Jump to content

dstjr

Użytkownik
 • Content Count

  135
 • Posty z Chatbox

  5
 • Joined

 • Last visited

About dstjr

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

436 profile views
 1. Wersja 1903 jest jakoś lepsza, wydajniejsza od wersji 1809?
 2. Nic nie majstrowałem, ale gdy w Opcje indeksowania dodałem wszystkie partycje to teraz wyszukiwarka wszystko wyszukuje, to co znajduje się na dyskach. Więc tak ma być ustawione wyszukiwanie? Może ktoś to potwierdzić? Czy tak samo macie ustawione wyszukiwanie w Win 10?
 3. Witam, Mam zainstalowanego Windowsa 10 1809 i nie działa mi poprawnie wyszukiwarka. Wyszukiwarka nie wyszukuje plików na dyskach, tylko pliki, które są na pulpicie. Występuje błąd z nieprawidłowymi uprawnieniami w katalogach. Proszę o pomoc, jak to rozwiązać.
 4. Najlepiej wyciąg pendrive, jak zobaczysz pulpit. Wiesz, tak dla pewności.
 5. Wersja Windows 10 1809 z 21 maja działa elegancko, nie przymula dysku?
 6. Okej, więc plik libprotobuf.dll x86 wrzuciłem do folderu System32, a plik libprotobuf.dll x64 do folderu SysWOW64. Tak ma być?
 7. I wciąż tego pliku nie ma tam na C. Więc ten plik jest wymagany? Pobrany plik 32-bitowy należy wkleić do system32, a plik 64-bitowy do syswow64?
 8. Cześć, Mam zainstalowanego świeżego Win 7 SP1 wydanie NiKKA i mam zainstalowane podstawowe programy. Po przeskanowaniu dr. web wykrył takie śmieci: Usunąłem wszystko i gdy włączyłem komputer pojawił się taki błąd: Przeskanowałem też komputer programem Malwarebytes i nic nie wykrył. Chciałbym się dowiedzieć, czy te zdarzenia, które wykrył dr. web to były jakieś virusy? Czy ten plik jest wymagany w systemie? Jeśli tak, to jak mogę pozyskać ten plik libprotobuf.dll? W tym miejscu: C:\Windows\System32\libprotobuf.dll - tego pliku nie ma. Takie pliki o takiej nazwie znajdują się w moim systemie: Znalazłem taki poradnik odnośnie tego pliku: https://www.solvusoft.com/pl/files/brak-nie-można-odnaleźćbiblioteki-błąd/dll/windows/thorvald-natvig/third-party-software/libprotobuf-dll/
 9. @NiKKA.Labs A jeśli całkowicie Windows Update jest wyłączony to nie trzeba ukrywać tych aktualizacji? No to w porządku.
 10. @NiKKA.Labs Po zainstalowaniu Windowsa trzeba zainstalować/ukryć jakieś aktualizacje w Windows Update? O co dokładnie tutaj chodzi? Jesteś w stanie wydać wersję x86? Zawsze się przyda.
 11. @Jakub W takim razie czekam. Mam nadzieję, że wydasz to bez błędów.
 12. @User Dzięki za informację, ale wolę czyste wydanie nie modyfikowane, takie jakie wydawał @Mr.T @Jakub Świetnie. Na pewno dorzucisz NET Framework 4.7.2 lub nowszego .NET Framework 4.8, ale to raczej nie spowoduje dłuższej instalacji? Wstawka Win 7 od Mr.T z zintegrowanym NET Frameworkiem instalowała się szybko.
×
×
 • Create New...

Important Information