Jump to content
WinClub
M4T 

Telewizja Internetowa czyli Kodi + IPTV

Recommended Posts

Witam

Raczej dla znających temat nie trzeba tłumaczyć co to KODI i IPTV

Rejestrujemy się na : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Następnie tym samym mailem rejestrujemy się tutaj: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

PROSZĘ REJESTROWAĆ SIĘ MAILEM PODAWANYM PRZY REJESTRACJI NA  PIERWSZYM FORUM!!!

PS. na telefonie z androidem też dobrze działa  :)

a następnie wejdziecie w zakładkę "Profil" gdzie po uzupełnieniu swoich danych logowania według podanego wzoru wkleicie swój unikalny, prywatny link do listy w Kodi:

1.jpg

O tym, że przekazywanie swojego linku osobom trzecim jest zabronione nie muszę chyba wspominać :) Lista została całkiem sensownie zabezpieczona, a konsekwencją wykrycia takiego incydentu będzie odebranie dostępu oraz usunięcie konta.

1. Pobieramy Kodi 

2. Instalujemy Kodi 

3. Włączamy Kodi 

3. Na początek zmieniamy język na polski: 

Settings-->Appearance-->International-->Z listy dostępnych języków wybieramy właściwy.

4. Teraz opcjonalnie możemy ustawić proporcje ekranu wyświetlania kanałów 4:3 do 16:9: 

System-->Wideo-->Oddtwarzanie-->Wybieramy proporcje 16:9 

5. Konfigurujemy plugin PVR IPTV Simple Client, wchodzimy: 

System-->Dodatki-->Moje dodatki-->Klienty telewizji-->Wybieramy PVR IPTV Simple Client-->Konfiguruj 

Zakładka "Ogólne"

Przepiszcie wszystkie adresy bardzo dokładnie, nie może być żadnych SPACJI itp. Po wszystkim kliknijcie ok, a następnie aktywujcie wtyczkę:

6. Uruchamiamy ponownie Kodi i odpalamy telewizję :)

Pytanie z innej beczki czy działa w starszej wersji czy musi być nowszy Kodi 17.1 ? Spróbuję na Linuxie na bazie Debian. Bo świetnie dekoduje sprzętowo z amd i dzwięk hdmi jest o niebo dużo lepsza jakość i moc sygnału. Chciałbym nowe wtyczki wgrać oczywiście Polskie.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Bezproblemowo działa? Jaka jakość?

Kiedyś korzystałem z różnych wtyczek i prawie za każdym razem miałem problem z włączeniem danego kanału

Bezproblemowo działa? Jaka jakość?

Kiedyś korzystałem z różnych wtyczek i prawie za każdym razem miałem problem z włączeniem danego kanału

jedynie występują ścinki między 21-23 lub w trakcie jakiegoś meczu występować mogą ale to sporadycznie :) każdy kanał działa a z jakością różnie :)

A EPG, czy tzw przewodnik jest do zrobienia? Na tamtym forum dopadła mnie ślepota i chyba nie widzę

a tego to i ja nie wiem ja tam mam w zakładce w przeglądarce telemagazyn :E

i tu sie mylisz te m3u jest dziwnie skompilowane i na wszystkim nie odpalisz, testowane :)

Z ciekawości próbowałem się zalogować  i  rejestracja niby przeszła ok   ale coś to długo  trwa bo nie mogę się zalogować ?  -normalne to ?

Nie mam jak tego m3u  sprawdzić -  wedle prawidła powinno łykać na wszystkim ?  -  jak  możesz - chcesz  to  wyślij mi na PW  ten pliczek  ( wykasuj  kanały  zostaw  ze  dwa  nagłówek  i końcówkę )  to sprawdzę co tam  niby namieszali ?.

PS.

1/2 godz od rejestracji a nadal nie mogę się zalogować ?

ja czekałem kilka godzin :D

akurat ta playlista jest z przeznaczeniem dla kodi :)

No  to ja  dla ciekawości parę godz  nie będę czekał.

