Jump to content
WinClub

Crazy36

Mega użytkownik
 • Content Count

  217
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Crazy36

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

910 profile views
 1. Testowałem to na słabym laptopie i na mocnym stacjonarnym pc.I na mocnym nie bylo różnicy ale laptopie już tak bo cpu zamiast zajmować się w tle niezliczoną ilością syfu przeznaczał tą moc na gry co dawało kilka fps w miejscach procesorowych.Im slabszy pc tym większy przyrost mocy z takiego moda i chodzi tu o cpu i ram bo na gpu to niema żadnego wpływu.
 2. Na mocnym pc nieda to prawda ale na slabym może dać zastrzyk mocy Możesz sprawdzić ten mod.Mogę polecić bo go używam.
 3. https://www.driverscape.com/manufacturers/gigabyte/laptops-desktops/ep31-ds3l/3047
 4. Masz zainstalowaną sterowniki w wersji DCH i dlatego niemasz panelu .Zainstaluj wersję standardową https://www.techpowerup.com/download/nvidia-geforce-graphics-drivers/
 5. Tym aktywatorem https://mega.nz/#!hw5QBajA!eYk2XDMtiWzXLPqM7iLaa8gsKUWXGsG56nahkhyjqOc
 6. Crazy36

  Prośba do Mr.T :)

  Jestem za , a nawet przeciw
 7. Najpierw odinstaluj obecny sterownik programem DDU https://www.programosy.pl/program,display-driver-uninstaller.htmldo Potem ściągnij sterownik stąd https://www.techpowerup.com/download/nvidia-geforce-graphics-drivers/ To jest sterownik standardowy a Ty zapewne zainstalowaleś DCH i dlatego niema panelu sterowania.
 8. Ok mój błąd nie zauważyłem sry.
 9. Full wersja https://mega.nz/#!IsNVGQqY!XF4Th4zGxqUvBu6l2JnixIzKPHokE9tlpykTM_RaRfY
 10. Pytasz o to w kolejnym temaci.Dar radę wszystko zalerzy od twojego kompa.
 11. Zależy od Twojego sprzętu bo sam system da radę.
 12. Te ipacki tak mają że na pewien czas się zatrzymują tak jak by się zawieszały i to może być mylące.
 13. A paczki ikon stąd sprawdzałeś https://www.deviantart.com/popular-all-time/?section=&global=1&q=ipack+windows+10&offset=0 Ja obecnie mam zainstalowane te https://www.deviantart.com/niivu/art/ARC-Icons-704026527 Wcześniej instalowałem te https://www.deviantart.com/niivu/art/faba-Icons-785299760 Sprawdzałem też kilka innych paczek ikon z deviantart.com i wswzystkie instalowały się bezproblemu. Co do IPACK BUILDERA to nigdy go nieużywałem więc sry ale niemogę Ci pomóc.
 14. Crazy36

  W co gramy :)

  Sekiro shadows die twice.Nie spodziewałem się że ta gra będzie aż tak bardzo nastawiona na kontrowanie i trzeba przyznać że potrafi to być bardzo efektowne.Polecam grę wszystkim fanom souls-like
×
×
 • Create New...

Important Information