Jump to content
WinClub

Gatts

Nowicjusz
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

About Gatts

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

246 profile views
 1. Na stacjonarce nic dodać i ująć , system działa jak "Hyperloop" w pełnej wersji ale na laptopy ze zintegrowanym Bluetooth z powodu brakującego pliku usługa się włącza i wyłącza na przemiennie z powodu właśnie tego problemu. Szkoda bo mam akurat myszkę z bluetooth i nie mogę jej używać.O dziwo na wersji Windows 7 działa bez problemu.
 2. W tej chwili i tak jeden z ważniejszych testów to na QD1/2/4 bo jak wiemy nasz system ma dużo małych plików i wydajność w tym aspekcie wpływa na responsywność całego systemu. Obecnie nie biorąc pod uwagę DYSKÓW OPTANE od INTELA z powodu ceny najlepiej wypada SAMSUNG 960Pro ale niedługo pojawi się kontrpropozycja od tej firmy Koreańskiej o nazwie Z-SSD co tak na prawdę jest 3D SLC ale tutaj możemy mieć jeszcze lepsze wyniki przynajmniej w odczycie dla małych plików o około 40% więc tylko ceny ukształtują rynek konsumenta przeciętnego.
 3. Gatts

  W co gramy :)

  World of Warcraft jedyna gra ,do której chcę wrócić mimo półtorej roku przerwy. League of Legends też fajne ale jednak eksploracja takiego świata i kooperacja w rogrywkach PVP głównie jest tym co tygrysy wciągają nosem:).
 4. Szczerze to przepustowość takich łącz typu 10G możemy mieć szybciej niż sądzimy a za sprawą dostępności kart sieciowych 10G od jednej z firm w płytach głównych tylko gorzej z ceną "RUTERÓW". Biorąc pod uwagę ,że gry będą co raz ładniej wyglądać do tego potrzeba będzie tekstur o wysokiej jakości więc nie zdziwi Mnie jak gry zaczną przełamywać barierę 300GB wymaganego miejsca na dysku a do tego przydadzą się szybkie łącza.
 5. Czekamy na nowe APU AMD R5 2500u i R7 2700u wtedy przeciwnicy produktów AMD zmienią szybko zdanie.Mimo strasznie słabego CPU w poprzednich modelach APU do tej pory używam LLANO i TRINITY w laptopach:) może trochę przez to ,że cena do możliwości w tej półce cenowej do 1500złotych była dla Mnie najatrakcyjniejsza. Sam INTEL nie ma innej możliwości jak dodawać dodatkowe GPU typu MX150 od NVIDIA ,żeby móc konkurować z nadchodzącymi nowymi APU ,które tak na prawdę możemy nazwać całkowicie nową generacją gdyż siedzi tam w końcu porządne CPU więc dla Mnie to pierwsza generacja APU AMD ,która zapoczątkuje zmiany na dobre dla Nas wszystkich a cieszyć może fakt ,że konkurencja w końcu będzie dostępna także na rynku laptopów o wymiarach 60x90x60:).
 6. W tej chwili to możemy czekać na ruch "HUAŁEJA" bo patrząc na specyfikację ich najnowszego SOC KIRIN 970 można rzec ,że RAZER będzie korzystał już z przestażałego CHIPU. Tutaj CHIŃCZYCY mają okazję do zainponowania i przeniesienia kilku gier z PS4 czy XBOX ONE na ich nowe SMARTFONY z tym układem.Obsługa PADÓW także byłaby bezproblemowa przez "BLUTUFA".
 7. Dla Mnie i tak najważniejsze jak łącze się sprawuje w grach online a z powodu braku stałego IP SUPERNOVA trochę traci. http://beta.speedtest.net/result/6615602148.png
×
×
 • Create New...

Important Information