Jump to content

Darom

 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

About Darom

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

678 profile views
 1. @kamiloxf Zgadzam się z Tobą również. Może chciałbyś mi pomóc ? O ile masz chęć i odrobinkę wolnego czasu ? - wiem, że można też takie rzeczy robić wirtualnie za pomocą programu. Czy zgodziłbyś się ?
 2. @GT500s, @wiktorynek Mam takie już ostatnie pytanie do Was w tym temacie. Czy podczas tego, gdy komputer cały mi się rozwalił to mogła też uszkodzić się wtedy dioda dająca kolor czerwony podświetlenia klawiatury ? I panowie w serwisie mogli wymienić tę diodę na działającą ale w innym kolorze - jasnym ? Dlatego poďświetla mi klawiaturę na jasny kolor ? - czy to nie ma znaczenia jaka dioda podświetla klawiaturę ?
 3. @Widzior To nie jest zabawne, Dałem za naprawę tego laptopa 800 złotych. I chciałbym, żeby klawiatura mi z powrotem podświetlała się.
 4. @GT500s właśnie niema odpowiedzi, Bo chciałbym, żeby mi znowu podświetlało klawiaturę. Co zrobić ? :(((
 5. @GT500s, @wiktorynek Jeszcze jedno. Dziwne, bo pobrałem i zainstalowałem sobie ATK Package oraz ten Device Point ze strony officialsite (asus.com) i klawiatury mi nie podświetla teraz w ogóle. żadnego nie ma podświetlenia. Co jest nie tak ? Powiedzcie mi proszę.
 6. @wiktorynek U mnie wygląd tych kart graficznych wygląda tak - screen dla jednej karty graficznej i screen dla drugiej. Tych rzeczy, które pokazałeś teraz nie mam żadnych zainstalowanych. Czy jeśli chodzi o te dwa moje screeny to mam z aktualizować te sterowniki czy sa w dobrych wersjach ? Poiting Device nie chce się zainstalować bo pokazuje mi to :
 7. @ewabem5 To sprawdzałem kilkanaście razy i nie daje mi to koloru czerwonego podświetlenia klawiatury. Tylko mi przyciemnia albo podjaśnia to biało światło przy klawiaturze. @ewabem5 Te linki tam podane u mnie nie otwierają się niestety. @wiktorynek Tego nie wiem. Gdzie to sprawdzić ?
 8. @wiktorynek Te klawisze też świecą na taki kolor jak na zdjęciu widać. A na forum Asus tylko po angielsku piszą. A ja tylko po Polsku rozumiem. Pytałem o linka do sterownika.
 9. @wiktorynek Może tego sterownika nie zaaktualizowałem. Dałbyś mi linka do tej aktualizacji tego sterownika ? - Proszę ładnie. @wiktorynek Z aktualizowałem ten sterownik do wersji 461.09 @wiktorynek Tak nadal mam podświetlenie klawiatury takie jak na tym zdjęciu widać poniższym @wiktorynek A można to gdzieś sprawdzić w systemie w jakiś sposób ? Podaje Ci też poniżej screena z dodaj/usuń programy.
 10. @wiktorynek Z aktualizowałem sobie sterownik graficzny z Twojego linku do najnowszej wersji już i zrobiłem też aktualizację tego starszego systemu windows 10 co miałem do najnowszej wersji 20H2 windows 10 z linku podanego przez @roman59. Zobacz sobie:
 11. @roman59 Ale wcześniej musiałbym zrobić format c: tak ? - a ja nie mogę sobie na to pozwolić bo nie mam na płytce czy na pendrive windowsa i sterowników.
 12. Robię aktualizację właśnie obecnej wersji windows 10 do najnowszej wersji windows 10
 13. @wiktorynek dokładnuie, a wiesz jak i możesz mi pomóc ? Skąd to wiesz ? skoro powinienem mieć Nvidia ? @wiktorynek Taki mi zainstalowali w serwisie z myślą, że sobie w domu zaaktualizuje sam wszystko. Przecież oni nie będą wszystkiego za mnie robić. @wiktorynek Czy podałbyś linka do tego ? - Czy trzeba robić znów format c: i potem instalować na dysk system 20H2 ? czy wystarczy tylko zaaktualizować ten system co mam teraz zainstalowany do najnowszej wersji ? - bo na pewno tak się da.
 14. @wiktorynek Jak to z przed kilku lat ? skąd to wiesz ? - Mam najnowszy sterownik graficzny NVIDIA. 398.35 @wiktorynek Tego akurat nie sprawdzałem od razu . Dopiero później pod wieczór mnie naszło jak oglądałem zdjęcia moje. I wtedy zobaczyłem, że miał mój laptop podświetlenie na czerwono. @wiktorynek Gdybym miał coś nie sprawne, nie prawidłowe, nie aktualne itd. To myślę, że wszystko by mi to pokazało w menedżerze urządzeń i Windows Update. Jednak jest inaczej, spójrz.
 15. @wiktorynek Jakby klawiatura, płyta główna i karta graficzna czy co kolwiek innego było nadal uszkodzone i nie działało prawidłowo to by mi nie oddali nie prawidłowo działającego laptopa z uszkodzeniami. NIE SĄDZISZ ?????? CZY TOBIE SIĘ WYDAJE, ŻE W SERWISIE MI LAPTOPA DALI DALEJ POPSUTEGO I WZIELI ZA TO PIENIĄDZE ???? - BO NIE WYKRYLI USZKODZEŃ INNYCH, A KTÓRE SĄ WEDŁUG CIEBIE DALEJ . WSZYSTKO MI NAPRAWILI - PRZETESTOWALI I DZIAŁA. . @wiktorynek To jak to włączyć na moim laptopie. Mój model laptopa nie obsługuje programu/aplikacji Rog Aura Core. Sprawdzałem
×
×
 • Create New...

Important Information