Jump to content
adamkon

Biuletyn ...

Recommended Posts

Microsoft ubija sam siebie: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Bosko

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, woj_ani217 napisał:

To już oficjalne - Rosja będzie miała własny internet. Projekt zatwierdziła wyższa izba parlamentu   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

InterNiet :E
CCCP://www.Rossiya.ru  :L

A tak na poważnie, to ciekawe jak to się skończy. Czy czasami nie będzie pełnej kontroli nad tym co będzie w tym ich Internecie dostępne. Mówię tu o niezależności przepływu i dostępu do informacji. Choćby o tym co dzieje się na świecie i w samej Rosji. Być może Internet w Rosji stanie się w pełni kontrolowanym środkiem masowego przekazu.

Blokada majowej aktualizacji Windows 10 ? Problemem może być pendrive lub karta SD ... [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

768k Day: nadchodzi wielka awaria internetu. Operatorzy są gotowi ... https://www.dobreprogramy.pl/768k-day-awaria-internetu-router,News,101591.html

Drastyczny wzrost wymagań minimalnych Win 10 1903: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nowe procesory mobilne Intela 10 gen - zwracam uwagę na bardzo niskie taktowanie bazowe: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Macie co chcieliście: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nowe wymagania Windows 10 : najtańsze urządzenia nie dostaną majowej aktualizacji ... [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nowe wymagania Windows 10 : najtańsze urządzenia nie dostaną majowej aktualizacji ... [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Uprzedziłeś mnie.

Ja tylko komentarz zostawię:
Windows 10 uruchomi się na wszystkim ale teraz już nie. Bujajcie się frajerzy co się nacieliście.
Już możecie iść po nowy sprzęt.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

To nie pierwszy przypadek i nie wszystko. Platforma Cherry Trail i Bay Trail zakończyła swój żywot na wersji 1607. 3 gen Intela czyli Ivy Bridge najnowsze sterowniki do wersji 1709 - nie ma gwarancji poprawności działania zwłaszcza na 1809 i 1903.

4 gen i 5 gen Intela czyli Haswell i Broadwell też pomału przechodzi na emeryturę. Rzadko wydawane sterowniki i tylko z poprawkami bezpieczeństwa. Nvidia zakończyła wsparcie dla kart Fermi oraz dla mobilnych kart Kepler.

Microsoft w zmowie z innymi potentatami wysyła nas jawnie do sklepów po nowe komputery. Uśmiercają sprzęty sprzed 4 lat!!! Przypominam, że Core 2 Duo i Core 2 Quad, które w najmocniejszym wydaniu działają przyzwoicie do dzisiaj miały premierę 13 lat temu!!! LGA 775 jeszcze dłużej istnieje.

Windows 10 jednym daje Netflixa , innym "Candy Crush Saga" ... [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Już [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], że z Windowsa 10 będzie można odinstalować zbędne gry i odpoczniemu od bloatware'u. Nowe informacje o aktualizacji Windowsa 10 pokazują jednak, że Microsoft nie zamierza rezygnować ze wciskania nam gry Candy Crush Saga czy Netflixa .

Sterownik GPU Nvidii 430.39 powoduje duże obciążenie procesora. Winna jest telemetria ... [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Najnowsze wydanie sterownika Nvidii, wersja 430.39, ma pewne problemy z obciążeniem procesora.

54 minuty temu, adamkon napisał:

O co Ci chodzi z aktywnymi linkami - wytłumacz się na ten tychmiast :laie_67:

Tak jak napisane wyzej

twoje linki sa nieaktywne i masz to poprawic

bo jak ja to poprawie to juz nic nie napiszesz

Ale będzie się kłócił w zaparte zamiast 2 razy kliknąć.

@adamkon - dobra rada - zmień przeglądarkę albo system.

P.S. Albo okulary na różowe, bo zmiana dioptrii już nie pomoże. :L

Godzinę temu, Mr.T napisał:

twoje linki sa nieaktywne i masz to poprawic

bo jak ja to poprawie to juz nic nie napiszesz

Ja się nie będę tak bawił ; teraz obydwa linki są nieaktywne

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

To ma być tak 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ja nie wiem czego Ty rozumiesz i jak z Tobą rozmawiać?

2 posty wyżej masz linki prawidłowe z podkreśleniem co pokazałem na zrzutach.

Poniżej dajesz w identycznym stylu linki bez podkreślenia. Pokazuję ci na zrzutach. Admin pisze ci to samo. A Ty dalej w zaparte jak muł.

Mało tego wiem czym, to jest spowodowane i jak masz, to naprawić. Idiotycznie proste.

Nawet byłbym w stanie przyjąć, że Twoja przeglądarka i Twój komputer cię oszukuje i masz na odwrót, ale linki w poście powyżej wykluczają tą ewentualność, bo musiałyby być jednakowe.

Kolejna dobra rada - wyczyść przeglądarkę i ponownie zaloguj się.

P.S. Jak nie pomoże, to pozostaje zmiana przeglądarki, systemu, komputera, okularów. Zawsze jakieś wyjście się znajdzie. :22

P.S. 2. Twoje zdjęcia są na odwrót. Na pierwszym masz dobrze, a piszesz, że źle, a na drugim masz źle, a piszesz, że dobrze. :laie_67:

Ranking niezawodności dysków twardych: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Sukcesywny spadek produkcji dysków twardych: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]