Jump to content
WinClub

tarasek

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About tarasek

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. WinNTSetup wersja po polsku dodany przez Mr.T, https://winclub.pl/topic/7190-winntsetup/?tab=comments#comment-96547
 2. Srom-otnik mam pytanie czy w tym systemie jest hibernacja?, jeśli nie czy jest możliwe żebyś wstawił systemik z hibernacją?. Bardzo byłbym wdzięczny.
 3. Link do wersji 32-bitowej też nie działa .
 4. Witam, odnośnie poruszonego tematu to jest taka sprawa że jak zainstaluję program Reg Organizer na 32 bitowym systemie to w Menedżerze Windows jest jeden proces o nazwie "Reg Organizer" i podczas skanowania obciąża on procesor w granicach 50% a gdy zainstalowałem ten program na 64 bitowym systemie Windows (bez względu na jakim) to oprócz tego wcześniej wspomnianego to jeszcze włącza się proces Reg64Call i razem obciążają procesor ponad 90%, proszę o pomoc Szanownych Userów.
 5. Wypaliłem na CD jak poradził tele02 i jest super, działa jak trzeba. Podziękowania za kawał dobrej roboty dla WinSxS. Dzięki za porady.
 6. WinSxS próbowałem ultraiso ale bez powodzenia, tylko informacja „Plik INF txtsetup.sif jest uszkodzony lub nie ma go, stan 18”,następnie aplikacją WinToFlash Lite przeprowadzona była cała instalacja a na końcu wyświetliła się informacja że "Nie można uruchomić systemu Windows z powodu sprzętowego błędu konfiguracji dysku.Nie można dokonać odczytu ze wskazanego dysku startowego. Sprawdź ścieżkę oraz dysk. Sprawdź w dokumentacji systemu Windows oraz w instrukcji obsługi sprzętu dodatkowe informacje na temat konfiguracji dysku." W biosie wiem że jest dobrze ustawione pod kontem bootowania.
 7. Witam,utworzyłem bootowalny obraz ISO i jak się okazałe mój system nie wykrywa pendrive, proszę o pomoc.
 8. Witam, nie mogę się doszukać linku do pobrania a w pierwszym poście go nie ma. Za wskazówki z góry dziękuje.
×
×
 • Create New...

Important Information