Skocz do zawartości

Laptop np355e5c-a04pl nie wlacza sie.


Tadzik443

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc znowu mam problem tym razem z "Szajsungiem" np355e5c-a04pl. Laptop sie nie wlacza tylko dioda sygnalizacyjna i power sie swieci reszta 0 reakcji. Ekran czarny dysk nie pracuje.


Panowie nie wiem co sie dzieje ale wyciaglem hdd i ramy wlozylem sportotem i dziala - czy jest jakis system ktory na tym laptopie a szczegolnie na starym wysluzonym hdd bedzie lepiej chodzic niz win8.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a beda stery do tego lapka ? kiedys ten dysk byl uzywany w notebooku na xp i chodzilo fajnie teraz muli - dysk caly czas pracuje nawet jak nic nie robie. Urzycie dysku  w menadzeze urzadzen 98% przewaznie jest mniej ale zawsze pracuje zrobie screena


[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie nie wiem co sie dzieje ale wyciaglem hdd i ramy wlozylem sportotem i dziala - czy jest jakis system ktory na tym laptopie a szczegolnie na starym wysluzonym hdd bedzie lepiej chodzic niz win8.1

 

Na tym Windows 8.1 też będzie działał całkiem nieźle oczywiście biorąc pod uwagę to że tam jest tragiczny procesor od AMD.

Na razie masz tam fabryczny system i masę zbędnego softu od Samsunga do tego zamulacz Avast.

Zainstaluj czysty system tylko najpierw pobierz sterowniki programem od Samsunga-Samsung update czy jakoś tak.

Kolega ma tego laptopa wpakowałem mu tam SSD i działa znacznie lepiej ale i tak bez rewelacji słabiutki procesor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapaku amaru - Ty mi chyba dales linka do tego systemu nawet to byl 8 a pozniej powiedziales jak zrobic na 8.1 tam mam tylko najpotrzebniejsze programy i tylko to co sciaglem z samsunga to co mowiles samsung sw jakos tak a avasta mam tak dla zwiekszenia bezpieczenstwa pal licho siedzi w trawie powiem Ci szczeze ten dysk tzn notebook chodzil porownywalnie do tego samsunga moze ciut lepiej ciut gorzej :)


Podejrzewam ze to wolno chodzi bo dysk jest stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


lepiej zainstalować Pandę

no tez Mu doradzasz zamulacza

 

Kolego@Tadzik443 Winde 7 home lub 7 cos tam cos tam,do tego jakis dobry Malwarebytes....bez jakis tam avastow avirow,pilnuj sie

i kompa i po placzu,z tego co wnioskuje co piszesz i jak to potrzebujesz sporo sie nauczyc i dostac po nosie od internetu iitp

Czas Cie nauczy i My tu na forum jak zyc z kompem i siecia  ,bo skoro nie wiesz co Ci potrzeba to potrzeba Ci abys sam doszedl co dla twojegokompa dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego  a kiedy  ten  sajsung  był  czyszczony ? ( pewnie nigdy )  bo na  100%  będzie tak wyglądał : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak masz czas i chęci  i lubisz  grzebać  w  zabytkach  to:

-  wyczyść  go

- daj nową pastę

- "  nowy dysk - używany  "  najlepiej ssd  i  tu opcja  żeby nie pakować nie potrzebnie kasy  to pożyczyć  na test od kokoś ? lub kupić  za małe pieniądze bo inwestować  w ten  " złom "  ?

-  zainstalować     " Win JG7 Starter Lite_2015 "  lub  "  Win MicrOs 2k15 x86  Final  "   doczyścić  do maksimum  poustawiać wszystko  jak potrzeba  no i  może !?  coś tam drgnie  ale  rakiety sojuz 2  bym się nie spodziewał.

A najlepszą  opcją  to nie pakować  ani centa  w to tylko  dozbierać trochę  kasy  i kupić coś lepszego  nawet  używany  - idzie trafić nawet  dobry sprzęt  za nie duże  pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz to/sprzęt co ten koleś ? [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

tak mam tego szajsunga system nowy nie zawalony nic tam nie ma takiego procz avasta 

 

 

Kolego  a kiedy  ten  sajsung  był  czyszczony ? ( pewnie nigdy )  bo na  100%  będzie tak wyglądał : attachicon.gif [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak masz czas i chęci  i lubisz  grzebać  w  zabytkach  to:

-  wyczyść  go

- daj nową pastę

- "  nowy dysk - używany  "  najlepiej ssd  i  tu opcja  żeby nie pakować nie potrzebnie kasy  to pożyczyć  na test od kokoś ? lub kupić  za małe pieniądze bo inwestować  w ten  " złom "  ?

-  zainstalować     " Win JG7 Starter Lite_2015 "  lub  "  Win MicrOs 2k15 x86  Final  "   doczyścić  do maksimum  poustawiać wszystko  jak potrzeba  no i  może !?  coś tam drgnie  ale  rakiety sojuz 2  bym się nie spodziewał.

A najlepszą  opcją  to nie pakować  ani centa  w to tylko  dozbierać trochę  kasy  i kupić coś lepszego  nawet  używany  - idzie trafić nawet  dobry sprzęt  za nie duże  pieniądze.

 

szajsung nie byl czyszczony bo ucuchamiany raz na jakis czas - nie chce w niego nic inwestowac procz dysku taniego moze to poprawi jego wydajnosc - w moim lapku zmiana dysku pomogla - system niezawalony czysty prawie ze, co do dysku to chce zmienic bo ten co jest aktualnie chce zeby poszedl do xboxa bo potrzebuje dysk wiec tak czy siak musze kupic i nie mam zamiaru wydawac wiecej na niego niz 100pln. Ten Szajsung urzywany przez moja do konwertowania ebookow i przegladania neta ewentualnie zobaczenia filmow i posluchania muzy do niczego wiecej on sie nie przydaje.. ale zeby opera zamykala sie powiedzmy 5sec ?! to przez siec 20 lat temu nie bylo takich lagow w cs... ;)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] a taki oto dysk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc na dysku ktory kupilem laptop dzialal pare dni po czym padl dysk - przyslali mi nowy hdd, teraz czy ktos moglby mi pomoc zainstalowac nowy system z plyty.

Wyskakuje mi takie cos [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]co to jest jak zmienic to w biosie bo nie mam pojecia i o co mu chodzi z tym obrazkiem z gory thx za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie