Skocz do zawartości

Migające pliki pdf


dziadzio

Rekomendowane odpowiedzi

mam to samo i nie bardzo wiem jak sie tego szajsu pozbyc.

Jak narazie jedynym roazwiazaniem jest ukrycie plikow  w jakims katalogu.

Wowczas ikony przestaja migac, ale jak sie wejdzie do katologu z plikami pdf znowu zaczyna sie miganie.

CZym to jest spowodowane tego nie mam pojecia.

Zmina programy domyslnego odczytujacego pliki na jakis inny nap Acrobat rowniez nic nie daje.

Fajnie by bylo jak tos podpowiedzialby jak sie tego pozbyc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio system robi bigosiki z zagrożeniami błędu w luce systemie 10. 

 

Po pierwsze uruchom Windows Defender Security i pobrać aktualizacje i zeskanować.

 

Po drugie wykonać update systemu do ver 15063.296

 

Po trzecie pobrać IObit Malware Fighter lub HitmanPro 3.7.18 Build 284 Final i zeskanować system. 

 

Po czwarte żeby naprawić głębokie przyczyny błędu systemu proponuję i polecam tylko zainstalować [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i uruchomić opcje (Reclamation - Samonaprawiający) i wszystko przywróci do naprawy w normie do pewnej formy w bezpiecznym stanie jak orginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio system robi bigosiki z zagrożeniami w luce systemu z 10. 

 

Po pierwsze uruchom Windows Defender Security i pobrać aktualizacje i zeskanować.

 

Po drugie wykonać update systemu do 15063.296

 

Po trzecie pobrać IObit Malware Fighter lub HitmanPro 3.7.18 Build 284 Final i zeskanować system. 

 

Po czwarte żeby naprawić głębokie przyczyny błędu systemu proponuję i polecam tylko zainstalować [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i uruchomić opcje (Reclamation - Samonaprawiający) i wszystko przywróci do naprawy w normie do pewnej formy w stanie bezpiecznym i sprawnym.

 

Niestety twoje rady o kant mozna rozbic. towszystko juz przerabiane bylo i nie pomaga nic.

Moze ktos bardziej kompetentny sie wypowie?

Dodam ze tak sie dzieje na swiezo zainstalowanym systemie, i to na 2 roznych maszynach. Objawy sa te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po dzisiejszej zmianie 15063.296 wszystko jest zabezpieczone i sprawdzone Advanced SystemCare 10 Pro chroni wszystko w czasie rzeczywistym :-)

 

Wczoraj Kaspersky krzyczał ze znalazł błędy przez wirusa bo nie było jeszcze poprawki i aktualizacji ale google nas poinformował szybko wczoraj i tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj Adobe Reader DC i ustaw go jako domyślny program

Robilem to, dalej nic. zainstalowalem rowniez starszego Acrobata 11.0.20 i przy ustawieniu domyslnym rowniez migaja ikony. Po deinstalacji i ustawieniu aby Edge byl programem domyslnie czytajacym pdefy rowniez to samo nic sie nie zmienia, ikony jak migaly tak migaja. Nie moze byc pliku pdf na pulpicie, bo miga, jak sie wejdzie do katalogu w ktorym jest plik pdf to miga. Brak mi juz koncepcji co powoduje taki cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o jakiegos wirusa, to jest jakis bug systemu, konflikt.

 Spróbuj tym Reclamation to tak jakbyś oddał system do reklamacji i dostajesz nowy OS auto-servis [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Zawsze to działa na okrojonych systemach.MOD.to pomaga skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem ale mam nadzieje będę tu zaglądał częściej. Mam ten sam problem co w temacie i chciałem się dowiedzieć czy udało się znaleźć jakieś rozwiązanie na ten problem. Z tego co ja próbowałem to pomaga często instalacja systemu i zainstalowanie na początku adobe acrobat 11 i od razu uaktualnienie go. Jednak nie zawsze jest możliwość instalacji systemu na nowo a problem jest bardzo uciążliwy. Mam nadzieje że odkryliście już od tego czasu jak  osunąć tę niedogodność. Każda wskazówka będzie cenna dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Po aktualizacji do win 10 1703 138  gdy otwrze partycje z plikami PDF wszystkie ikony mrugają nawet na pulpicie

przy włączonym pokarz miniatury zamiast ikon.

Próbowałem róznych programów do pdf ustawionych jako domyślne

Morze ktoś sie ztym spotkał

Ludzie chcecie odpowiedzi i to od razu bezbłędnych, a sami nawet nie starcie się pisać poprawnie w ojczystym języku. "Witam mnie ostatnio pio aktualizacji nie migają pliki PDF". Mi, a nie mnie.

Moderatorzy powinni kasować takie posty. Ikony pewnie mrugają bo się patrzeć na to nie mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już klasyka z Windows 10..
System nie potrafi zindeksować plików .pdf, procesor pracuje na 100%, system co chwila odświeża zawartość katalogu z takimi plikami.
Winda najnowsza z kwietnia 2018. Na poprzedniej wersji przed kwietniową aktualizacją - wszystko było ok.
Czyżby kłopoty z bibliotekami w nowej aktualizacji.
Szukałem informacji w necie, niestety same niesprawdzające się wiadomości jak naprawić ten bug.
Byłoby dobrze gdybyście opisywali tutaj, swoje problemy z tym problemem i próby jego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć miałem podobny problem. Po otwarciu jakiegokolwiek folderu zawierającego plik pdf powodowało bardzo wk...... migotanie ikon na pulpicie i pasku zadań i w otwartym folderze. Komputer zwalniał a wykonanie jakiejkolwiek operacjii trwało wieki. Użyłem Tweaking.com - Windows Repair - pomogło. Użyłem wersjii portable, na win 10 trwało to ok 2 h. Po restarcie z trybu save mode wyłączyłem instalatora win i po sprawie. Wszystkie aplikacje domyślne zostały zresetowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie