Jump to content
WinClub
Mrs.K

Przyszła wersja w10 mod

Recommended Posts

Home x64 bez dodatków, ja np: Nie używam wcale Internet explorer, sklepu windows czy defender'a bo to dla mnie zwykły "szajs" który w niczym mi się nie przydaje, ale każdy ma swoje zdanie xD

Edit: Hmm zostawić jak dla mnie

- klawiaturę

- Narzędzie wycinania

Żeby zadowolić wszystkich będą wymagane mody indywidualne, a i pewnie ktoś zaraz bedzie chciał do swojego dodać to co ktoś inny ma bo nie wiedział że tak można czy coś :D

Żeby wszystkich zadowolić, weź obraz Windowsa10 z sierpnia 2016, daj wersję Home i Professional x86 i x64, zrób porządek z telemetrią, zintegruj wszystkie poprawki, usuń sklep, Windows Media Playera.

Zostawię klawiatury,język neutralny,sam sklep, ustawienia .. a co do IE wiele aplikacji go wymaga .. mogę go wywalić ale zostawię sam silnik .. Edge też wytnie wmp. . Defender zostanie . :)

a co do IE wiele aplikacji go wymaga .. mogę go wywalić ale zostawię sam silnik .. Edge też wytnie wmp

Edge>IE

Edge akurat bym zostawił, IE tylko sam silnik, bo potrzebny jest do innych apek, myślę że można zostawić poza tym narzędzie wycinanie, języki usunąć poza niemieckim, rosyjskim i polskim (klawiatura EN = PL wyłączając prawy Alt), pozostałe się przydają czasami (ja tak robiłem w swoich modach), na pewno wylecieć może recovery z WIM/ESD (jestem zwolennikiem formatu jak coś nie lata :D), uciąć można WinSxS (szukajcie analogii do nicku xD), na koniec w skryptach poinstalacyjnych CompactOS.

Zostawie, sklep, edge, ie ,klawiatury, język neutralny, defendera, cortane, ustawienia ... 

BEZ DODATKÓW  !!  

w wersji x86 i x64 ,  HOME    :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information