Jump to content
WinClub
JedenBit

Reverse Flash Player by 1B - pobieranie i odtwarzanie z alltube, cda, ekino-tv, efilmy...

Recommended Posts

f.jpg

 

 

Reverse Flash Player [concept] by 1B

 

rfp.png

 

Program wyciąga linki do plików bezpośrednio z Flash Player, umożliwia również odtwarzanie w wybranym przez użytkownika odtwarzaczu.

Umożliwia oglądanie i pobieranie filmów z takich serwisów jak alltube.tv, cda.pl, ekino-tv.pl, efilmy.tv, liveleak, filmy.to, dailymail.co.uk, gofilm.pl, cdax.tv, cdax.tv, kinostar.tv, cda-hd.pl, efilmy.online, efilmy.online, kino123.pl, superkino.tv, ekinomaniak.tv, cda-online.tv, vimeo.com itp....

Jest to dopiero koncept, bardzo wczesna wersja beta (choć bardzo dopracowana) dla tego nie działa z Flash Player w 100%, nie działa np. youtube, ale już w tej bardzo wczesnej wersji rozwojowej obsługuje Flash Player w bardzo dużym stopniu.

Reverse Flash Player obsługuje wtyczki Flash Player w wersji NPAPI.

NPAPI (Netscape Plugin Application Programming Interface) jest to API do tworzenia wtyczek do przeglądarek internetowych. Umożliwia tworzenie wtyczek obsługujących różne typy obiektów osadzonych na stronie HTML. Pierwsza wersja została wprowadzona w Netscape Navigator a później w innych przeglądarkach, takich jak: Mozilla Application Suite, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera i Safari.

Są 3 rodzaje wtyczek, różne przeglądarki korzystają standardowo z różnych typów plugina Adobe Flash Player, kilka z nich:

Opera, Chromium - PPAPI
Firefox, Opera (do wersji 12) - NPAPI
Internet Explorer - ActiveX

 

Jak włączyć obsługę wtyczek NPAPI?

Aby uruchomić obsługę wtyczek NPAPI, w przeglądarkach korzystających standardowo z wtyczek PPAPI (głównie przeglądarki na silniku Chromium) takich jak:

Google Chrome (od wersji 45)
Slimjet
Opera (powyżej wersji 12)
Vivaldi
Chromium

należy wpisać w pasku adresu about:plugins , kliknąć w prawym górnym rogu opcję "Szczegóły", wyszukać z listy Adobe Flash Player - Włączyć wtyczkę NPAPI, Wyłączyć wtyczkę PPAPI (tą gdzie jest plik pepflashplayer.dll ).

lub druga możliwość - uruchomić przeglądarkę z parametrem --disable-bundled-ppapi-flash , na przykład tworząc skrót (przeglądarka.exe --disable-bundled-ppapi-flash).

 

Opera:
- wpisz w pasek adresu: opera://flags
- Po lewo pod Experiments wpisz i wyszukaj - npapi
- W Disable NPAPI plug-ins przełącz na Enabled
- Zrestartuj Opere

Testowałem na przeglądarce Slimjet i pierwsze oba sposoby działają, nie testowałem na Google Chrome ale też powinno wszystko śmigać. Sposób z Operą nie zadziałał u mnie na Opera 36.0.

 

Oczywiście należy mieć zainstalowane Adobe Flash Player w wersji NPAPI (do pobrania niżej)

 

 

Więc Reverse Flash Player obsługuje wszystkie przeglądarki które korzystają z Adobe Flash Player w wersji NPAPI ([Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]).

Testowałem z powodzeniem na:
-----------------------

Firefox ESR 52.0
Firefox 49.0.2
Pale Moon 26.5.0
QupZilla 1.6.6
Opera 12.18 (Build 1872)
QtWeb 3.8.5
SeaMonkey 2.46

Slimjet 10.0.13.0 (po przełączeniu na NPAPI)
 

Flash Player 25.0.0.127
Flash Player 24.0.0.221
Flash Player 23.0.0.162
 
Windows XP
Windows 7
 
Wszystko w wersji 32-bit!

 

Obsługa:
-------------------------

Odpalasz film na stronie w Flash Player a następnie w programie Reverse Flash Player:

[File Link] - Wyciąga link z Adobe Flash Player
[Play] - Odtwarza film w wybranym przez użytkownika odtwarzaczu wideo (...)*
[Download] - Pobieranie pliku przez domyślą przeglądarkę internetową*
* nie trzeba klikać wcześniej "File Link", przed odtworzeniem czy pobraniem link zostanie automatycznie wyciągnięty z wtyczki
[Kill FP] - Ubija proces Adobe Flash Player*
[ ] Kill Auto - Automatycznie ubija proces Adobe Flash Player po każdym użyciu [File Link], [Play], [Download] zatrzymując tym samym odtwarzanie filmu w przeglądarce internetowej*
* niektóre przeglądarki jak Opera 12.18 (Build 1872) czy QtWeb 3.8.5 po ubiciu wtyczki Adobe Flash Player automatycznie się wyłączają

"Click - Kill FP" - komunikat wyświetla się gdy należy zrestartować wtyczkę Flash Player inaczej dalsze wydobywanie linków nie będzie działać, pojawi się również pogrubiona czcionka na przycisku [Kill FP] który należy nacisnąć.

Jeżeli chcemy pobierać pliki bezpośrednio przez program tak jak w przypadku [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] a nie przez przeglądarkę domyślną to należy skopiować z programu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] trzy pliki - asysdownjb.dll, libeay32.dll, ssleay32.dll - i wkleić je do folderu z Reverse Flash Player.

 

UWAGA:
Dajcie znać jak u was to działa i napiszcie jaki:
- system,
- przeglądarka
- wersja Flash Player
- jakie to są wersje 32bit czy 64bit

Jest to dla mnie bardzo ważne i pomocne w celu dalszego rozwijania projektu i ustalenia kierunku w jaką stronę pociągnąć to dalej, lub czy w ogóle zrezygnować!

 

Pobierz:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - 168kb

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

 

Kilka słów ode mnie:
Program powstał jako stary koncept o (którym rozmawiałem kiedyś tu z jednym z użytkowników), podczas tworzenia nowych mechanizmów do mojego projektu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Kiedyś wydawało mi się to mało wykonywalne i próby też były mizerne, zbyt dużo zmiennych, rodzaj przeglądarki, dodatki i wtyczki w niej zawarte, wersja Flash Playera itp. zbyt dużo dynamicznych zmiennych aby zapewnić poprawne działanie innym użytkownikom. Ale udało mi się to jakoś przeskoczyć i zrobiłem ten mały krok (a wynikiem jest właśnie ten program) który otwiera nowe możliwości. Finalnie będę chciał zaimplementować ten mechanizm do [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], ale w czasie rozwijania tego mechanizmu postanowiłem stworzyć oddzielny projekt który nazwałem - Reverse Flash Player - ponieważ potrzebuje danych i informacji jak to działa na innych systemach (ja testowałem tylko na 32bit) jak działa na różnych przeglądarkach i wersjach Flash Player.

Nie wiem czy w takiej formie uda mi się uzyskać 100% pokrycia Flash Player i w jakim kierunku to pójdzie, być może powstanie oddzielny projekt obok CSM, być może żeby pokryć działaniem cały Flash Player, będę musiał stworzyć całe środowisko aby wyeliminować jak najwięcej zmiennych, czyli stworzyć paczkę z przygotowaną przeglądarką interetową, wtyczką Flash Player i napisanym pod to programem Reverse Flash Player (w wersji portable), aby zapewnić całkowitą współpracę z Flash Player (bądź bardzo bliską 100%).

Jakie są głowne różnice, główne plusy i minusy pomiędzy CSM a Reverse Flash Player?

CSM:
+ działa globalnie wystarczy skopiować link z przeglądarki, notatnika, komunikatora.... nie trzeba korzystać z Flash Player i przeglądarki internetowej
+ nie trzeba czekać aż załaduje się strona, klikać w player na stronie, użerać się z popupami i reklamami
- podczas zmian na serwerze serwisu np. cda.pl, portal przestaje być obsługiwany, trzeba czekać na kolejną wersję CSM bądź wtyczkę, ponieważ to CSM zajmuje się dekodowaniem stron i wyciąganiem linków, jest więc pisany "pod strony"
= wygoda i szybkość, ale i bardziej narażony na zmiany po stronie serwisów i mniejsze ich pokrycie.

Reverse Flash Player:
+ wyciąga linki z wtyczki Adobe Flash Player, więc odporny jest na zmiany na serwerach portali ponieważ nie zajmuje się on sam (tak jak CSM) dekodowaniem a robi to Flash Player, więc jest znacznie odporniejszy na różne zmiany i pokrywa znacznie znacznie więcej portali w zasadzie finalnie obsługiwałby wszystko co odtwarza Flash Player.
+ Wszystkich ustawień dokonujemy na stronie w odtwarzaczu Flash Player, takich jak rozdzielczość filmu itp
- nie działa globalnie trzeba działać przez przeglądarkę i używać Flash Player.
- trzeba czekać aż strona się załaduje, użerać się z reklamami i popupami
= mniejsza wygoda i szybkość, odporny na zmiany po stronie serwisów, finalnie całkowita współpraca z Flash Player a więc odtwarzanie i pobieranie wszystkiego co jest w nim zaimplementowane na stronach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli u ciebie na 64bit nie działa? A na jakiej przeglądarce i systemie testowałeś? Miej na uwadze że program pisany jest pod wtyczki Adobe Flash Player w wersji NPAPI, przeglądarka Chrome obsługuje w wersji PPAPI więc raczej nie będzie na niej działać. Musisz korzystać z przeglądarki obsługującej wtyczki Adobe Flash Player NPAPI.

 

To że system masz 64bit jeszcze o niczym nie przesądza, przetestuj na jakiejś przeglądarce i wtyczce Adobe Flash Player w wersji 32bit, według mnie to ma większe znaczenie, czyli przeglądarka i Flash Player w 32bit (z naciskiem na FP), a raczej mniejsze znaczenie ma czy to system 64bit czy 32bit (choć również może mieć to wpływ).

Najlepiej do testów pobrać sobie na początek jakąś lekką przeglądarkę portable typu Opera 12.18 (Build 1872) czy QtWeb 3.8.5, odpalić jakiś film na cda.pl we flashu, włączyć program RFP i jeżeli będzie wszystko ok to już na starcie w nazwie programu zobaczysz nazwe biblioteki FP np:

- Reverse Flash Player [NPSWF32_24_0_0_221.dll] by 1B
jeżeli nie zostanie wykryty flash player zobaczysz
- Reverse Flash Player [Not Found!] by 1B

 

Jak wspominałem wyżej z (przyczyn technicznych) testowałem tylko na systemach 32bit, wykaz testowanych systemów (testowane na różnych modyfikacjach), przeglądarek i wersji Flash Playera masz w pierwszym poście, w tych konfiguracjach wszystko działa beż żadnych problemów.

 

 

A ogólnie jak się zachowuje program RFP? Wykrywa wtyczke FP? Wyświetla jakieś informacje w okienku albo wyrzuca jakiś błąd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więc tak:

 

1. Windows 10 Proffesional 64 bit.

 

2. Przeglądarka firefox 64 bit v52.0

 

* Flash Player 24.0.0.207

 

3. Nie wyświetla się nic.

 

4. Nie pokazuje żadnych błędów.

 

5. Na chrome też nie działa identycznie ale tutaj już wiadomo dlaczego, bo nie jest obsługiwana ze względów wtyczek.

 

5. Pokazuje tylko z początku info o wersji, jakie wersje flash playera i przeglądarki obsługuje i tylko to.

 

6. Pobrałem QtWeb 3.8.5 i na tej przeglądarce działa.

 

7. Sprawdzę w wolnej chwili jeszcze na firefoxie 32 bity i dam znać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpowiadam na niektóre punkty:

2. Przeglądarka firefox 64 bit v52.0
- Myślę że tu problemem nie jest 64bit a wersja Firefox 52 w której oficjalnie znika wsparcie dla pluginów NPAPI (o tym więcej niżej)

5. Na chrome też nie działa identycznie ale tutaj już wiadomo dlaczego, bo nie jest obsługiwana ze względów wtyczek.
- W sumie to na Chrome działa ale tylko do wersji Chrome 45, ponieważ od tej wersji Google zakończyło wsparcie dla wtyczek NPAPI, więc RFP powinien działać na przeglądarkach Chrome do wersji 44.
 
5. Pokazuje tylko z początku info o wersji, jakie wersje flash playera i przeglądarki obsługuje i tylko to.
- Małe sprostowanie, pokazuje jakie wersje flash player i przeglądarki testowałem sam osobiście z powodzeniem, lista ogólna obsługiwanych wersji Flash Player i przeglądarek jest znacznie dłuższa, teoretycznie to wszystkie przeglądarki które mają wsparcie dla NPAPI.

6. Pobrałem QtWeb 3.8.5 i na tej przeglądarce działa.
- Czyli już wiadomo że Reverse Flash Player działa na Windows 10 Proffesional 64 bit i nie robi różnicy czy to Windows 32bit czy 64bit. Bardzo dobra wiadomość.
 
7. Sprawdzę w wolnej chwili jeszcze na firefoxie 32 bity i dam znać.
- Sprawdź najpierw jak możesz Firefox 64bit ale w wersji poniżej 52, a dopiero potem 32bit ale również w wersji poniżej 52, a na końcu Firefox 32/64bit w wersji 52 ale ESR, już piszę poniżej czemu tak.

UWAGA!
W przeglądarkach od wersji Firefox 52 znika wsparcie dla pluginów NPAPI. W wersji Firefox 52 można jeszcze (z tego co wyczytałem) uruchomić wsparcie dla NPAPI ale od wersji 53 (z tego co wiem) wsparcie znika całkowicie! Jak uruchomić wsparcie w Firefox 52 dla NPAPI?

"W pasku adresu wklepujesz about:config , dodajesz nową wartość string boolean czyli klikasz prawym klawiszem myszki -> dodaj ustawienie typu -> wartość logiczna (boolean) -> wprowadź nazwę plugin.load_flash_only i ustaw false. Zrestartuj przeglądarkę.”


Z tego co wyczytałem wtyczki NPAPI będą nadal działać w specjalnej wersji Firefox ESR 52, ale wsparcie zniknie wraz z wersją ESR 59. Wersję Firefox ESR można pobrać (52 i 45) dla systemów 32bit i 64bit tutaj - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - jeżeli nie zadziała spróbuj z powyższą opisaną metodą about:config.

 
Jak sprawdzić jakie mam aktywne pluginy i jaką wersję Adobe Flash Player?
- wpisujesz w pasek adresu about:plugins , pojawi się cała lista pluginów, szukasz tabeli Shockwave Flash - jest to Adobe Flash Player.


Ogólnie wsparcie dla wtyczek NPAPI znika z przeglądarek na rzecz wtyczek PPAPI, inne porzuciły ten standard już dawno jak Chrome a inne dopiero powoli kończą wsparcie jak Firefox.

 

 

RemixPL1994 wielkie dzięki za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma sprawy, po testach się odezwie :) Sory za wcześniejszy nie dokładny post ale w sumie nie miałem za bardzo czasu wtedy i wybierając to czy napisać post bardziej z głowy niż wszystko sprawdzając co wyświetla dokładnie czy przełożyć napisanie na później wybrałem mniej dokładne ale szybciej bo pewnie potem bym zapomniał lub by mi się nie chciało :)

 

Czy jest możliwość by programik kiedyś działał z PPAPI ? W sumie chyba za chwilę wszystkie przeglądarki będą blokować NPAPI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jeszcze czy wyjdzie kiedyś wersja obsługująca PPAPI, na pewno będę coś tam działał w tym kierunku. Dziś po szybkich testach wychodzi na to że może być ciężko z PPAPI, będę musiał zmów od początku wszystko przeanalizować i przede wszystkim jakoś inaczej uchwycić proces (przy NPAPI z tym jest łatwiej) więc praktycznie musiałbym zacząć wszystko od początku. A z NPAPI o tyle jest dobrze że jest więcej przeglądarek które obsługują ten typ, zwłaszcza tych starszych a i w niektórych nowszych przeglądarkach które obsługują standardowo PPAPI można przełączyć na NPAPI, z tego co wyczytałem to:

Jak włączyć obsługę wtyczek NPAPI?
Aby uruchomić obsługę wtyczek NPAPI, w przeglądarkach korzystających standardowo z wtyczek PPAPI (głównie przeglądarki na silniku Chromium) takich jak:

Google Chrome (od wersji 45)
Slimjet
Opera (powyżej wersji 12)
Vivaldi
Chromium

należy wpisać w pasku adresu about:plugins , kliknąć w prawym górnym rogu opcję "Szczegóły", wyszukać z listy Adobe Flash Player - Włączyć wtyczkę NPAPI, Wyłączyć wtyczkę PPAPI (tą gdzie jest plik pepflashplayer.dll ).

lub druga możliwość - uruchomić przeglądarkę z parametrem --disable-bundled-ppapi-flash , na przykład tworząc skrót (przeglądarka.exe --disable-bundled-ppapi-flash).

 

Opera
- wpisz w pasek adresu: opera://flags
- Po lewo pod Experiments wpisz i wyszukaj - npapi
- W Disable NPAPI plug-ins przełącz na Enabled
- Zrestartuj Opere

 

Oczywiście należy mieć zainstalowane Adobe Flash Player w wersji NPAPI (do pobrania w pierwszym poście)

Testowałem na przeglądarce Slimjet i pierwsze oba sposoby działają, nie testowałem na Google Chrome ale też powinno wszystko śmigać. Sposób z Operą nie zadziałał u mnie na Opera 36.0.

 

Uwaga!

W przypadku jakiś nowych informacji i ustaleń, aktualizuje pierwszego posta, więc warto go sprawdać!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga!

Nowa wersja Reverse Flash Player do pobrania w pierwszym poście (zaktualizowany link).

Zostało poprawionych kilka drobnych błędów, dodane kilka nowych opcji i szybkość, optymalizacja przede wszystkim, teraz Reverse Flash... jest znacznie szybszy :)

Nowe opcje to:

[Download]
> Default Web Browser - otwiera/pobiera w domyślnej przeglądarce internetowej.
> Save As... - opcja dostępna po skopiowaniu do folderu z RFP 3 plików - asysdownjb.dll, libeay32.dll, ssleay32.dll - które znajdziesz w programie CSM lub MlistX, opcja umożliwia pobieranie plików bezpośrednio przez program.
> Other program... - otwieranie/pobieranie przez inny program/menadżer pobierania itp.. wskazany przez użytkownika.

[Play]
> Auto... - program działa automatycznie w tle, uruchamia player automatycznie po odtworzeniu filmu na stronie internetowej.

Najwygodniej korzystać z programu z zaznaczonymi opcjami [Play > Auto...] i [Kill Auto].

Za jakiś czas wrzucę również przygotowaną przeglądarkę internetową z wbudowanym Flash Player NPAPI, uBlock i innymi dodatkami w wersji portable.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Testowałem na:

 

-Windows 7 x32 bit

-Firefox

-Flash NPAPI

 

Po odpaleniu strony  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  program znalazł Flasha i wyciągnął bezpośredni link do filmu.......czyli działa :D.

 

Niestety z tymi stronami już sobie nie radzi, gdyż player nie korzysta z flasha ;/

 - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Share this post


Link to post
Share on other sites

- [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
- [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
 

Wszystko u mnie działa bez problemu, wszystkie powyższe linki odpalają się we Flash Player i RFP nie ma problemu z wyciągnięciem linków.

 

A z czego korzysta twoja przyglądarka przy tych 2 linkach? odtwarza w HTML5? Być może masz domyślnie ustawione odtwarzanie w HTML5 i tam gdzie jest taka możliwość multimedia odtwarzane są przez HTML5 zamiast przez Flash Player. Musiałbyś wyłączyć domyślne odtwarzanie w HTML5 albo całkowicie wyłączyć odtwarzanie w HTML5.

 

Przede wszystkim sprawdź w czym (w jakim playerze) ci odpala te dwa ostatnie linki (kliknij prawym myszki na odtwarzacz, powinno się wyświetlić co to za player).

 

Jakie dokładnie masz wersje:

-Firefox
-Flash NPAPI


Pobierz sobie [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] (7.4mb lekka przeglądarka portable) i przetestuj na niej, albo najlepiej to sprawdź:
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - 20.7mb, dobra lekka przeglądarka portable z której aktualnie korzystam i przesiadłem się z firefoxa, polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

about:plugins niema takiego czegoś w Vivaldi


Z racji że NPAPI jest wycofywane a większość korzysta z PPAPI twój soft niema racji bytu i bez sensu jest kontynuacja projektu na NPAPI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z racji że NPAPI jest wycofywane a większość korzysta z PPAPI twój soft niema racji bytu i bez sensu jest kontynuacja projektu na NPAPI

Dopóki jest wydawana wersja Flash Player w wersji NPAPI i serwisy z niego korzystają to jak najbardziej projekt ma sens.

Dla tego ja wolę IDM (Internet Download Manager) doinstalowuje wtyczkę do przeglądarki dzięki której pobierzemy wideo z każdej dowolnej strony :)

Na pewno z każdej strony? Z tego co wiem wszystkie tego typu wtyczki działają tylko na najpopularniejszych serwisach i działają na zasadzie sztywnego dekodowania danej strony więc mają sztywną listę wspieranych serwisów.

 

Zapominacie też że czy to RFP czy to CSM za podstawowe zadanie ma SZYBKIE ODTWARZANIE MULTIMEDIÓW W KOMPUTEROWYM ODTWARZACZU a nie na stronie internetowej, pobieranie plików jest tu opcją dodatkową.

 

A ja wolę CSM i RFP bo najlepiej sprawdzają się do moich zastosowań czyli szybkiego odpalania multimediów na komputerowym odtwarzaczu, ktoś może woleć inne rozwiązanie, potrzebować inne zastosowanie, być może, ale projekty tworze bo sam z nich korzystam i dopóki będą mi przydatne to będą pojawiać się nowe wersje przy okazji ktoś może z nich skorzystać bądź nie. Zresztą patrząc po ilości ściągnięć i odwiedzin strony nie tylko dla mnie są to przydatne rozwiązania :)

 

ps. co nie oznacza że IDM to zły program bo sam z niego korzystam :) do pobierania jest bardzo dobry ale to nic nie zmienia bo mi potrzeba trochę innego zastosowania, więc ewentualnie jak trzeba to tylko się wspieram IDM przy korzystaniu z CSM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopóki jest wydawana wersja Flash Player w wersji NPAPI i serwisy z niego korzystają to jak najbardziej projekt ma sens.

 

 

Na pewno z każdej strony? Z tego co wiem wszystkie tego typu wtyczki działają tylko na najpopularniejszych serwisach i działają na zasadzie sztywnego dekodowania danej strony więc mają sztywną listę wspieranych serwisów.

 

Zapominacie też że czy to RFP czy to CSM za podstawowe zadanie ma SZYBKIE ODTWARZANIE MULTIMEDIÓW W KOMPUTEROWYM ODTWARZACZU a nie na stronie internetowej, pobieranie plików jest tu opcją dodatkową.

 

A ja wolę CSM i RFP bo najlepiej sprawdzają się do moich zastosowań czyli szybkiego odpalania multimediów na komputerowym odtwarzaczu, ktoś może woleć inne rozwiązanie, potrzebować inne zastosowanie, być może, ale projekty tworze bo sam z nich korzystam i dopóki będą mi przydatne to będą pojawiać się nowe wersje przy okazji ktoś może z nich skorzystać bądź nie. Zresztą patrząc po ilości ściągnięć i odwiedzin strony nie tylko dla mnie są to przydatne rozwiązania :)

z najdziwniejszych stron mi pobiera więc nie ma tu mowy o sztywnej liście najpopularniejszych stron

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeszcze nic nie znaczy, jest gdzieś opis działania IDM, jego mechanizm?

No i tak jak mówię tu chodzi głównie o odtwarzanie streamów na komputerze na komputerowym wybranym przez użytkownika odtwarzaczu, taki był główny zamiar przy powstawaniu tych projektów, nie pobieranie bo od tego jest pełno różnych programów.

Zobacz sobie jak działa RFP, klikasz na stronie w flash player -> play i automatycznie odtwarzanie filmu uruchamia ci się w wybranym przez ciebie wcześniej odtwarzaczu na komputerze, odtwarzanie w przeglądarce jest automatycznie przerywane, pobrać sobie też można ale jak już wspominałem to tylko dodatek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 


Zobacz sobie jak działa RFP, klikasz na stronie w flash player -> play i automatycznie odtwarzanie filmu uruchamia ci się w wybranym przez ciebie wcześniej odtwarzaczu na komputerze, odtwarzanie w przeglądarce jest automatycznie przerywane, pobrać sobie też można ale jak już wspominałem to tylko dodatek.

 

Dla mnie to kompletnie zbędne, Centbrowser ma możliwość odtwarzania filmów online w oknach pop up zawsze na wierzchu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No widzisz "dla ciebie", a to właśnie jest kluczowe działanie moich projektów.

"Centbrowser ma możliwość odtwarzania filmów online w oknach pop up zawsze na wierzchu :)"

Czyli używać dodatkowej przeglądarki tylko po to żeby wyświetlić odtwarzanie flash playera w nowym oknie popup? :D

Jeszcze raz, moje projekty mają za zadanie: SZYBKIE ODTWARZANIE MULTIMEDIÓW (STREAMÓW) W KOMPUTEROWYM WYBRANYM PRZEZ UŻYTKOWNIKA ODTWARZACZU a nie na stronie internetowej, czyli pominięcie odtwarzania multimediów w przeglądarce.

Warto się zaznajomić z celem i działaniem projektów przed komentowaniem, a nie czytać tylko nagłówki :)

 

 

ps. Firefox też otwiera odtwarzanie w nowym oknie, Shift + prawy klik myszki na odtwarzaczu -> Ramka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam Windows 7 64 bit i najnowszego firefoxa quantum. Wtyczkę Adobe Flash Player (wtyczka - NPAPI)  mam zainstalowaną ale jak odpalam twój program to nie wykrywa mi flash playera. Nie znam się na tym ale rozumiem że to przez firefoxa który zrezygnował z tych wtyczek czyli nie mam nawet co próbować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information