Skocz do zawartości
tak1

modyfikacja vista

Rekomendowane odpowiedzi

czy viste da sie zmodyfikować tak żeby działały najnowsze przeglądarki np. opera czy google chrome ?  Ten system niewieleróżni sie od 7 chyba?  Do visty sie przywiązałem u mnie na każdym kompie czy laptopie działała bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przecież to jest prawie to samo jądro  vista ma 6.0 a 7 ma 6.1 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przecież to jest prawie to samo jądro  vista ma 6.0 a 7 ma 6.1 

Prawie to samo, ale jednak nie DOKŁADNIE to samo. Gdyby Vista była systemem tak popularnym jak XP, zapewne powstałyby jakieś nieoficjalne łatki, warstwy kompatybilności. Jednak Vista była i jest systemem mimo wszystko niszowym i śmiem twierdzić, że nikt o takie rzeczy się nie pokusi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

opera i chrome to najgorsze przeglądarki OoO

Spróbuj Iron Browser i zobaczysz różnice w szybkości działania, przeglądania stron etc. - do tego zainstaluj uBlock Origin.

Mam słabego kompa to wiem co jest lepsze pod względem wydajności - Opera brak słów filmy ścinają, strony ładują się strasznie wolno, niezły zamulacz *opera_android. A chrome w drugą stronę - CPU 100%, PC grzejnik, brak prywatności, jakieś usługi google działajce w tle - i nie mam tu na myśli google update - tylko programiki włączone w proces chrome.exe - wysyłanie anonimowe etc.

Iron Browser to wszystko co dobre z chrome, bez zbędnego balastu. Próbowałem wielu przeglądarek i tej żadna nie dorównuje.

* ale zauważyłem że opera na androida [ta pełna wersja] jest aktualnie najlepszą przeglądarką - próbowałem wszystkich popularnych i tych mniej popularnych noi opera na androidzie rządzi aktualnie, szczególnie podoba mi się odtwarzanie wideo na tej przeglądarce działa perfekcyjnie [jedynie na operze uruchamia mi się mało zasobożerny odtwarzacz wideo - chyba wbudowany do opery ] + opcja oszczędności transferu, kompresja filmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie nic nie powinno mulić ponieważ mam Core 2 duo T7500, 2gb ram  Nvidia 8600m GS OC  dysk 250gb 7200   a filmiki na win 7 lub 8.1 działają bez problemu na 1080p i 60fps 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi