Jump to content
WinClub

pirotaro

Użytkownik
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

About pirotaro

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

459 profile views
 1. T. j. że za następną reinstalką już nie trzeba aktywować?
 2. verte tak nieśmiało zapytam, chodzi o darmowego defendera czy o drogiego eseta??
 3. Ups, te wszystkie filtry warto zapodać w uBlock Origin? Jechałem tylko na stokowych Znajomi kazali wywalić antywiry i pododawać avire do przeglądarek. Z tym liskiem to faktycznie z byt pięknie to wyglądało zawsze. A i mulić potrafił. Może częściej Chrome używać W lisku lubie jego układ, zakładki, rozszerzenia itp. Może jeszcze kaspersky free spróbować czy wbudowany w winde wystarczy?
 4. To który sprawniejszy Extreme czy Supersonic Rage? Słuchajcie a jest coś na USB 3.1 bądź 3.1 Gen2 10Gb/s? Nie zapytam o USB Type-C (thunderbolt ??) Edit, Użycie SSD w przypadku większych pojemności ma sens. Inaczej, duże pojemności w pendrive to bez sensu. Tu fajna kieszonka M.2 na alle.
 5. A co myślicie o Avira Browser do przeglądarek? Po 2 jest jakiś skuteczny sposób do pendrajwów? Z Comodo jakiś cas temu zrezygnowałem bo nie szło go już okiełznać i został windowsowy
 6. A który z jg10 będzie miej problemowym, ltsc czy ltsb? Im nowsze to chyba bardziej pochrzanione. Jak zapodawałem ostro akcje z folderu prywatność to m. in. wi-fi szalało (żółty wykrzyknik).
 7. Napiszcie która jg-dycha była godna uwagi oprócz tej 8.1??
 8. OK, pojechałem Libre Office. Krzyknęło że brak kb2999226 ale program zainstalował się. Zobaczymy co to warte
 9. Mam dalej problem. Na PC używam MS Office 2019 j.w. ale na laptopie muszę zainstalować coś free Który z tych office ma jeszcze jakieś wsparcie?
 10. Ups, zapodałem ostatnie czyli najprostsze PCL6 i git, tylko że drukarka straciła swój atomowy start i zastanawia się długo przed pierwszą kartką. Czyżby usb2 było takie szybkie Spróbuje jeszcze te Windows Post Script - może przyśpieszy, albo jeszcze zwolni No i duplex nie chce zaskoczyć, nie ma tabelki od HP drukuj a na windowsowej nie ma zaznacz duplex?! Co ja mam się z tymi drukarkami. Dobrze że chociaż na płasko drukuje
 11. Na stronie hp jest 5 sterowników do tej drukarki. Mam problem ze zrozumieniem który wybrać a opisy są nijakie. Nie chcę namieszać w systemie i nawrzucać niepotrzebnego softu. Z drugiej strony po co kombajn do ogarniania Który sterownik byście wybrali jako sterownik do drukarki działającej po usb i ew. lan z tej listy? hp-laserjet-p2055 Tutaj jest temat z problemem po usb 2/3 i przy W10 answers.microsoft.com Drukarka będzie obsługiwana przez jg8.1 pro lite oraz jg10. Ps. windows pcl6 vs postscript - z czym to się je, hmmm
 12. Z konfiguracji niewiele mogę wywnioskować poza wpisem: 619-AEMC : Windows 7 Professional (64Bit Windows 8.1 License, Media)- E nglish,French,German,Dutch,Ita lian. http://619-AEMC : Windows 7 Professional (64Bit Windows 8.1 License, Media)- E nglish,French,German,Dutch,Ita lian A ten program wypluł: ShowKeyPlus - Windows Product Key Information Product Name: Windows 8.1 Pro Product ID: 00260-00000-00001-AA473 Version: 9600.19542 (64-bit OS) Installed Key: (25 znaków) OEM Key: (25 znaków) OEM Description: Win 8.1 RTM Professional OEM:DM Ups! chyba się udało tym OEM Key (z biusu?)
 13. Ja zainstalowałem Lite i mam wrażenie że Defender był aktywny podczas pierwszego użytkowania! Musiałem go wyłączyć na pewno jak coś robiłem ;) Pany mam pytanie do tych co już aktywowali 8.1 na nim. Kupiony nowy dell e7240 jako kadłubek z outletu (bo stary 7240 padł). Przełożyłem pamięci, dysk, baterie. Wgrałem tą 8.1 lite i nie mogę systemu aktywować! Sprzedawca pisał że pod urządzenie jest na pewno przypisany klucz. Podpowiecie jak się dobrać do tej aktywacji windy? Może jeszcze ktoś się wypowie na temat antywira Awira Browser - warto?
 14. Avire + co 10-ka ma w sobie Ups, to Ósemka. Może ktoś rozjaśni czy 8.1 też dobrze radzi sobie w zabezpieczeniach? Używałem Avasty, ostatnio Comodo i za namową znajomego dałem sobie spokój z kombajnami nad którymi nie ma kontroli. ehh. Firewall warto mieć w ruterze
×
×
 • Create New...

Important Information