Jump to content
WinClub

web1337

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About web1337

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

369 profile views
 1. Witam, czy istnieje możliwość ustawienia domyślnej temperatury kolorów w systemie windows 10? Obecnie mam wartość to 6500k a chciałbym ustawić 5500k, używam fluxa i tam mogę sobie to ustawić ale problem jest taki że niektóre aplikacje pełnoekranowe działają według własnego widzimisię i flux na nie nie działa.
 2. Witam zainstalowałem sobie wersję ultra lite i mam dość dziwny problem, otóż gry minimalizują mi się w chwili gdy windows automatycznie zmienia tapetę (tyczy się to w sumie wszystkich aplikacji pełno ekranowych) . Da się coś z tym zrobić? Nigdy wcześniej nie miałem tego problemu a miałem wiele różnych wersji 10 zainstalowanych.
 3. Czy jest możliwość aktywowania DirectPlay na wersji core? Kiedyś się to robiło przez Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows w programach i funkcjach, ale na tej wersji ta lista jest pusta.
 4. web1337

  Nowszy regedit

  No możesz podesłać jeszcze ten z x64
 5. Witam, zainstalowałem system windows 10 ltsb który posiada jeszcze ten stary edytor rejestru bez możliwości wklejania ścieżki do klucza. Czy mógłby mi ktoś podesłać edytor z wersji 1703 lub wyżej? Znajduje się on w lokalizacji c:\windows\regedit.exe
 6. Z tego co się orientuję to na originie masz całą kolekcję sims2 za friko, spróbuj może oryginalna wersja będzie lepiej działać
 7. Witamy, mam prośbę czy mógłby mi ktoś podesłać edytor rejestru(C:\Windows\regedit.exe) z nowszej wersji windowsa? Na przykład z 1709, ponieważ na tym buildzie jest ten stary w którym nie można wklejać ścieżki do danego klucza co utrudnia grzebanie w rejestrze.
 8. Na wersji core zapamiętywanie haseł w steamie działa poprawnie, ciekawe od czego może to być zależne
 9. Zainstalowałem wersję core i system śmiga jak rakieta, naprawdę kawał dobrej roboty Miałem tylko mały problem z usługą Office Software Protection Platform przy instalacji office 2010 ale jakoś udało mi się to obejść. Mam małe pytanie odnośnie skryptu na wyłączenie kompresji (Compact.exe /CompactOS:newer) czy tutaj nie powinno być never zamiast newer?
 10. Którą wersje masz zainstalowaną?
 11. Czy te skrypty są w tej wersji UL która teraz jest zlinkowana na MEGA? Czy na razie poczekać z pobieraniem?
 12. Cześć, nie wiem czy dobry dział, ale wie ktoś gdzie się podziały modyfikacje SROM-OTNIKA?
×
×
 • Create New...

Important Information