Skocz do zawartości
Mr.T

Windows 7 Sp1 (x86.x64) czerwiec 2017 winclub PL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Mister Ti i Reszta. Mam prośbę o przetłumaczenie z Waszego na polski tego potwora językowo-gramatyczno-ortograficznego z pierwszej stronki tego tematu. Cytuję:

"Obrazy zbudowane całkowicie od podstaw inna metodą dzięki czemu po oczyszczeniu z pozostałościach z MSDN." [kropka, czyli koniec zdania]

Tak więc zapytam, co się stało się "po oczyszczeniu z pozostałościach z MSDN". Nadmienię nieśmiało, że staram się czytać ze zrozumieniem, ale w tym przypadku poległem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Mister Ti i Reszta. Mam prośbę o przetłumaczenie z Waszego na polski tego potwora językowo-gramatyczno-ortograficznego z pierwszej stronki tego tematu. Cytuję:

"Obrazy zbudowane całkowicie od podstaw inna metodą dzięki czemu po oczyszczeniu z pozostałościach z MSDN." [kropka, czyli koniec zdania]

Tak więc zapytam, co się stało się "po oczyszczeniu z pozostałościach z MSDN". Nadmienię nieśmiało, że staram się czytać ze zrozumieniem, ale w tym przypadku poległem.

dzięki za spostrzeżenie cos sie wrzuciło jak kopiowalem tekst, dziwne ze nikt wczesniej nie zwrocił uwagi

juz wykasowalem

chodzi  głownie o to 

Usunięte:

oczyszczony folder "backup" w WinSxS"

i wykasowane pliki LOGI i podobne śmieci które MS zostawił po zintegrowaniu poprawek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy moze ktos wrzucic skrypt od [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] czy juz podlega Copryright. Nie tylko ja prosilem o reupload.

Dopiero zobaczyłem, że ktoś prosił o upload. Nikt nie pisał na PW z prośbą. Poczekajcie cierpliwie to wstawię na dniach kilka moich skryptów w tym też i też na sprawdzanie / naprawę błędów ;)

Wszystko będzie pojawiać się tutaj [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem trochę zedytować obraz ISO za pomocą programu "RT Seven Lite. Ale wersja x64 i x86 nie daje się w żaden sposób edytować z powodu komunikatu 'Please select a valid Windows 7 operating system'... Ktoś ma jakieś pomysły jak to "obejść" lub naprawić ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wstawiam pliki na serwerze mega.nz-nic nie modyfikowane+zrobione AIO-można podpiąć 

Cały folder: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Win7 64x - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Win7 32x - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

AIO Win7 64x & 32x - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

+w folderze info zawierające małe FAQ

Wszystkie obrazy zawierają plik sumy kontrolnej md5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to Instalator z Windowsa 10 zamiast Windows 7 gdzie zmniejsza się dzięki temu waga + instaluje się z portu USB 3.0 bez integracji sterowników.

Oprócz tego można wspomnieć że instalator od 10 ma większe wymagania od 7 więc tam gdzie od 7 odpali się i zainstaluje tam od 10 nie zawsze ( chodzi o starsze sprzęty ) no i u nie których na nowych sprzętach sprawia też problemy z instalacją czy z czymś innym ( NIE WSZYSTKIM ) więc dla chętnych kto chcę wypróbuję, kto chcę to nie :)

Nie do końca dokładnie wytłumaczyłeś. Też tego nie rozumiałemi miałem pytac ale znalazłem odpowiedź tutaj na jednym poście  z jakiegoś tematu. 

Instalator Windows 7 nie obsluguje install.esd - to działa od windows 8 wzwyz.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]       #5

Mówisz tez o " instaluje się z portu USB 3.0 bez integracji sterowników. " -  Mam rozumieć że sterowniki USB 3.0 są poza plikiem instal w pozostałej strukturze instalatora Win10 ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótko i dobitnie do innych pytających też

MS psuje poprawkami i innymi swoimi trickami system jedne łatki wchodzą inne nie, jedne powodują problemy inne nie i wiele innych problemów z tym związanych.

A kazdy czepia sie mnie bo system nie oryginalny tylko poprzez integracje poprawek powiedzmy modyfikowany

a w związku z tym kto winny "JA'

Tak więc w końcu znudziło mi się obrywać nie ukrywam że nie raz i za moje wpadki a w wiekszości za problemy spowodowane praktykami MS.

Mam tylko jedno zdrowie i jedne nerwy

Tyle z mojej strony na ten temat.

Ja również szanuję i podzielam decyzję autora. Microsoft od zalania dziejów wychodzi z założenia w końcu to Windows i tak go kupią. Z takim nastawieniem Microsoft nie zajdzie

daleko, już w tej chwili są do tyłu ze sprzedażą Windowsa 10.  Moim skromnym zdaniem nie można mieć założenia zróbmy ch****y system w końcu do Windows i tak go Kupią. 

Proszę w imieniu Autora o wyrozumiałość i zrozumienie, trudno Microsoft musi ponieść konsekwencje, zmniejszonego udziału w sprzedaży swoich systemów operacyjnych. 

Nie wszyscy używają ósemki i dziesiątki są klienci którzy chcą siódemkę używać, trudno microsoft musi dostać w du**ę od rynku, bo klientów którzy będą chcieli kupować system 

Windows 10 też upędzie. Także szanowny Microsofcie czasy w których wychodziło się z założenia w końcu to Windows zróbmy ch****y system nie dopracowany i tak go kupią i

wypuszczanie co chwila aktualizacji które w rezultacie nic nie wnoszą do systemu  już dawno się skończyły. Świadomość użytkowników wzrosła na tyle że widzi jaki ch****y system

robicie.

To tyle w tym temacie mam ogromną nadzieję że mojego posta przeczyta Microsoft.

Pozdrowienia dla Wszystkich whitewolf1608 

Edytowane przez whitewolf1608

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi