Jump to content
WinClub
M4T 

Telewizja Internetowa czyli Kodi + IPTV

Recommended Posts

To o czym oni tam piszą?

Piszę z pc z XP i też chciałem choć stare kodi, bo na filehippo jest duży wybór, ale nie nada. Tam są wersje od 2009 roku. Na drugim komputerku mam linuxa minta 18 i nie wiem, czy na wine pójdzie.

Na razie, już drugi rok mam tv tu: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dużo stacji chodzi.

Na linuchu także jest kodi, sam korzystam na archu ;)

Już wrzuciłem do XP - ostatnia wersja, jaka działa, to 12.3

Ale na razie, to kaszana - za dużo ustawień.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak się przez to przekopać? Udało mi się dwie wtyczki włączyć, ale jestem zawzięty.

Dzięki za wiadomość, że gdy nauczę się kodi, to będzie jak znalazł na mincie...

Kwestia ogarnięcia tematu, zauważyłem że jak coś jest bardziej skomplikowane niż dwa kliknięcia to większość marudzi i narzeka czemu ja nie narzekam na kodi bo z kodi jak i z win 10 trzeba sie "zaprzyjaźnić" :P

Kwestia ogarnięcia tematu, zauważyłem że jak coś jest bardziej skomplikowane niż dwa kliknięcia to większość marudzi i narzeka czemu ja nie narzekam na kodi bo z kodi jak i z win 10 trzeba sie "zaprzyjaźnić" :P

Ze wszystkim trzeba się zaprzyjaźnić, mówiłem Tobie to kiedyś na przykładzie Linuxa, ale czasem się nie chce z jakiś powodów często bliżej nieznanych tak jak ja z win 10 :D

Co do kodi zawsze mi się podobał chociaż interfejs dla mnie jest niewygodny pomijając wersje dla ekranów dotykowych z którego korzystam na androidzie :)

Antypiraci zdołali zlikwidować repozytoria wtyczek Kodi

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[ Wysłane z satelity Falcon9 ]

W poście 47 dałem już tego linka, ale dzięki.

Właśnie - dopóki nie będzie jasne, czy tv będzie działał przez serwery kodi, to nie ma sensu trenować tutoriali. Szkoda, że dopiero dzisiaj wlazłem w ten program. Bo ciekawy to kombajn.

@kitaro, przecież używania Kodi nikt nie zablokuje, program praw nie łamie :P 

P.S. W Izraelu zablokowali jedynie dostęp do serwerów zawierających wtyczki z pirackimi streamami, co za problem ściągnąc sobie ją przez VPN/użyć innej/ściągnąć z innego hosta?

W 100% tego nie zablokują, bo musieliby zablokować połowę internetu :E 

Proszę o pomoc na stronie .... mamy tak

Nick : AAAAAAAAAAAA
Email : AAAAAAAA@AAAAA.AAA
Ilosc pobran : 16
Dostep do list : LISTA GOLD + LISTA WOJTU

Ilosc pobran  ---- to każde moje uruchomienie Kodi nabija bo podczas uruchamiania programu się pobiera lista?
Dostep do list : LISTA GOLD + LISTA WOJTU  ------ tu wybrałem listę WOJTU a czym jest LISTA GOLD ? zniknie mi to czy jakoś tak bo jestem nowym użytkownikiem i dostałem miesiąc gratis czegoś tam?

Ilosc pobran  ---- to każde moje uruchomienie Kodi nabija bo podczas uruchamiania programu się pobiera lista?

tak w pewnym sensie, czyli za każdym razem jak kodi odświeża listę :P

Dostep do list : LISTA GOLD + LISTA WOJTU  ------ tu wybrałem listę WOJTU a czym jest LISTA GOLD ?

GOLDVOD to samo co WOJTU tylko że sie różni ilością kanałów :)

Dzisiaj pobrane listy m3u - w odtwarzaczu VLC działa 99% kanałów z obydwu list.

Wczoraj było pięknie, dzisiaj jest już biednie. Mało co działa i to głównie te nieistotne.

na kodi wszystko działa :)

Znowu nie można się zalogować, a już chyba nowy nie jestem?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] wystarczy raz pobrać wtyczkę lub listy i w razie co w listach zmieniać początek adresu na taki na jakim jest nowa strona.