Skocz do zawartości

Poszukuje najnowszych sterowników do płyty głównej


h4r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie driver booster mi wykrył pomimo że zainstalowałem najnowsze ze strony producenta:

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

mój system to win 10 pro x64

 

na stronie sterowniki do chipsetu są z 2015?

 

7084204Przechwytywanie.PNG

 

zaś driver booster pokazuje że są z 2016 i teraz tutaj prośba o pomoc czy są nowsze..

 

ponieważ wole na własną rękę instalować niż driver boosterem

 

aha i do LAN realteka również  były chyba z 2015 ale na stronie producenta nie było problemu ze znalezieniem a na intela nie potrafię szukać..

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] znalazłem to ale tu jest pod win7

 

chipset to: intel 8 series c220

 

driver booster:

3861626Bez_tytu_u.jpg

 

 

i nie wiem skąd się wziął xeon skoro mam i3 4130 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz szybkie łączę, chęci i czas to sprawdź sobie jeszcze tym:

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Z doświadczenia wiem, że jak ręcznie sobie zainstaluję z internetu wszystkie najnowsze sterowniki do moich sprzętów to program wykryje mi 0 sterowników do instalacji / aktualizacji ;)

 

Czasami trudno mi jest znaleźć nowsze w sieci i wydaje mi się, że ich nie ma i wtedy instaluję prosto z programu.. a potem i tak w sieci za jakiś czas wpadam na te sterowniki na innych stronach i numery wersji, wszystko się zgadza 1:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czasami trudno mi jest znaleźć nowsze w sieci i wydaje mi się, że ich nie ma i wtedy instaluję prosto z programu.. a potem i tak w sieci za jakiś czas wpadam na te sterowniki na innych stronach i numery wersji, wszystko się zgadza 1:1.

 

Potwierdzam, DRP.SU daje radę nawet na najnowszych laptopach Della - miałem taką sytuację, ze sterownika nie było na stronie producenta, ale DriverpackSolution znalazł w paczce i zainstalował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem przykład:

1397415Przechwytywanie.JPG

 

zależy mi na najnowszych właśnie spróbuje te od remixa

 

więc coś takiego mam które odznaczyć czy wszystko instalować? i jeśli wezme dany folder ze sterownikami zapiszę to później mogę je instalować przy następnym postawieniu systemu?

 

1575564Bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz najnowsze albo najlepsze do Win 10 x64 pod Twój sprzęt i tych się trzymaj póki co - nie instaluj z żadnych driver boosterów:

- chipset: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- irst: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- imei: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- integra Intela - instaluj tylko jesli nie masz zewnętrznej karty graficznej: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- LAN: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że mi też takie rzeczy z kosmosu znalazł.

 

Ale raz pewnego razu szukałem sterownik do audio i w moim driverpacku nie było jeszcze nowej wersji ( dopiero pojawiła się po aktualizacji bazy ) i driver booster mi wskazał prawidłowo jaka jest nowa wersja oraz numeracja itd :)

 

Także czasami można go użyć i się przyda też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiele razy pisałem co następuje z tymi driver boosterami:

- po pierwsze niech sobie używają kompletni laicy, tylko dla tych MS przygotował sterowniki z WU zwłaszcza do Win 10

- po drugie można użyć w ostateczności jak już ktoś się poddał i nie może czegoś znaleźć

- po trzecie strona Driver Pack Solution oferuje wyszukanie pojedynczego sterownika po ID sprzętu

- po czwarte można pobrać ten cały zestaw sterowników - full ISO - rozpakować ISO i rozpakować daną paczkę np ze sterownikami bluetooth, tam wybrać potrzebną firmę i znaleźć w inf kolejnych wersji, właściwy sterownik po ID sprzętu

- po piąte, jak już ktoś odpala ten automatyczny instalator, to dobrze potrzeć i czytać co się klika i nie instalować syfu wciskanego na siłę - oczywiście instalacja offline z zestawu full - instalatora online całkowicie wykluczam.

 

Podobna sytuacja z menedżerami pobierania na stronach typu "dobreprogramy" - tylko bezpośrednie linki. To co instaluje menedżer pobierania z "dobrychprogramów", to woła o pomstę do nieba i za to powinni karać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz najnowsze albo najlepsze do Win 10 x64 pod Twój sprzęt i tych się trzymaj póki co - nie instaluj z żadnych driver boosterów:

- chipset: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- irst: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- imei: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- integra Intela - instaluj tylko jesli nie masz zewnętrznej karty graficznej: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- LAN: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

brakuje jeszcze jakiegoś sterownika..

 

3159844Przechwytywanie.JPG

 

ktoś wie o jaki sterownik chodzi?

 

ID:

 

PCI\VEN_8086&DEV_8C3D&SUBSYS_1C3A1458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie