Jump to content
WinClub

Makarons

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Makarons

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Po zalogowaniu ściąga normalnie od razu przez przeglądarkę.
 2. Nie moge tego pobrać, torrent nie działa, a przy końcu pobierania wyskakuje w operze brak pamięci, na innych przeglądarkach wymaga logowania aby pobrać, ktoś ma innego linka?
 3. Odpala się wam HDtune z panelu sterowania?
 4. 1. Niektórzy tak mają co do okna właściwości, czasem po jakimś czasie powraca. 2. Foldery powinieneś usunąć programem z pulpitu jak dobrze pamiętam, jeżeli nie było to łap https://winclub.pl/topic/490-this-pc-tweaker/ 3. Game MOD trzyma proca na max częstotliwości, po co usuwać? Wystarczy nie włączać. Ja nie korzystam z tego a gram bez problemu. 4. Zmień subedit player na MPC HC i ustaw w opcjach strumień wyjsciowy na madVR lepszego obrazu nie uzyskasz na niczym innym. 5. Radziłbym najnowsze stery od chipsetu i dysku (rapid) 6. W ustawieniach Startisback wyłącz wszystkie opcje pojawiania się kafelek. 7. Aero niby jest niby nie ma, włącz inną kompozycję. Wgl na Twoim miejscu instalowałbym albo win 7 64bit LE albo https://winclub.pl/topic/472-win-eight-pro-one-ver1-x86-x64-limited-edition-the-a-team/ ta Twoja wersja już nie jest rozwijana, ani nie są poprawiane błedy jeżeli jakieś większe masz.
 5. 1.spróbuj nagrać na pena polecam Power ISO albo Wintobotic 2.zabotuj z płyt, idź na obiad, pozmywaj, wróc i zdaj relacje (daj ok 40 minut spokoju płycie niech się ładuje) jak po tym czasie nic nie będzie to z płyty nie zabotujesz na tym kompie
×
×
 • Create New...

Important Information