Jump to content
Bladius

Bladius Pack

Recommended Posts

Jak instalowac te aktywatory z. Zip?

??? zip się nie instaluje ehhhh, to archiwum.

Ale skoro nawet takich podstawowych rzeczy nie wiesz, nie będę się wdawać z TB w dalszą dyskusję.

Nie odpowiadam na głupie i idiotyczne pytania

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - wypakuj to np. winrarem lub 7 zip - w środku będzie aktywator.

Dziekuje.

??? zip się nie instaluje ehhhh, to archiwum.

Ale skoro nawet takich podstawowych rzeczy nie wiesz, nie będę się wdawać z TB w dalszą dyskusję.

Nie odpowiadam na głupie i idiotyczne pytania

A ja myslalem ze to forum ma pomagac wszystkim uzytkownikom. Doswiadczonym i tym slabszym w tym temacie. Wypakowalem ale na win 10 nie chce dzialac.

Który program z tej listy można użyć do edytowania plików pdf?

Adobe Acrobat Reader Pro DC - Retail (u mnie wersja z najnowszą aktualizacją) + aktywator z katalogu Aktywatory / Programy - używane przeze mnie > archiwum Produkty Adobe (podzieliłem sobie aktywatory tak by nie trzymać na dysku tych których aktualnie nie potrzebuję, ale aktualizuję na bieżąco wszystkie)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Cały czas mam komunikat o blednym kodzie

Może coś robię nie tak. Wyłączyłem Internet i próbowałem w czasie instalacji podać wygenerowany klucz (wiele razy generowalem) efekt ten sam "klucz nie pasuje do produktu.

Użyj tego czerwonego, jakbyś rozwinął listę tego szarego to byś widział iż on nie jest do Acrobat (miałem też taki szary do Acrobata, ale niechcący go skasowałem i już nie potrafię go znaleźć, jak kto ma to proszę o podesłanie)