Jump to content
WinClub
vojak21

[szukam]Windows XP Tablet Pc Edition

Recommended Posts

Witam , jak w temacie .

Nigdzie nie mogę znaleźć tej wersji.Wszędzie pod tą nazwą jest zwykły xp pro a potrzebuję go do tableta rm rtab912-t01 

Dzięki za ewentualną pomoc

Pierwsze widzę. Na cnet znalazłem Tablet PC Edition 2005 Multilingual User Interface (MUI) PacXç     Pobrał się setup.exe 436MB.

Czy to?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Guest

System Windows XP Tablet PC Edition był wersją bliźniaczą [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i w zależności od podanego klucza.

System Windows XP Tablet PC Edition był wersją bliźniaczą [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i w zależności od podanego klucza.

Jakoś mi to nie pasuje zbytnio,ale poszukam tej wersji i sprawdzę.

A tak przy okazji pozdrowienia dla sąsiada  razor1995 - też jestem z Będzina dokładniej z Warpia ;)

Guest

Jakoś mi to nie pasuje zbytnio,ale poszukam tej wersji i sprawdzę.

Ty masz coś innego na myśli? 

Microsoft Windows XP Tablet PC Edition – edycja systemu Windows XP przeznaczona dla ... Wersja TPCE systemu oparta jest na Windows XP Professional i Windows  XP Media Center Edition (Windows MCE).

Z tego co mi wiadomo to właśnie wersja XP tablet  Edition jest zbudowana na bazie Windows XP Pro - wzbogacono ją o obsługę ekranów dotykowych. 

Zaś dzięki dodatkowi Service Pack 2 lub 3 do Windows XP uzyskiwało się obsługę ekranów dotykowych, system rozpoznawania pisma, itp, czyli właściwie dokładnie to czym jest wersja Tablet Edition. 

W tej chwili na wirtualnej maszynie przetestowałem juz 2 albo 3 Win XP Tablet PC

oto zdjęcie :

852_windows_tablet_pc_edition.png

Odświeżam i pytanie o to MUI PL do XP Tablet PC. Ma ktoś ?

Pobrałem to co wrzuciłeś

Oo, również witam sąsiada :) Ja z Syberki :P

P.S. ISO się właśnie uploaduje ;)

ISO: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pobrałem to ale to zwykły xp pro. Tam są dwa iso. Jedno ok 190MB a drugie ponad 600. Nawet jak doinstaluje to mniejsze po instalacji xp pro to nie robi z tego wersji tablet pc !

NIkt ? Nic ? Szukam po całym necie i wszystko co jest to zwykły xp pro a nie xp tablet edition 

Guest

NIkt ? Nic ? Szukam po całym necie i wszystko co jest to zwykły xp pro a nie xp tablet edition 

Google jest wszędzie

oto screeny

838_tablet_pc_1.png

529_tablet_pc_3.png

781_tablet_pc_6.png

425_tablet_pc_8.png

To ciekawe, bo zainstalowałem ten system z linku, doinstalowałem resztę z tego mniejszego iso i nadal wskazuje, że to jest xp pro, a nie tablet edition. Mam tablet Compaq TC1000

Chyba, że nikt nie napisał, że trzeba się uciekać do takiej procedury:

Sądziłem, że po instalacji z pierwszego iso, a potem drugiego będzie od razu normalny XP Tablet, a wcale tak nie jest. I większość obrazów jakie znalazłem w sieci pod nazwą xp tablet, to zwykły xp pro z osobno dodanym folderem o nazwie cmpnents z którego jak wynika wyżej trzeba ręcznie przekopiować pliki. 

No chyba, że się mylę, bo niegdy nie instalowałem XP Tablet PC Edition więc nie wiem.

Jedyne iso z normalną wersją XP Tablet PC udało mi się ściągnąć w jakiejś wersji z Chile i nawet ten MUI nie daje rady go spolszczyć. 

Guest

To ciekawe, bo zainstalowałem ten system z linku, doinstalowałem resztę z tego mniejszego iso i nadal wskazuje, że to jest xp pro, a nie tablet edition. Mam tablet Compaq TC1000

Po pierwsze jak masz Windows XP Professional SP3 to nawet klucz jest inny do tego Windowsa XP XP Tablet PC Edition.

Guest

Na tablecie mam klucz pod baterią i zdążyłem się zorientować, że nie pasuje, ale klucz to moje najmniejsze zmartwienie ! Nigdzie w calym necie nie mogę pobrać normalnej wersji Xp Tablet PC Edition. 

Wujek Google wie wszystko, albo naprawdę bardzo dużo

Nigdzie w calym necie nie mogę pobrać normalnej wersji Xp Tablet PC Edition. 

Proszę link do torrenta [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

screen  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Proszę link do torrenta [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Takich linków to przerobiłem od wczoraj ze 20. I ten który podałeś to kolejny zwykły xp pro a nie tablet edition. Ja rozumiem, że xp tablet pc edition opiera się na xp pro, ale ja poszukuję prawdziwego XP Tablet PC Edition. I jedyny jaki znalazłem to taki który po zainstalowaniu widziany jest jako Xp Tablet PC, ale jest w języku hiszpańskim i za cholerę nie idzie tego przestawić na język angielski ani polski. MUI tu nie pomaga. Możliwe, że potrzebny jest Xp Language Pack który na stronie MS jest niemożliwy do pobrania. Smiało - można próbować do woli - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wujek Google wie wszystko, albo naprawdę bardzo dużo

Te pliki to znowu zwykły xp pro i drugi plik to iso z cmpnents, które po zainstalowaniu NADAL NIE PRZERABIA Z PRO NA TABLET.

Jezu nie wiem jak mam wyraźniej wytłumaczyć. 

Mam tu przed sobą Compaqa TC1000 i każde iso z netu jakie było możliwe to pobrałem i po kolei sprawdzałem. 

Guest

Klucz z z płyt Windows XP nie będzie pasował do Windows XP Tablet.

Bo jeżeli nie, to płytkę możesz użyć jako 

Guest

Czy ja pytałem o klucz ? Czy nie napisałem, że wiem o tym ? I że klucz to nie jest moje zmartwienie ? Zmartwieniem jest to, że dajecie linki do zwykłego xp pro, a nie do tablet edition. 

Mam tak sama płyta Windows XP Tablet PC Edition 2005 MSDN

spróbowałeś przynajmniej torrenty 

screen  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Mam tak samo płyta Windows XP Tablet PC Edition 2005 MSDN

spróbowałeś przynajmniej torrenty 

Więc jak to możliwe, że instaluje mi zwykłego xp pro ? Dwa razy sprawdzałem z tego linku który podałeś. Czy to możliwe, że jest zależne od sprzętu ?