Skocz do zawartości
bober

który zestaw wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zwracam się z prośbą do specjalistów w doborze zakupu kompa,podkreślam że nie jestem wymagającym użytkownikiem komputera.Chciałbym wybrać np. ktyóryś z tych

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oba na integrze, i nie kupuj tego typu pc taniej ci wyjdzie samemu złożyć i wiesz co wkładasz, kolejna sprawa mamy 2017rok dyski hdd zsystemem to już przeszłość, na system tylko i wyłącznie ssd :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za szybką reakcję :) .Komputer chciałbym podpiąć do TV (tak jak teraz) i jest mi potrzebny tylko do neta , oglądania filmów (nie koniecznie online- raczej z dysku) na telewizorze czy słuchania muziki  żadnych gier czy pracy na programach - dlatego taka cena ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za szybką reakcję :) .Komputer chciałbym podpiąć do TV (tak jak teraz) i jest mi potrzebny tylko do neta , oglądania filmów (nie koniecznie online- raczej z dysku) na telewizorze czy słuchania muziki  żadnych gier czy pracy na programach - dlatego taka cena ;) .

Mimo wszystko nawet jak do w/w czynności to głupi ssd 60gb na system a hdd na dane robi kolosalną różnicę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Nie warto kupować gotowca z Allegro .

Te komputerki  nie są nowe w 100% .

Jestem pewny że w środku znajdują się używane podzespoły i prawdopodobnie  może coś jest nowego (lub nie ) .

Napisz jaki masz budżet itd. a se złożysz coś lepszego  :E .

Edit.

Oba zestawy nie są dobre .  Specyfikacja nie powala a sprzedawcy nie potrafią krótko i na temat napisać spec .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telewizor to full hd ,czy faktycznie taki komputer to porażka do 700 zł do czynnośćci jakie wymieniłem ? to może jakiś inny w tej cenie ? ,pomyślałem że nie maa sensu wydawać nie wiadomo ile kasy na kompa do neta i filmów  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do grania na PC chyba zbuduję na Ryzen-ie 8 lub 16 rdzeni z Voltem tak marzę coś postawić z nowej generacji jakąś mini obudowę i tylko wyłącznie 4K monitorek z Freesync takie będzie wykonane dzieło jako standard pc-konsolowy.

[ Wysłane z satelity Falcon 9 ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tylko net i filmy to jakiegoś Sticka. Do 700 nawet coś od intela z usb3.0 na dodatkowy dysk na dane. DO tego klawiatura z myszka i po sprawie.

Modecom FreePC na takiec oś to już za mało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi