Skocz do zawartości
Konradp23

Laptop na studia do 2000zł :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję laptopa na studia, czyli będzie używany do World'a, oglądania filmów, słuchania muzyki itp. Możecie mi coś polecić interesuje mnie tylko nowy sprzęt. Najbardziej bym chciał aby posiadał on Windowsa 7 albo żeby można było  go zainstalować. Myślałem nad tym [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ale doczytałem na forach że Lenovo są awaryjne :/ Proszę o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Poszukuję laptopa na studia, czyli będzie używany do World'a, oglądania filmów, słuchania muzyki itp. Możecie mi coś polecić interesuje mnie tylko nowy sprzęt. Najbardziej bym chciał aby posiadał on Windowsa 7 albo żeby można było  go zainstalować. Myślałem nad tym [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ale doczytałem na forach że Lenovo są awaryjne :/ Proszę o pomoc ;)

Ja proponuję to:[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy takich wymaganiach to szukaj laptopa z dyskiem SSD, zdecydowanie wyższy komfort użytkowania.

laptopów z Windows 7 jest już niewiele to lapki biznesowe ale nie za taką cenę tylko sporo droższe.

Rozumiem. Ale trudno znaleźć coś konkretnego z dyskiem SSD w tej cenie. Chyba że możesz coś polecić ;)

Ja proponuję to:[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dzięki za odpowiedź na pewno ją rozważę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem. Ale trudno znaleźć coś konkretnego z dyskiem SSD w tej cenie. Chyba że możesz coś polecić ;)

Dzięki za odpowiedź na pewno ją rozważę  ;)

Nie rozważaj i na laptopy z procesorem N nie zwracaj żadnej uwagi tak samo na lapki z prockiem od AMD.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

tylko uważaj bo niektóre są importowane z zachodu i mają inną klawiaturę, takiego nie kupuj

inne mają tylko rok gwarancji takiego też unikaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale doczytałem na forach że Lenovo są awaryjne :/

kwestia używania i użytkownika :) sporo osób z naszego forum ma lenovo i jakoś nie słyszałem żeby im się nagminnie psuły :)

A dla czego nie używka, za 2 tysie idzie kupić coś sensownego z ssd używanego :)

I ten lenovo z twego linku nie jest dobrym pomysłem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, Panowie waśnie i spory wyjaśnijcie sobie na PW, a autor tematu jeśli ma jakiegoś starego lapka z klucze do w7 OEM:COA to spokojnie aktywuje system tym kluczem na nowym lapku robiłem tak kilka razy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za wiele odpowiedzi :)  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Najbardziej zastanawiam się nad zakupem tego laptopa. Stwierdziłem że nie potrzebuję dysku SSD jakoś sobie poradzę :)

Dodaje jeszcze 2 -[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

3- [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WEź sobie lenovo. Ma matową matryce będziesz mógł na nim pracować w każdych warunkach oświetleniowych. Do tego (mały bo mały ale jest) dysk SSD (pewnie na m.2) i gratisowa myszka oraz torba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi