Jump to content

pirotaro

 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

About pirotaro

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

583 profile views
 1. A słuchajcie jest trochę 2007 i 2010 na forum. Polecicie jakiś ze zintegrowanym co trzeba?
 2. Słuchajcie z powodu że wracam do W8.1 to podpowiedzcie czy najfajniejszy był 2007 od MS? Gdzieś czytałem dyskusje o ostatnim przyjaznym ale nie pamiętam gdzie i który to ostatni, może 2010??
 3. I jak teraz z free pobieraniem z mega?? Ja dzisiaj chciałem pobrać odświeżonego jg8.1 i kupa, po 1.5GB koniec pobierania. Kupiłbym konto pro miesięczne za 24 zeta ale nie mam kart kredytowych ani innych bitcoinów Edyta, niby jest przelew za rok ale ponad 2 stówki dla 1-2 instalek, hmmm.
 4. Przypomnijcie mi co wykluczyć ze skanowania antywira i defendera tak aby nic istotnego z poprawek nie zniknęło nagle. Drugie pytanie to czy bezproblemowo idzie na tym modzie (powiedzmy Lite) Steam??
 5. T. j. że za następną reinstalką już nie trzeba aktywować?
 6. verte tak nieśmiało zapytam, chodzi o darmowego defendera czy o drogiego eseta??
 7. Ups, te wszystkie filtry warto zapodać w uBlock Origin? Jechałem tylko na stokowych Znajomi kazali wywalić antywiry i pododawać avire do przeglądarek. Z tym liskiem to faktycznie z byt pięknie to wyglądało zawsze. A i mulić potrafił. Może częściej Chrome używać W lisku lubie jego układ, zakładki, rozszerzenia itp. Może jeszcze kaspersky free spróbować czy wbudowany w winde wystarczy?
 8. To który sprawniejszy Extreme czy Supersonic Rage? Słuchajcie a jest coś na USB 3.1 bądź 3.1 Gen2 10Gb/s? Nie zapytam o USB Type-C (thunderbolt ??) Edit, Użycie SSD w przypadku większych pojemności ma sens. Inaczej, duże pojemności w pendrive to bez sensu. Tu fajna kieszonka M.2 na alle.
 9. A co myślicie o Avira Browser do przeglądarek? Po 2 jest jakiś skuteczny sposób do pendrajwów? Z Comodo jakiś cas temu zrezygnowałem bo nie szło go już okiełznać i został windowsowy
 10. A który z jg10 będzie miej problemowym, ltsc czy ltsb? Im nowsze to chyba bardziej pochrzanione. Jak zapodawałem ostro akcje z folderu prywatność to m. in. wi-fi szalało (żółty wykrzyknik).
 11. Napiszcie która jg-dycha była godna uwagi oprócz tej 8.1??
 12. OK, pojechałem Libre Office. Krzyknęło że brak kb2999226 ale program zainstalował się. Zobaczymy co to warte
 13. Mam dalej problem. Na PC używam MS Office 2019 j.w. ale na laptopie muszę zainstalować coś free Który z tych office ma jeszcze jakieś wsparcie?
×
×
 • Create New...

Important Information