Jump to content
WinClub

dstjr

Użytkownik
 • Content Count

  149
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About dstjr

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

542 profile views
 1. Przeskanowałem teraz dysk C i Dr.Web Cureit! wykrył to: W pliku jest to: Zrobiłem nowy plik hosts. Poradnik: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/972034/how-to-reset-the-hosts-file-back-to-the-default http://forum.komputerswiat.pl/topic/50817-omówienie-pliku-hosts-i-jego-ewentualna-naprawa-spowodowana-infekcjami-w-systemie-windows/
 2. Taa, bo ja wiedziałem, że może coś takiego się porobić, wcześniej nie miałem takiej przygody, po prostu chciałem pobrać ten program i to wszystko. Używam w Operze Ad Blocker. Jedynie, co zrobiłem to odpaliłem tego driver boostera i nic więcej nie zrobiłem. Więc przez to się to stało, a nie przez pobranie paczki rar.
 3. Co Ty chcesz mi tutaj udowodnić... Mi po kliknięciu w ten baner, w który kliknąłeś nie otworzyło się poprawne pobieranie wstawki od jarexpola. Napisałem w poprzednim poście, że wcześniej pobierałem jego wstawki z uploadrar i nie miałem takiej przygody. Mędrzec się odezwał. Jak wytłumaczysz mi to, że najpierw pobrała mi się jakaś inna wstawka driver boostera, którą opisałem wyżej? I został podmieniony hosts w moim komputerze, przez to komputer został zainfekowany. To jest problem pomiędzy fotelem a monitorem?
 4. @Mr.Straight Ty z ? @jarexpol Dzięki wielkie, że wrzucasz Driver Boostera Portable, nieraz pobierałem ten program z twojej wstawki i nigdy nie miałem takiego przypadku, jak tym razem. Ty na tym uploadrar masz jakieś bonusy za wrzucanie? Jeśli nie to pomyśl o wrzucaniu np. na zippyshare.com
 5. Przeskanowałem system programem Malwarebytes, taki syf został wykryty: Po usunięciu tego syfu już wszystko jest w porządku. Ten syf ściągnął się na komputer wraz z fałszywą wersją Driver Boostera. Dziwne jest to, że serwis uploadrar podrzuca do pobrania niewłaściwą wersję, nie tą, którą wrzucił jarexpol. Dopiero za którymś razem udało mi się pobrać poprawną wersję od jarexpol.
 6. Czego nie rozumiesz Remix? Zadałem pytanie, jak wywalić to cholerstwo z systemu, bo obecnie wyskakuje mi okienko, że jakiś program działa w tle i samoczynnie Opera uruchamia się co jakiś czas z jakąś stroną, podałem dla przykładu. Zeskanowałem system ponownie i nie wykryło żadnego syfu na komputerze.
 7. Cześć, Chciałem pobrać Driver Booster Pro 7.0.2.435 ze wstawki jarexpol. Wszedłem na stronę pobierania i samo wygenerowanie linku nie jest takie od razu rzeczywiste, włączają się jakieś dodatkowe syfskie strony. Po którymś razie udało mi się wygenerować poprawne pobranie i pobrałem ten program, ale pobrała się jakaś paczka z driver boosterem i tam był program do uruchomienia i waga 3.99 GB do pobrania. Od razu zorientowałem się, że to jest lipa i usunąłem to. Po którymś razie udało mi się pobrać poprawną paczkę z driver boosterem. Postanowiłem przeskanować antyvirusem system i okazało się, że nawaliło mi się do systemu jakichś syfów, miały dopiski trojan. Usunąłem to wszystko, ale występuje jeden problem, gdy chcę uruchomić komputer ponownie wyskakuje okienko: I Opera co jakiś czas samoczynnie się włącza z jakąś stroną, typu: Jak to cholerstwo wywalić z systemu?
 8. @Jakub Wydanie PRO i ULTIMATE będzie tylko jedno czyste wraz z aktualizacjami? Dlaczego porzuciłeś wydanie wersji x86? Dlaczego zmieniłeś instalator?
 9. Co miałeś dokładnie na myśli? Ten program w sumie można pobrać stąd: https://www.instalki.pl/programy/download/Windows/zarzadzanie_sterownikami/Snappy_Driver_Installer.html
 10. Zabezpieczenie w routerze zablokowało tę stronę.
 11. Dokładnie do czego jest ten sterownik? Dograłem sterowniki przez program Driver Booster i tym sterownikiem jako nieznane urządzenie okazał się sterownik USB 3.0 Tak jak napisałem na driverscape.com nie ma wszystkich potrzebnych sterowników. Co to jest za strona z tym programem? Wyskakuje ostrzeżenie, że zawiera malware.
 12. Pasuje też sterownik do chipsetu do tego laptopa, na stronie driverscape.com są takie sterowniki: 61883 class Bus Device, AMD SMBus, TOSHIBA x86 ACPI-Compliant Value Added Logical and General Purpose Device i nie wiem, czy któryś z tych sterowników to jest sterownik do chipsetu.
 13. Cześć, Pewną część sterowników zainstalowałem, pobrałem je stąd, tutaj też są sterowniki, ale wciąż brakuje mi takich sterowników: Pobrałem ten sterownik USB i zainstalowałem go, ale wciąż nie działa USB 3.0 Proszę o pomoc.
 14. Wewnętrzny build Windowsa trafił przypadkiem do użytkowników programu Insider, a tam czekała na nich niespodzianka w postaci zmienionego Menu Start. https://antyweb.pl/nowe-menu-start-windows-10/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Antyweb+(AntyWeb)
 15. Wersja 1903 jest jakoś lepsza, wydajniejsza od wersji 1809?
×
×
 • Create New...

Important Information