Jump to content
WinClub
podlos

Microsoft Office 2016 ProPlus VL x86x64 Feb 2017

Recommended Posts

To już jest aktywowany Office? Bo tak mi się wyświetla. Czy od razu idzie jakiś miesięczny trial?

Nie, trzeba aktywować. Może wcześniej miałeś już zainstalowaną witaminkę i dlatego pokazuje że już aktywowano?

Nie, trzeba aktywować. Może wcześniej miałeś już zainstalowaną witaminkę i dlatego pokazuje że już aktywowano?

a no możliwe. Kilka miesięcy temu aktywowałem skryptem normalną wersję, która z automatu instaluje wszystkie pakiety, po czym ją usunąłem.

Koleżanka chciała office i zainstalowała wersję VL i niestety ten skrypt już nie działa [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] a nie chce ja ani ona bawić się aktywatorami bo to zawsze ingerencja oprogramowania, które siedzi potem w systemie.

a nie lepiej używać do instalacji, czy tez ściągnięcia na komp programu "Office 2013-2016 C2R Install by Ratiborus" - ściąga/instaluje on zawsze najnowszą wersje

Czy ten Program Office 2013-2016 C2R Install jest w 100% Bezpieczny dla komputera? , Nie wysyła nic w internet , co Ten Ratiborus z tego ma ze udostępnił taki program

Czy ten Program Office 2013-2016 C2R Install jest w 100% Bezpieczny dla komputera? , Nie wysyła nic w internet , co Ten Ratiborus z tego ma ze udostępnił taki program

Satysfakcję, że przysłowiowo "zagrał gigantowi na nosie" pisząc program, który "omija" ograniczenia nałożone przez MS

KMS spico aktywuje normalnie office 2016 ?

Office 2016 Professional Plus VL [Grudzień 2017]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

pobrałem i nie chce w ogóle iśc instalator zawiesza się za każdym razem

W dniu 7.10.2017 o 19:23, podlos napisał:

tu masz najnowsze: 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

po pobraniu odpalasz: Office16.x64.pl-PL i zrobi ci się polskie iso

Jakiego ofisa teraz polecacie? 

Podpowiedzcie gdzie szukać?