Jump to content

dzikiws

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About dzikiws

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

346 profile views
 1. Prawy przycisk myszy i rozwijalne menu - wybierz co chcesz - kasować,usuwać, zmienić klasyfikację pliku, na wykazie listy plików .
 2. Dzięki Wiktorynek - prosto i przyjemnie - bez zbędnych rad - ale mam pytanie odnośnie pamięci, spotkałem na allegro pamięci DDR2 ale w opisie podają DDR3, z taktowaniem 1333MHz, czy takie w ogóle były produkowane, bo z 1066 MHz to spotkałem ale z 1333 jako DDR2 to już nie.
 3. Witam. Nie będę zakładał nowego wątku, bo temat ten sam, mam MSI 7345 Platinium, procek E6550, dokupiłem Q9450, teraz pytanie - jak ustawić taktowanie czy mnożnik CPU, a jak ustawić pamięci typu PC2-6400 Geil DDR2 x 2 (para), chodzi o taktowanie, aby powstała najlepsza wydajność, komp używany tylko do internetu i użytków, chociaż w starsze gry można pograć na Nvidii GTX 260 OC, Jak poustawiać w biosie taktowania aby było najwydajniej? Pozdrawiam. I proszę bez uwag typu staroć zmień na nowszy - ten mnie wystarcza - a po drugie, mam też wydajnego lapka.
 4. Witam, nie mogę znaleźć usługi, mówiąca o "wstępnym ładowaniu do pamięci" - albo jestem ślepy i nie widzę, jak się teraz nazywa?
 5. Witam, potwierdzam tak ja zrobiłem i wszystko jest dobrze.
 6. Witam. Od kilku dni mam kłopot z dwoma plikami - przez windows update - KB4041994 z błędem 0x80070643 oraz KB4088776 z błędem 0x800f0922, nie wiem czy ma coś wspólnego użycie skryptu w trybie "high", cały czas instaluje i odinstalowuje te poprawki. Czy jest na to rada. Plik host wstawiłem oryginalny, ale nic to nie daje. Pozdrawiam.
 7. Ja to zrobiłem po zainstalowaniu i skonfigurowaniu systemu, w tym okienku podałem tylko swoje imię.
 8. to trzeba było od razu napisać, że poszukuję program z "krakiem" - a takich porad nie powinno być. A tak na poważnie są programy (po polsku też) za 200 zł, z licencją dożywotnią, więc cena nie jest zaporowa.
 9. Jak miałem kompa z 10 lat temu (piszę o jego podzespołach), bo mam nadal ale z nowszymi elementami, to win 2000 był dla mnie najbardziej stabilny przy użytkach oraz grach - ale nie używałem ich wiele, oczywiście mam na myśli chipset Intela i grafika Nvidii.
 10. Witam. Trochę macie mylne pojęcie o Win 2000, system ten w normalny sposób nie posiada DOS-a, jest to system NT, sterowniki nowsze np. do Nvidii też nie obsługują win 2000, muszą być dużo starsza kata graficzna, po za tym wszystkie inne elementy kompa czy laptopa też muszą mieć po parę lat.
 11. Witam. Dobrze widzicie i próby robicie - tak - kodek "HEVCI" H-265 - dokładnie - połowa wielkości pliku wynikowego bez pogorszenia jakości, również btrate jest dużo mniejsze. Ja mam zakupiony kodek do programu przy montażu wideo. Kodek robi wrażenie.
 12. Witam. Nie będę się z nikim spierał - jeśli tego nie stosowaliście tak jak ja - zawsze we wszystkich systemach window-a wyłączałem wszelkie usługi MS z dodtępem do internetu, przynajmniej te o których wiem, błąd przy zainstalowankiu KB3020369 - nr 0x80070422, to ostatnia na win 7_64, ale i tak żadem nie odpowiedział które usługi mają być włączone, lub które mają wpływ na zainstalowanie. Pozdrawiam.
 13. Witam. To ja dorzucę moje przygody, mam oryginał Win 7_64 zespolony z SP1, po zainstalowaniu i skonfigurowaniu całości, wgraniu programów, ustawienie usług, wszystko cacy, ale - po podłączeniu neta i uruchomieniu windows-update, szuka, szuka,szuka - i nic nie znajduję, po przeczytaniu na tym forum i nie tylko opisów błędnych działań windows-update na różnych systemach, pobrałem KB3020369, KB3172605, próbuję zaintalować pierwszy - wyświetla komunikat - bram możliwości uruchomienia usługi - myślę znowu to zrobili (MS) włączyłem zapowę windowsa, i znowu uruchamiam - znowu zonk - brak możliwości uruchomienia usługi - Teraz moje pytanie - czy chodzi o Centrum zabezpieczeń - że trzeba włączyć?. Czyżby MS chciał coś przemycać i dlatego chce całkowity dostęp przez swoje programy do internetu. Używam wszystkie systemy windows, na obecną chwilę, najpierw wprowadzono wymóg włączenia zapory w Win 10, po jakimś czasie w Win 8 - 8,1, teraz widzę iż w win 7 jest jesczcze lepiej, oczywiście chodzi w pracę windows-update. Używam zewnętrznych programów do bezpiecznej pracy na każdym windows, stąd u mnie te usługi są wyłączone. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information