Jump to content
WinClub
jaca1138

Zotac GTX 1080 Ti 11 GB Amp Extreme

Recommended Posts

Guest

Przy wymienię karty nie musisz wystarczy odinstalować stare sterowniki i zainstalować nowe

A propo czysczenia najlepiej odinstalować stare sterowniki programem DDU

mam problem zawiesza się obraz w grach całkowicie czy to winna ramu lub to winna płyty głównej i system podczas instalacji sterowników płyty głównej wyskoczył  blue screen błąd whea uncorrectable error nawet potem przestała działać klawiatura i myszka proszę o pomoc 

Godzinę temu, jaca1138 napisał:

mam problem zawiesza się obraz w grach całkowicie czy to winna ramu lub to winna płyty głównej i system podczas instalacji sterowników płyty głównej wyskoczył  blue screen błąd whea uncorrectable error nawet potem przestała działać klawiatura i myszka proszę o pomoc 

jaki system? Jak oficjalne wydanie  Win10xx, to normalne. A w zasadzie nienormalne. Na próbę zainstaluj "dziesiątke" od Srom-otnika w wersji lite, ultralite a najlepiej core.

Twoje problemy powinny się skończyć. 

Tak zrobiłem z komputerem syna sąsiada. I oczywiście zgłosiłem tę usterkę do MS 

Guest

Nie podałeś żadnych szczegółów a wymagasz konkretów.
Google ma pełno tego proszę : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

błąd wyskoczył przy instalacji sterowników do płyty głównej jak instalowałem sterowniki z płyty dvd takiego błędu nie było czy to winna ramu lub dysków a może płyta główna jest uszkodzona

Guest

A czemu zamiast zainstalować nowe sterowniki instalowałeś stare z płyty ?
Jeśli nie możesz odpalić całkiem Windowsa to format i lecisz dalej

może płyta główna jest uszkodzona sterowniki z płyty dvd  się instalowały a pobrałem sterowniki ze strony z asusa wyskakuję blue screen czy to winna płyty głównej lub procesora odpisz

Guest

Też miałem to Whea uncoretable...

Wymienili mi RAM i płyte głowną, procesor i działało dobrze.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information