Jump to content

demiano7

 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, dziś postawiłem system i jak zwykle petarda! Wszystko świetnie działa ale jest jeden malutki problem, używam wersji Core i nie działa mi sklep. Zostawiona jest ikona więc wydawało mi się że został w systemie specjalnie i powinien działać. Po kliknięciu w ikone pojawia się okno sklepu na sekundę, następnie znika i tyle.. Mogę prosić o jakąś podpowiedź w związku z tym sklepem?
 2. A Ty musisz udawać lepszego od innych?? Gdzieś napisałem że mi się świat wali albo że mi to do życia potrzebne??? Nie dostałem aktulizacji więc pytam na forum, od tego ono chyba jest między innymi a nie od tego żeby czytać że Ty żyjesz bez tego czy tamtego (brawo dla Ciebie ) Btw skoro tyle tych problemów na świecie to po co "wypruwasz żyły" tu na forum (idąc Twoją logiką)?.... Zmatwiło mnie to że ani insider ani oficjalny RS3 nie startuje u mnie, jesli ktoś ma jakieś sugestie to chętnie wysłucham, a jeśli nie to czekam i zobaczę za jakiś czas.
 3. Panowie, mi nie wyświetla się aktualizacja w ogóle, siedzę cały czas na 1703 build 15063.674. Pobrałem nawet ISO z Tech Bench ale podczas instalacji po logo Windowsa mam fioletowy ekran i tak stoi. To samo miałem na wersji insider'skiej ostatnio udostępnionej na forum. Poprzednie wersje instalowały się normalnie, takie kwiatki porobiły mi się dopiero przy RS3... Ma ktoś jakiś pomysł? parametry PC: intel core i5 3.2GHz, grafika Nvidia GeForce GTX 650 ti boost
 4. No właśnie jak wklejam link tak jak poradziłeś do VLC i Acestream to kompletnie nic się nie dzieje, ani nie buforuje ani nie ma żadnego błędu... Jakieś pomysły jeszcze?
 5. Witam, zna ktoś jakiś sposób aby wideo ze stron typu cda.pl, wizja.tv itd. odtwarzać w zwykłym odtwarzaczu np. VLC albo jakimkolwiek innym? Proszę o porady, linki i nazwy progamów.
 6. Nie, wystarczy że wejdziesz na stronke, powinien któryś kanał ruszyć. Jak będzie zamiast okna tylko nazwa streamującego to znaczy że masz tak jak ja.
 7. Wiem właśnie o tym, puzel kliknąłem i w ustawieniach zaawansowanych włączyłem flash. Na innych stronach działa wszystko ok, tylko wizja.tv sprawia mi problemy stąd moja prośba do Was. Gdyby ktoś sprawdził czy u niego jest to samo, miałbym argument żeby napisać do nich żeby się tym zajęli.
 8. Panowie proszę o pomoc z przeglądarką Egde. Ktoś używa tej przeglądarki?? Interesuje mnie czy działają wam treści flash na stronce wizja.tv (byłbym mega wdzięczny jeśli ktoś by sprawdził). Wersja systemu 15063.250
×
×
 • Create New...

Important Information