Jump to content
WinClub

Fox.Vip

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

About Fox.Vip

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 06/12/1967

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

479 profile views
 1. Nie ma! Jeśli chcesz x32-bity, proponuję Win JG7 ThinPC x86
 2. Tak, tu chodzi o wpis w rejestrze.Tylko ciekawe co zrobiłeś że go usunęło? CCleaner na domyślnych ustawieniach nie powinien usunąć? Musisz zwrócić się z prośbą do "sro-motnika" żeby Ci udostępnił "plik.reg" "narzędzia".
 3. Czy używałeś jakiegoś dodatkowego programu do czyszczenia systemu lub rejestru?
 4. Proponuję przez Edytor Rejestru. Edycja>Znajdź>wpisz Game Mod-włącz i wyszukaj. Jeśli znajdzie wpis w rejestrze to go usuń i powinno zniknąć z menu. Tak samo zrób z drugim wpisem (Game Mod-wyłącz). Przed usunięciem proponuję zrobić kopię zapasową usuwanych wpisów rejestru, w razie jak by poszło coś nie tak?
 5. Nie ma za co... Sam nie wiedziałem że ten program może rozwiązać ten problem?
 6. Też miałem ten sam problem, restarty również nie pomagały, więc tak zostawiłem bo mi też aż tak to bardzo nie przeszkadzało. Ale jakieś tydzień temu użyłem (w brew zaleceniom Sromotnika) Wise Care 365 na domyślnych ustawieniach i problem znikł. Od tej pory nie mam problemu z żadnymi ikonkami w pasku zadań.
 7. Systemu to nie zmienię bo jest za dobry! Rozważę pozostałe zasugerowane rozwiązania.
 8. To ja już nie wiem co jest grane? Mam tylko dwa rozszerzenia w Operze, Adguard i Tłumacz Google, i to właśnie z nich usuwa mi ustawienia i reguły?
 9. System postawiony, pracuje ( jak dla mnie idealnie ) no i te ciemne ikonki, super sprawa!!! No ale... , problem z czyszczeniem jest nadal, wszystkie reguły i ustawienia z dodanych rozszerzeń do przeglądarki, czyści do zera??? Poza tym jednym problemem System Pierwsza Klasa!!! Dziękuję srom-otnik i Pozdrawiam!!! Czekamy na opinie innych użytkowników czy też mają ten sam problem?
 10. Nie tylko u Ciebie, mam to samo (wersja HP + dysk SSD) optymalizacja w tle trwa bez końca??? I mam jeszcze jeden problem z funkcja "czyszczenia". Po użyciu tej funkcji czyści mi wszystkie dodane reguły blokowania w rozszerzeniu " ADGUARD" i nie tylko w przeglądarce Opera, i tu nad mienię że w poprzedniej wersji tego systemu, problemu nie było. Pytanie do kolegi @srom-otnik, czy dodawałeś jakiś dodatkowy skrypt do funkcji czyszczenia?
 11. Żaden mod nie będzie w 100% idealny. Zawsze (choć nie koniecznie) mogą wystąpić jakieś nie oczekiwane błędy? Tak więc wybór należy do Ciebie!
 12. Czy tak ciężko zajrzeć do działu "Modyfikacje XP i starsze" i poszukać sobie tego czego potrzebujesz. Ale po co? Lepiej jak ktoś poda na "tacy" bez szukania i czytania!
 13. Pewnie masz rację Ale ja znalazłem wersję x64 z witaminką, ale jest to beta i tylko język angielski - NTLite 1.0.0 build 2525 beta https://drive.google.com/file/d/0B1UFtFnV3HifOVY4ZHpsb0hvQXc/view?usp=sharing
×
×
 • Create New...

Important Information