaluję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny ? Bo z tego linku ściąga plik o nazwie :Windows XP Tablet PC Edition 2005 Service Pack 3.iso który zajmuje 678MB i dokładnie z niego instalowałem na wirtualnej maszynie tego windowsa i zainstalował pro a nie tablet. 

 

Dobra, ściągam jeszcze raz i jeszcze zainstaluję. 

Mam Ci nagrac wideo czy jak, ja nie udostępniałem windowsa wcześniej omawianego w tym temacie tylko własnego sprawdzonego ci dałem a że nazwa jest identyczna to już nie mój problem

Trzymaj specjalnie dla ciebie nagrałem filmik :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ci nagrac wideo czy jak, ja nie udostępniałem windowsa wcześniej omawianego w tym temacie tylko własnego sprawdzonego ci dałem a że nazwa jest identyczna to już nie mój problem

Trzymaj specjalnie dla ciebie nagrałem filmik :)

 

 

Dzięki za nagranie, ale postępowałem dokładnie tak samo. Zauważyłem, że po instalacji nie uruchomiło się Driver Pack Finisher. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie nie pyta o numer seryjny, a u mnie tak. 

en_winxp_sp1a_tablet_pc_cd1.iso

 

en_winxp_tablet_2005_cd1.iso

en_winxp_tablet_2005_cd2.iso

 

en_winxp_tablet_cd2.iso

 

en_winxp_tablet_vl_cd1.iso

en_winxp_tablet_vl_cd2.iso

 

en_win_xp_tabletpc_2005_disc1_vl.iso

en_win_xp_tabletpc_2005_disc2_vl.iso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

en_winxp_sp1a_tablet_pc_cd1.iso

 

en_winxp_tablet_2005_cd1.iso

en_winxp_tablet_2005_cd2.iso

 

en_winxp_tablet_cd2.iso

 

en_winxp_tablet_vl_cd1.iso

en_winxp_tablet_vl_cd2.iso

 

en_win_xp_tabletpc_2005_disc1_vl.iso

en_win_xp_tabletpc_2005_disc2_vl.iso

 

Przepraszam, ale nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie rozumiem...

Inny klucz na naklejce a inny w systemie, tak sobie myślę przecież , ale masz lapa, masz naklejke na nim, updejty ty sciaga wiec o co ... Dodam że był tam Windows XP, ale jaka wersja to nie mam pojęcia. Po pierwsze jak masz Windows XP Tablet Edition 2005 to nawet klucz jest inny do tego,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz napisane na naklejce (jaka wersja licencji)?

No na naklejce z cd keyem jest napisane WIN XP PROFESSIONAL OEM

 

U mnie na Compaqu TC1000 jest "Microsoft Windows XP Tablet PC Edition HP"

Pod notebookiem udało się, ale po wirtualną maszyną nie. Dzięki za ten obraz, ale jeszcze pytanie o język polski. Rozumiem, że teraz mam doinstalować MUI ? Bo po instalacji jest język angielski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Compaqu TC1000 jest "Microsoft Windows XP Tablet PC Edition HP"

Pod notebookiem udało się, ale po wirtualną maszyną nie. Dzięki za ten obraz, ale jeszcze pytanie o język polski. Rozumiem, że teraz mam doinstalować MUI ? Bo po instalacji jest język angielski

Czyli dobry obraz ?? No i gitara :) A podziękować możesz klikając strzałeczkę obok posta :)

andii i dbil lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobry obraz ?? No i gitara :) A podziękować możesz klikając strzałeczkę obok posta :)

 

Obraz od początku był prawidłowy, ale coś się pod VMware pokszaniło. Prawdopodobnie dlatego, że Vmware po instalce systemu narzuca jakieś swoje VMware Tools i przerywa dalszy proces instalacji. W każdym razie bardzo dziękuję za pomoc. Pozostaje jeszcze tylko stery zainstalować i pobawić się tym tableto laptopem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz od początku był prawidłowy, ale coś się pod VMware pokszaniło. Prawdopodobnie dlatego, że Vmware po instalce systemu narzuca jakieś swoje VMware Tools i przerywa dalszy proces instalacji. W każdym razie bardzo dziękuję za pomoc. Pozostaje jeszcze tylko stery zainstalować i pobawić się tym tableto laptopem. 

dla tego ja mimo wszystko preferuje wirtualboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odgrzanie, rowniez potrzebowalem ten system ale teraz jeszcze potrzebny pakiet MUI do aktualizacji na jezyk poski, pobralem z gogle drive i jest OK ale angielska wersja jezykowa :( z góry dziekuje za działajacy link z aktualizacja do j.polskiego, ze strony mikroszajsu niestety nieda sie juz nic pobrac bo tych systemów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.T 

Pobrałem XP-ka z tej strony co podałeś i zainstalowałem na Virtualbox-ie.

Później te MUI które ktoś wrzucił na początku (z cnet), a przy próbie zainstalowania taka niespodzianka. O co tu chodzi?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tutaj - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Możesz też przejrzeć wyniki wyszukiwania na archive.org - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Klucza poszukaj w necie, ja nie mam, poza tym wątpię czy do czegoś się przyda, serwery aktywacyjne wyłączone, szukaj innych metod aktywacji, może znajdziesz działający klucz do VL.

JanKo66 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie