Jump to content
WinClub
adamkon

Biuletyn ...

Recommended Posts

Intel prezentuje interfejs Thunderbolt 4   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Najlepszy wybór dla gracza – laptop ASUS TUF Gaming A15 z NVIDIA GeForce RTX 2060 i Ryzenem 7 4800H  ?  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Lenovo Legion dla graczy. Firma wprowadza nowe komputery, laptopy i akcesoria  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nvidia po raz pierwszy w historii z większą kapitalizacją od Intela   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ranking internetu w Polsce: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ca za manipulacja i nierzetelność.

Cytuję: "Według rankingu SpeedTest.pl, najszybszy dostęp do internetu pod względem prędkości pobierania w Polsce oferuje INEA - 146,88 Mb/s (148,84 Mb/s dla wysyłania). Trzeba jednak zaznaczyć, że oferta operatora jest dostępna jedynie dla użytkowników z województwa wielkopolskiego." :O

Tymczasem zaglądamy na stronę źródłową a tam: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Przechwytywanie.jpg

Jasno wynika, że w Wielkopolsce najszybsza jest PSM Winogrady: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Przechwytywanie1.jpg

Promocja INEA jest jednak druzgocąca. :lol:

Wśród mobilnych, zgadza się, w Poznaniu najszybszy jest Orange, a zanim T-Mobile.

Tu jeszcze jedna uwaga - jak bardzo na te wyniki ma wpływ sprzęt ludzi testujących.

Wg umowy mam 700/700 Mb/s, a realnie:

252125269

Internet mobilny Orange:

252125728

Więc gdzie te 198Mb/s do PSM i 22Mb/s do mobilnego Orange?

Też jestem w INEA od 5 lat i przyznam że na prawdę solidny dostawca. Zero problemów.  Zaczynałem od prędkości 140/25 a teraz mam 600/600. Jeszcze tylko przeczekać do października na nową umowę i 1Gbps :)

W dniu 10.07.2020 o 21:24, TomoS napisał:

teraz mam 600/600. Jeszcze tylko przeczekać do października na nową umowę i 1Gbps

Tylko ta cena: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

:doh:

@wiktorynek Hmm dziwny ten cennik. Mój brat ma 1Gbps i płaci jakieś 69zł i nic więcej. Będzie trzeba się dowiedzieć na infolinii co i jak bo jeśli 1Gbps miałby kosztować 6 stów miesięcznie to zostane przy 600. Z tym że 150zł które obecnie płacę to mam TV+telefon+internet mobilny+publiczny adres IP. Serio dziwna sprawa z tym cennikiem. Chyba że to cennik jak ktoś mieszka w Poznaniu.

Tutaj inna cena...69,99 (Światłowód 2.1)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ale doczytaj:

- umowa na 24 miesiące

- w technologii GPON dostępny tylko tam gdzie pozwalają warunki techniczne

- 15 pln co miesiąc za utrzymanie łącza w budynku jednorodzinnym

- wydanie sprzętu 50 pln jednorazowo

- 9,90pln co miesiąc za pakiet bezpieczeństwa (pierwsze 2 miesiące 0,01pln)

- musisz zainstalować aplikację mobilną INEA

- musisz wyrazić zgodę na pełną telemetrię TV

- musisz udostępniać hotspot

- korespondencja, reklamacje, faktury tylko elektronicznie

Światło zamiast prądu. Co mogą zmienić komputery optyczne i jak działają?  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

AMD Ryzen 7 PRO 4750G kontra Ryzen 7 3700X. Nowe APU z niezłą wydajnością  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Microsoft 84 już dostępny. Wśród nowości usprawnienia Kolekcji i czytnika PDF  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Anatomia płyty głównej Z490 – wywiad z Asusem   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

MSI Radeon RX 5600 XT Gaming MX zaprezentowany. Tańszy model z rodziny Gaming  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jeszcze nie... ale Microsoft kombinuje i na pewno wkrótce nie będzie możliwe pobranie starszych poprawek do żadnego systemu poniżej Windows 8: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

P.S. Co się dziwić skoro Intel usunął wiele starszych sterowników, a producenci płyt czy laptopów robią to samo na potęgę.

W dniu 3.08.2020 o 21:21, wiktorynek napisał:

To jest ten dziwny paradoks. Mam FF 79 i używam CCleanera i nic mi nie zmienia w ustawieniach dodatków.

Też mam Foxa 69 i  CCleanerPortable 5.68   i nic się nie  dzieje?

Gigantyczny wyciek danych z Intela, wśród nich potencjalne informacje o backdoorach

Tym razem luki w procesorach Qualcomm: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ilość przeraża.

Satya i Panay - aż strach się bać: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]