Widzę  to  w czarnych kolorach :

Statystyka

· Nowi Użytkownicy:

Dzisiaj: 13 » Ostatnie 7 dni: 133 » Ostatnie 30 dni: 439

· Gości online: 2 Użytkowników online: 3 Wojtu , Prezes , m1chalek

· Witamy naszego najnowszego Użytkownika - psylockeck

· Wszystkich Użytkowników, którzy odwiedzili nas dziś: 347

Przepustowość  nie jest z gumy  i w końcu  karty im się popalą  - kwesta czasu aż się zatka.

i tu sie mylisz te m3u jest dziwnie skompilowane i na wszystkim nie odpalisz, testowane :)

I  tu Ty  się mylisz  pliki   listagold.m3u  i  listawojtu.m3u   idzie  odpalić  na każdym  programie  co  obsługuje m3u  a ten link  specjalnie  spreparowany  pod kodi  też  odpalasz  bez  problemu  VLC tak  że  coś cienko  to  sprawdzałeś to  jest  identycznie wygenerowany  plik  jaki możesz  sobie wygenerować  jak masz odbiornik  SAT na linuksie  a konkretnie wtyczka OpenWebif.  Co  do programów  to jak  przewidywałem  na  liście listawojtu.m3u  już  dużo kanałów  nie  działa ( kanały C+ - HBO  )  na  liście listagold.m3u  jest lepiej  a  adres  generowany  pod kodi  to listawojtu.m3u  no i cieńko to pierdzi  -  no ale dla tych  co nie mają nić  to " LEPSZY RYDZ  JAK NIC ".

No  i w kodi  też można  zastosować  listę  listagold.m3u  i  listawojtu.m3u  ale prościej jest  wklepać  ten adres.

I  tu Ty  się mylisz  pliki   listagold.m3u  i  listawojtu.m3u   idzie  odpalić  na każdym  programie  co  obsługuje m3u  a ten link  specjalnie  spreparowany  pod kodi  też  odpalasz  bez  problemu  VLC tak  że  coś cienko  to  sprawdzałeś to  jest  identycznie wygenerowany  plik  jaki możesz  sobie wygenerować  jak masz odbiornik  SAT na linuksie  a konkretnie wtyczka OpenWebif.  Co  do programów  to jak  przewidywałem  na  liście listawojtu.m3u  już  dużo kanałów  nie  działa ( kanały C+ - HBO  )  na  liście listagold.m3u  jest lepiej  a  adres  generowany  pod kodi  to listawojtu.m3u  no i cieńko to pierdzi  -  no ale dla tych  co nie mają nić  to " LEPSZY RYDZ  JAK NIC ".

No  i w kodi  też można  zastosować  listę  listagold.m3u  i  listawojtu.m3u  ale prościej jest  wklepać  ten adres.

teraz odpalam kodi lista wojtu i hbo

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pod kodi działają wszystkie programy pod vlc z tej listy właśnie nie działają temu wiedziałem co misze :)

P.S ale tu nie chodzi o sprzeczki co gdzie działa lepiej ja dałem tylko ludziom alternatywe jak ktoś nie chce to nie używa. Jeśli za mało programów lub nie działają to adamkon wrzuca lepsze playlisty na forum więc serdecznie polecam :)

Stary odstaw leki teraz odpalam kodi lista wojtu i hbo

attachicon.gif[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pod kodi działają wszystkie programy bod vlc z tej listy właśnie nie działają temu wiedziałem co misze :)

No  rzeczywiście masz rację   na kodi działają  na VLC   nie działają   ale  i tu będą działały  trzeba  co nie co  poustawiać  -  myślałem o tych co chcą  do Smart TV to wrzucić.

Fakt faktem  że  będzie to działało  na  wszystkim  bo jest to  normalny m3u  bez  specjalnych udziwnień.

Karzesz mi  leki odstawić !?  a ja właśnie  nić  jeszcze nie zajarałem  może dlatego człowiek trochę przymulony ? :D

epg.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ikony nie dodam  bo za duży plik  nie chce dodać  a z wrzucaniem  gdzieś na jakiś serwer się nie będę bawić  jak ktoś chce to ta PW  to mu wyślę.

z tymi lekami to było tak z przymrużeniem oka :E

Obecnie nad tymi playlistami do kodi trwają ciągłe prace bo ewidentnie autorzy przeliczyli się że będzie aż takie grono odbiorców :)