Skocz do zawartości

Zdjęcie

iGO Primo Truck 9.8.14.883 + Europe HERE 2016.Q4 ( WinCE )

navi igo wince

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ONLINE   SARA

SARA

Zaawansowany użytkownik

• 413 postów
Reputacja: 895

Napisano 18 marzec 2017 - 10:49

iGO Primo Truck 9.8.14.883 + Europe HERE 2016.Q4 ( WinCE ) 

iGO-Primo_awwahqa.jpg

iGo Primo - oprogramowanie satelitarna GPS - nawigacja, która jest tworzona przez NNG (wcześniej - Nav'N'Go) z Węgier. Na rynku dostępnych wersjach dla Windows CE, Windows Mobile, Apple iOS, a ostatnio, w ramach Android. Program wykorzystuje mapowanie HERE - NAVTEQ - TomTom, jak i lokalnych deweloperów. iGO oferuje wysoką jakość (offline) Mapy do łatwej nawigacji. Wyświetlacz 3D pozwala lepiej skupić się na drodze i oczekiwać ich późniejsze manewry. Ponadto wyświetla model 3D atrakcji Igo i otaczającego krajobrazu obszaru (łąki, wzgórza, góry). 

Wymagania systemowe : 

System operacyjny : Windows CE 
Procesor : 600MHz 
RAM : 128MB 
DISC : 5GB 

Lista krajów w pakiecie : 

Albania - Andorra - Austria - Belgium - Bosnia_Herzegovina - Bulgaria - Croatia - Czech_Republic - Denmark - Finland - Former_Yugoslav_Republic_of_Macedonia - France - Germany - Gibraltar - Greece - Hungary - Ireland - Italy - Kosovo - Liechtenstein - Luxembourg - Monaco - Montenegro - Netherlands - Norway - Poland - Portugal - Romania - San_Marino - Serbia - Slovakia - Slovenia - Spain - Sweden - Switzerland - Vatican_City 

WAGA : 4.15 GB 

Please Login or Register to see this Hidden Content

• 6

Jeśli jesteś zadowolony - na_Kliknij zieloną strzałkę  smileyvault-cute-big-smiley-animated-029

NAVIpng_apxeeea.gif

#2 OFFLINE   doqs

doqs

Nowicjusz

• 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 03 kwiecień 2017 - 08:59

Witam. Wersja w języku rosyjskim.

• 0

#3 ONLINE   SARA

SARA

Zaawansowany użytkownik

• Autor tematu
  • 413 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 09:22

Witaj doqs z ustawieniami sobie poradzisz tu masz głosy i woice : 

Pozdrawiam :)

• 5

Jeśli jesteś zadowolony - na_Kliknij zieloną strzałkę  smileyvault-cute-big-smiley-animated-029

NAVIpng_apxeeea.gif

#4 OFFLINE   sieman0

sieman0

Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 07:21

Niestety u mnie na urządzeniu SmartGPS SG730 dostaję komunikat, że aplikacja nie odpali w rozdzielczości 480x272 choć zmieniałem ustawienia w pliku sys.txt to i tak wyrzuca błąd. Możesz mi jakoś szybko pomóc?

• 0

#5 ONLINE   SARA

SARA

Zaawansowany użytkownik

• Autor tematu
  • 413 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 05:48

Witaj wykasuj z pliku SYS te 4 czy tam 5 linijek odpowiedzialnych za rozdzielczość . 

• 5

NAVIpng_apxeeea.gif

#6 OFFLINE   sieman0

sieman0

Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 09:54

Niestety ale w pliku DATA.zip nie było grafik wspierających te 'pikselozę' za to znalazłem wersję wspierającą kilka rozdzielczości a m.in. tą o której pisałem, wszystko ładnie pięknie. SARA, czy mógłbyś zuploadować samą mapę Białorusi z kompilacji Q4?

• 0

#7 OFFLINE   warezz

warezz

Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 10:07

Po wgraniu na Mante 9572 po pewnym czasie wyskakuje błąd primo.exe i trzeba wyłączyć i włączyć ponownie urządzenie potem działa jakiś czas i znowu błąd... Ktoś wie jaka może być przyczyna ?

• 0

#8 OFFLINE   sieman0

sieman0

Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 12:07

Pokaż co to za błąd...

• 0

#9 OFFLINE   warezz

warezz

Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 12:27

"Aplication primo.exe encountered a serious error and must shut down" windowsowskie okienko wyskakuje, nie mam jak teraz zrobić screena. Jak zrobie domyślne przywracanie w igo to potem pare godzin jest spokój a potem znowu, na stronie manty nie ma żadnej aktualizacji oprogramowania :/

• 0

#10 OFFLINE   doqs

doqs

Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 09:51

Saro dzięki za link. Chodzi mi o to, że sama instalka juz jest w cyrylicy. Wrzuciłem z innej wersji plik z pl ale niestety nie działa. Pozdrawiam. AAAAAA teraz zobaczylem, ze jest i lang. Juz zasysam i zaraz sprawdze.

• 0

#11 OFFLINE   mat3

mat3

Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 12:44

dzięki za up!

@sieman0, gdzie znalazłeś pliki dla rodzielczości 480x272?

• 0

#12 OFFLINE   widmo82

widmo82

Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 04:55

dzięki za up!

@sieman0, gdzie znalazłeś pliki dla rodzielczości 480x272?

tez chcialbym wiedziec czy to zadziala w tej rozdzielczosci bo mam goclevera 540 i zaraz wyrzne cały pakiet internetowy :)

• 0

#13 OFFLINE   mat3

mat3

Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 09:25

skopiowałem wprawdzie pliki z wersji 9.6.13, pojawia się ekran ładowania, ale w połowie wychodzi z programu.

• 0

#14 OFFLINE   miodu90

miodu90

Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 09:03

Witam a u mnie sciezkę widzi a wogóle sie nie odpala, nie wiedzieć czemu. Nic nie wyskakuje, zadne komunikaty czy błędy. Klikam na nawigacje i nic się nie dzieje. Navigacja Media Tech.

• 0

#15 OFFLINE   ko12tom

ko12tom

Użytkownik

• 17 postów
  • Czas online: 20h 42m 37s
Reputacja: 3

Napisano 29 kwiecień 2017 - 06:50

poproszę v 9.8.14 na androida

• 0

#16 OFFLINE   jahu41

jahu41

Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 10:34

Witam. Nie mogę uruchomić igo na mojej nawigacji. Mam Goclever navio 520. Pewnie chodzi o rozdzielczość bo jest tam 480x272. Po skopiowaniu na kartę i wybraniu ścieżki i uruchomieniu programu restartuje urządzenie. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: navi, igo, wince

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych