Skocz do zawartości

Telewizja Internetowa czyli Kodi + IPTV


VACek

Rekomendowane odpowiedzi

Do  D.........y   to  żeby  linki  wytrzymywały  parę godzin !  teraz logując się na ten nowy adres   na moim koncie podaje  że  20 razy pobierałem  ?  a  ja raz  rano  i teraz nowe ?

Dobrze  że ja akurat nie mam ciśnienia na tą  " usługę "  bo  spokojnego by  do białej gorączki to doprowadziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem listę m3u z innego żródła - wiele kanałów nie działa, ale ogólnie lista działa w odtwarzaczu VLC. Logowanie do list nadal niemożliwe - nawet wykorzystałem inny IP w Operze. Na forum można się zalogować, a mam identyczne dane do logowania i ten sam adres mailowy. :huh: Od początku widać, że są szczęśliwcy i ci z gorszego sortu na tym portalu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź spam na Gmail przychodzi rano przed napisaniem postu się zaś rejestrowalem bo ostatnio z tydzień temu po czym strona padła. I nie przyjmowało loginu i hasła. To zarejestrowalem się raz jeszcze i teraz zadziałało pobrał listy do programu.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie działa komuś (tak jak mi) to na nowo się zarejestrować i działa i listę poda.

Dokładnie - wychodzi na to, że utracili część danych. Ponowna rejestracja na te same dane co wcześniej i działa.

 

P.S. Żeby nie było za dobrze, jak już mogłem pobrać listy, to przestała całkowicie działać lista gold, a dzień wcześniej jej starsza wersja jeszcze działała. :L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym oni tam piszą?

Piszę z pc z XP i też chciałem choć stare kodi, bo na filehippo jest duży wybór, ale nie nada. Tam są wersje od 2009 roku. Na drugim komputerku mam linuxa minta 18 i nie wiem, czy na wine pójdzie.

Na razie, już drugi rok mam tv tu: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dużo stacji chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym oni tam piszą?

Piszę z pc z XP i też chciałem choć stare kodi, bo na filehippo jest duży wybór, ale nie nada. Tam są wersje od 2009 roku. Na drugim komputerku mam linuxa minta 18 i nie wiem, czy na wine pójdzie.

Na razie, już drugi rok mam tv tu: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dużo stacji chodzi.

Na linuchu także jest kodi, sam korzystam na archu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wrzuciłem do XP - ostatnia wersja, jaka działa, to 12.3

Ale na razie, to kaszana - za dużo ustawień.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak się przez to przekopać? Udało mi się dwie wtyczki włączyć, ale jestem zawzięty.

 

Dzięki za wiadomość, że gdy nauczę się kodi, to będzie jak znalazł na mincie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia ogarnięcia tematu, zauważyłem że jak coś jest bardziej skomplikowane niż dwa kliknięcia to większość marudzi i narzeka czemu ja nie narzekam na kodi bo z kodi jak i z win 10 trzeba sie "zaprzyjaźnić" :P

Ze wszystkim trzeba się zaprzyjaźnić, mówiłem Tobie to kiedyś na przykładzie Linuxa, ale czasem się nie chce z jakiś powodów często bliżej nieznanych tak jak ja z win 10 :D

 

Co do kodi zawsze mi się podobał chociaż interfejs dla mnie jest niewygodny pomijając wersje dla ekranów dotykowych z którego korzystam na androidzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypiraci zdołali zlikwidować repozytoria wtyczek Kodi

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

[ Wysłane z satelity Falcon9 ]

 

W poście 47 dałem już tego linka, ale dzięki.

 

Właśnie - dopóki nie będzie jasne, czy tv będzie działał przez serwery kodi, to nie ma sensu trenować tutoriali. Szkoda, że dopiero dzisiaj wlazłem w ten program. Bo ciekawy to kombajn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kitaro, przecież używania Kodi nikt nie zablokuje, program praw nie łamie :P 

P.S. W Izraelu zablokowali jedynie dostęp do serwerów zawierających wtyczki z pirackimi streamami, co za problem ściągnąc sobie ją przez VPN/użyć innej/ściągnąć z innego hosta?

W 100% tego nie zablokują, bo musieliby zablokować połowę internetu :E 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc na stronie .... mamy tak

Nick : AAAAAAAAAAAA
Email : AAAAAAAA@AAAAA.AAA
Ilosc pobran : 16
Dostep do list : LISTA GOLD + LISTA WOJTU

 

Ilosc pobran  ---- to każde moje uruchomienie Kodi nabija bo podczas uruchamiania programu się pobiera lista?
Dostep do list : LISTA GOLD + LISTA WOJTU  ------ tu wybrałem listę WOJTU a czym jest LISTA GOLD ? zniknie mi to czy jakoś tak bo jestem nowym użytkownikiem i dostałem miesiąc gratis czegoś tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie