Skocz do zawartości
razor1995

Windows 7 AiO - marzec 2017 - OEM

Rekomendowane odpowiedzi

windows_7_logo_3897.png

Info:

Podstawa - oryginalne obrazy Windows 7 SP1 z 12 maja 2011 pobrane z MSDN.

Zmiany:

- zintegrowane poprawki po SP1 ([Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]) + rollup marzec 2017

(bez uzupełniających, ISO składałem sobie w ubiegłym tygodniu).

- zintegrowany [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - system automatycznie się aktywuje i wybierze odpowiednią kompozycję na OEMowych maszynach

(można usunąć - skasować folder $oem$ z obrazu ISO sources/$oem$)

W jednym ISO macie wersje x86 i x64 odpowiednio:

- Starter,
- Home Basic,
- Home Premium,
- Professional,
- Professional VL,
- Ultimate,
- Enterprise,

Obraz był pobierany, instalowany i testowany, wszystko działa prawidłowo. 

Proszę nie pisać komentarzy w stylu po co zintegrowany OEM project, to czy tamto - obraz sklejałem na swoje potrzeby ;)

Sumy kontrolne:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

DOWNLOAD:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajna sprawa napewno będę korzystał :) 
a mam pytanie bo napisałeś że system aktywuje się automatycznie a jak ja mam swój klucz oryginalny to mogę jakoś zamienić na swój wtedy ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a mam pytanie bo napisałeś że system aktywuje się automatycznie a jak ja mam swój klucz oryginalny to mogę jakoś zamienić na swój wtedy ? 

System aktywuje się automatycznie kluczem OEM SLP tak, jak robi to producent laptopa, działa to tylko w wypadku gdy w BIOS masz SLIC.

Klucz oczywiście możesz zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok wielkie dzięki :)
wgrałem na virtualboxa to wykryło OEM Oracle i było żeby wpisać klucz produktu właśnie czyli jak wgram sobie na laptopie to tylko klucz wpisuje i finito 

a teraz mam pytanie jeszcze jedno laptop Samsung R580 kupiony już dawno temu recovery zrobione ale na starym starym windowsie 7 bez sp1 klucz z naklejki jest już nie do odczytania.
pobrałem obraz z basewin.pl  windows 7 home premium bez sp1 klucz wyciągnąłem z laptopa z tego recovery co było wgrane ale po instalacji systemu i wgraniu sterownika do sieci wpisuje ten klucz i on go nie przyjmuje jak można wgrać tam czysty system żeby był oryginalny ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a teraz mam pytanie jeszcze jedno laptop Samsung R580 kupiony już dawno temu recovery zrobione ale na starym starym windowsie 7 bez sp1 klucz z naklejki jest już nie do odczytania.

pobrałem obraz z basewin.pl  windows 7 home premium bez sp1 klucz wyciągnąłem z laptopa z tego recovery co było wgrane ale po instalacji systemu i wgraniu sterownika do sieci wpisuje ten klucz i on go nie przyjmuje jak można wgrać tam czysty system żeby był oryginalny ? 

Wtedy aktywuje się system poprzez instalacje certyfikatu.

Albo z nośnika Windows 7 dedykowanego do Samsunga może ktoś ze znajomych ma taki on nie żąda klucza na lapku Samsunga.

Najlepiej to jednak pobierz system z tego postu i wybierz tylko odpowiednią wersję czyli pewnie Home Premium wtedy nie powinien żądać klucza.

od razu też powinien być aktywowany robiłem kilka razy Samsunga z fabrycznej płyty i tak było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to mam chyba pecha.MrT robi to chyba inaczej.Sprawdzone na Lenovo i Asus pee .

na pierwszy rzut widać,że źle pobrał się system .. Każdy kto wrzuca wstawke,podaje zgodne sumy kontrolne iso .. I muszą sie zgadzać,inaczej obraz mozesz sobie usunąć : ) Lub źle zrobiony bootowalny obraz na penie lub źle nagrany na płytke : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wypalisz na DVD to pójdzie spokojnie. Jak chcesz zgrywać Rufusem na FAt32 to musisz dzielić install.wim.

Dzięki razor za odpowiedź . Z dvd to będzie problem bo lapek nie posiada wogle napędu wewn/ a zewnętrznego nie mam wogle ..

Cóż,chyba na mbr zainstaluję pro ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem na mbr i łyknęło mi aktywacje bez dostepu do neta .. 

Różnej maści pobierałem iso win 7 by miec legala , bo dyszka strasznie ociezale na nim współpracuje // Dzięki za info :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi