Jump to content
  • 0

Szukam aplikacji na telefon


machdi

Question

Witam.

Szukam apki do telefony z systemem windows phone 8.1 do obsługi mojego serwera Western Digital my book live duo a jest to WD 2 GO ale firma WD wycofała sie ze wsparcia tej aplikacji dla win phone.

Miałem od ponad roku za instalowana tą apke na telefone i podkusiło mnie zeby zmienić karte pamieci i po wymianie zamiast sprawdzić czy nowa karta działa prawidłowo sformatowałem starą tracąc wszystkie aplikacje zapisane na sd.

Szukałem w necie ale za zadne skarby nie moge znaleść , są ale na androida lub inne systemy ale na win phone niestety nie.

Jeżeli ktoś jest w posiadaniu tej aplikacji to jestem w stanie nawet za nia zapłacic bo wydałem troche kasy na telefon a teraz sie okazuje że nie moge korzystać z tej aplikacji a spore ilości plików na serwerze jest poza moim zasięgiem jak nie jestem przy kompie lub w domu.

Mam nadzieje że ktoś mnie poratuje a w najgorszym wypadku wskaże inną aplikacje która ogarnie ten problem

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jedyne rozwiązanie to znalezienie aplikacji udostępnioną poprzez osoby trzecie - wyciągnięte z telefonu - w formacie xap co jak widzę nie należy do prostych rzeczy i ręczna instalacja poprzez xap deployer (apka do instalowania aplikacji spoza sklepu na telefonie za pomocą komputera i kabla usb). Sam przeszukałem i na znanych mi stronach nigdzie tej aplikacji nie udało mi się znaleźć. Ale jak to w internecie jest, jak coś raz zostało umieszczone to zawsze gdzieś będzie, wytrwałość i z czasem gdzieś się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Niestety nie znalazłem ani aplikacji wyciągnietej ani osoby które sa w posiadaniu tej apki czy to na telefonie czy tez osobno.

Rozpatrywałem kwestie przeszukiwania płyt dostarczanych do sprzetu ale tez zadnych efektów , zostaje mi tylko przejscie na androida i kolejna zmiana telefonu.

Dzieki za pomoc 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information