Skocz do zawartości

Zestaw firmowy czy lepiej składany


Venosaur

Rekomendowane odpowiedzi

A co z teorią, że firmowe bardziej dopasowane są i lepiej wszystko będzie działać ?

 

Teraz jest raczej na odwrót - składaki działają lepiej niż firmowe ,a pozatym są bardziej wydajne.

BTW byłem świadkiem jak z HP dym poleciał.... Zasilacze są do d... w hpkach..... A dell to nie wiem ,ale składak lepszy na pewno.

Za te cenę możesz mieć i7 kaby k + mobo z270 + gtx 1080 ,czyli wypas B)

A w takim dellu na pewno tego nie będzie. Jutro podam ci linka do części.

Tylko firmowe mają system w cenie ale kto by się przejmował takim szczegółem.

Nikt bo system org w pełni kupisz za 160 zł.....

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] tu jest w 100 % orginalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z teorią, że firmowe bardziej dopasowane są i lepiej wszystko będzie działać ?

 

To chyba tylko czysta teoria marketingowa. We firmowych wszystko jest kiepskiej jakości albo jak dadzą coś dobrego, to reklamują na pierwszej stronie, natomiast reszta, to shit najgorszego sortu.

 

W tej kwestii jestem konserwatywny do bólu - komponenty osobiście wybierane, każdy ze swoją gwarancją(często dłuższą niż komplet firmowy) i samodzielne składanie. W razie wymiany można odsprzedać z oryginalnym pudełkiem i być może jeszcze gwarancją. A firmówka co? - podzespoły no name, bez opakowań i bez gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest raczej na odwrót - składaki działają lepiej niż firmowe ,a pozatym są bardziej wydajne.

BTW byłem świadkiem jak z HP dym poleciał.... Zasilacze są do d... w hpkach..... A dell to nie wiem ,ale składak lepszy na pewno.

Za te cenę możesz mieć i7 kaby k + mobo z270 + gtx 1080 ,czyli wypas B)

A w takim dellu na pewno tego nie będzie. Jutro podam ci linka do części.

 

Nikt bo system org w pełni kupisz za 160 zł.....

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] tu jest w 100 % orginalny :)

 

nie zapomnij tylko o linku :) Link do obudowy takiej dobrej co najlepsza obecnie byłbym wdzięczny :) 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Link do obudowy takiej dobrej

 

Zależy ile chcesz wydać..

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zestaw masz gwarancję, na składaka, którego złożysz zam masz osobna gwarancję na każdy podzespół.

Ale - serwis Della jest bardzo sprawny, szybko przyjeżdża i dość dobrze eliminuje usterki.

Składaka możesz w każdej części dopasować pod siebie, zestaw od Della już taki nie będzie. Składaka łatwiej zupgradować, w zestawie już może być problem, bo coś będzie niekompatybilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw za 9k [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

@wiktorynek co sądzisz ?

Kod na montaż i wysyłkę za 1 zł na morele: VXW8NJNXKE

 

Dzięki Wielkie :) 

czy ta obudowa należy do cichych?

czy bardziej opłaca się zamówić od razu w morele czy rozbić sobie na komponenty i samemu po kolei kupować i instalować już samemu w domu ? 

Na zestaw masz gwarancję, na składaka, którego złożysz zam masz osobna gwarancję na każdy podzespół.

Ale - serwis Della jest bardzo sprawny, szybko przyjeżdża i dość dobrze eliminuje usterki.

Składaka możesz w każdej części dopasować pod siebie, zestaw od Della już taki nie będzie. Składaka łatwiej zupgradować, w zestawie już może być problem, bo coś będzie niekompatybilne.

 

Razor1995 też uważasz, że składak złożony samemu jest lepszy niż taki Dell XPS ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


czy ta obudowa należy do cichych?

wydaje mi się że tak ,ale niech ktoś potwierdzi

 

 


czy bardziej opłaca się zamówić od razu w morele czy rozbić sobie na komponenty i samemu po kolei kupować i instalować już samemu w domu ?

Jeśli dobrze rozumiem (pytasz o to czy kupić wszystko w morele czy każdy komponent osobno ?)

Kup w morele i użyj tego kodu co ci dałem - dostawa i złożenie kompa masz gratis ,a nie opłaca się kupować każdego komponentu osobno bo przesyłki drogo wyjdą :P

Windowsa kup tu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Można zrobić aktualizację do 10 bez żadnego problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta obudowa jest ok ? czy można znaleźć bardziej cichą ? jak te komponenty są ok czy można jeszcze coś zmienić ? Te dyski trochę za duże bo używany będzie z NAS synology i tam siedzą 4 TB .

 

czy taki np jest ok na system -  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  ? 

 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt bo system org w pełni kupisz za 160 zł.....

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] tu jest w 100 % orginalny :)

 

Naprawde wierzysz że to oryginalny system i to moderator na forum komputerowym.

To że sprzedawca tak pisze wcale nie oznacza że tak jest.

1.system używany nie wiadomo czy na licecnji Box czy OEM

2.windows 7 Professional nie umożliwia instalacji pakietów językowych  a tu jest wersja multijęzykowa

3.windows 7 pro nie kosztuje 160 złotych tylko 4 razy tyle i to oem

 

Także czy to oryginał to można mocno polemizować, pokaż ceny i innych sklepów choćby Xkom czy morele.net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde wierzysz że to oryginalny system i to moderator na forum komputerowym.

To że sprzedawca tak pisze wcale nie oznacza że tak jest.

1.system używany nie wiadomo czy na licecnji Box czy OEM

2.windows 7 Professional nie umożliwia instalacji pakietów językowych a tu jest wersja multijęzykowa

3.windows 7 pro nie kosztuje 160 złotych tylko 4 razy tyle i to oem

 

Także czy to oryginał to można mocno polemizować, pokaż ceny i innych sklepów choćby Xkom czy morele.net.

1.Oem

2. Bo instaluje się odrazu odpowiednią wersję językową

3.To są używane windows.

@wiktorynek może polecić ten sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Bo instaluje się odrazu odpowiednią wersję językową

 

 

Jeszcze nie spotkałem się z tym żeby oryginalny Windows od Microsoftu nie kilka wersji językowych, a instalowałem spoooro systemów od XP po Windows 10.

Oczywiście każdy z oryginalnego obrazu od Microsoft.

Kilkanaście wersji językowych miała płyta od laptopa Dell studio 1555 z Windows Vista home premium ale to była płyta dedykowana pod komputery Dell-a.

Pozostaje dalej sceptyczny co do oryginalności systemu z podanego linka.

Brak oryginalnego nośnika systemu być może są to jakies systemy z kluczami z fabrycznych zestawów.

Mogą się nawet bez kłopotu aktywować ale to nie oznacza że są legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.windows 7 Professional nie umożliwia instalacji pakietów językowych a tu jest wersja multijęzykowa

To jest polska wersja językowa - napisane i sprawdzone.

Mam kilka systemów z tego sklepu i kilka osób kupiło z polecenia. Nikomu nie zakwestionowano legalności. Przechodzi aktywację online i telefoniczną. Wielokrotnie zaktualizowałem do Win 10.

Nośnik nie jest absolutnie wymagany - wystarczy zadzwonić na infolinię MS Polska(sprawdzone). Z aukcji powyższej wystarczą dowód zakupu i naklejka z kluczem. W przypadku wersji ESD nie jest nawet wymagana naklejka.

Nie nadążąją z dostawami tych systemów, a bądźmy pewni, że w przypadku oszustwa, firmy które kupiły dawno by juz wykończyły ten sklep w odszkodowaniach.

Czy można być czegoś pewnym w Polsce? - hmmm... też mam wątpliwości zwłaszcza po lekturze poniższego artykułu, gdzie okazuje się, że Komputronik i Vobis sprzedają w Polsce nielegalne oprogramowanie, a posiadają certyfikat Partner MS.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zgodnie z licencją MS nie można sprzedawać systemów OEM osobno, a czynią to wszystkie sklepy w Polsce od kilkunastu lat. :lol:

Czy takie rekordy wyszukiwania w Google mogłyby pozostać niezauważone przez MS i organy ścigania? Czy wyskoczył choć jeden link ostrzegający przed tym sklepem?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

P.S. Decyzję co do ewentualnego zakupu pozostawiam osobom zainteresowanym do rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie