Jump to content
WinClub
sobol_14

Jaka jest różnica Nikka a WinCLub + co wybrać po mój config

Recommended Posts

Cześć jestem nowy na tym forum: 
Interesuje mnie system z najnowszymi aktualizacjami

nie bardzo umiem pojąć różnicę pomiędzy 
sys serii WinClub a NIkka 
mianowicie tak rozumiem....
NIkka to goły system (7601) z możliwością ręcznej aktualizacji odpowiednich poprawek do np 08.2016 (czyli jak zainstaluje sam obraz systemu to tak naprawdę jak bym miał wersje np z 2011 roku)

a WinClub ma już poprawki(aktualizacje) wgrane w obraz, które obowiązują już przy instalacji nowego systemu w zależności o daty wersji wydania... ?

dodatkowo rozważam  Win DreamOS - New Extreme [x86-x64] 2k17 ale nie miałem nigdy z nim styczności 

Szukam możliwe najnowszego systemu już z aktualizacjami w obrazie z naciskiem na wydajność gry i fps :) 
mój sprzęt:
Core 2 Quad Q6600 2,4 (o/c 3 GHZ)
Radeon R9 270X 2gb
8 GB Ram ddr2  800mhz
Dysk SSD Crucial MX200 250 GB
+ magazyn HDD Toshiba 2 TB 

(Wiedźmin 3 ; GTA 5 ; Battlefield 1 -chodzą na wysokich bez zarzutu )

mianowicie tak rozumiem....
NIkka to goły system (7601) z możliwością ręcznej aktualizacji odpowiednich poprawek do np 08.2016 (czyli jak zainstaluje sam obraz systemu to tak naprawdę jak bym miał wersje np z 2011 roku)

a WinClub ma już poprawki(aktualizacje) wgrane w obraz, które obowiązują już przy instalacji nowego systemu w zależności o daty wersji wydania... ?

Źle rozumiesz.

Oba mają zintegrowane aktualizacje do dnia wydania.

Od razu mówię, że wersja od @Mr.T jest nowsza, bo NiKKa wydał chyba ostatnią w sierpniu ubiegłego roku, czy jakoś tak.

Poczytaj tematy o tych systemach. Większość informacji znajduje się w pierwszym poście, a o skuteczności poczytasz w następnych. ;)

Ok nowszy @Mr.T a jak z tym in DreamOS - New Extreme [x86-x64] 2k17  ?? Jest różnica w wydajności, też go rozważyć ? 

Czysty vs Mod sam zdecyduj i czytaj co kolega wyżej napisał :)

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Ten temat został zamknięty..

Z powodu: Rozwiązane

Jeśli się z tym nie zgadzasz, możesz zgłosić ten post do administracji, używając opcji "Zgłoś".

Pozdrawiamy zespół Winclub.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information