Jump to content

patryczek

 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 1. Mam dziwny problem po zainstalowanej czystej kopi windowsa 16199. Przy uruchomieniu systemu ten nie widzi karty sieciowej, natomiast po uruchomieniu ponownym lub wyszukaniu urządzeń w menadżerze znajduje ją i instaluje. Sterowniki mam zainstalowane najnowsze, a karta to Intel® 82579V Gigabit Network Connection na płycie Asusa SABERTOOTH P67
 2. Kiedyś zablokowałem jedną aktualizację dokładnie 16176, ale potem zainstalowała się i jest to ostatnia, która nie wyświetla błędu. Natomiast jedyną rzeczą jaką mam zainstalowaną jest 8GadgetPack, którego nie mogę odinstalować.
 3. Próbowałem to zrobić, ale zamiast naprawić wyskakuje coś takiego WARNING :Unable to set SeSecurityPrivilege privilege. This privilege may be required. LookupAccountName : HKEY_CURRENT_USER:administrators 1337 Struktura identyfikatora zabezpieczenia jest nieprawidłowa. Current object HKEY_CURRENT_USER will not be processed Elapsed Time: 00 00:00:00 Done: 0, Modified 0, Failed 0, Syntax errors 1 Last Syntax Error:WARNING : /grant=administrators=f : Error when checking arguments - HKEY_CURRENT_USER SeSecurityPrivilege : Odmowa dostępu.
 4. Tylko, że u mnie jest tak od trzech tygodni i nie mogę sobie z tym poradzić. Czy powodem może być to że zatrzymałem otrzymywania aktualizacji Czy ktoś coś na ten temat może pomóc
 5. Czy ktoś może mi pomóc rozwiązać z błędem 0x80070005 przy aktualizacji systemu. Ostatnia wersja którą mogę zaktualizować jest 16176rs i ona instaluje się bez problemu. Każda następna wywala błąd 0x80070005. Teraz dostałem informację, że ten build ważny jest tylko do 15.05.2017.
 6. Zrobiłem tak jak w linku i pomogło. Zobaczymy czy będą się ściągać aktualizacje. Dzięki
 7. Niestety, ale żaden sposób nie pomógł i chyba skończy się formatem, co mi bardzo nie na rękę.
 8. Niestety ale użyłem Destroy Windows 10 Spying i teraz za to płacę. Szukałem , ale nie mogłem nic znaleźć na ten temat. Pewnie jest inaczej sformułowany. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
 9. Witam Mam problem z windows update i opinie i diagnostyka. Przy obu widnieje napis z tematy czyli (Niektórymi ustawieniami zarządza Twoja organizacja) i blokuje wszelkie ustawienia. Dodatkowo zablokował możliwość aktualizacji Insider Preview builds. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem.
×
×
 • Create New...

Important Information