Jump to content

pirotaro

 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

About pirotaro

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

659 profile views
 1. Słuchajcie czy tylko ja mam taki problem? Mam dwa dyski m.2 nvme w dedykowanych slotach (Z390) i tylko jeden zainicjowany - oczywiście ten systemowy. Mam ponad rok na tym systemie i nie mogę nic zrobić z kolejnymi nowymi dyskami! Było wcześniej i ponoć Gparted pomagał. Z poziomu instalacji też nie mam możliwości sformatowania tego drugiego. Oczywiście do zainstalowana systemu zgłasza się jeden i drugi. Słuchajcie jest jeszcze jakiś sposób oprócz dokupienia zewnętrznej kieszeni m.2-usb? Na fotce komunikat z Gparted i żadnego dysku wyświetlonego!?
 2. A słuchajcie jest trochę 2007 i 2010 na forum. Polecicie jakiś ze zintegrowanym co trzeba?
 3. Słuchajcie z powodu że wracam do W8.1 to podpowiedzcie czy najfajniejszy był 2007 od MS? Gdzieś czytałem dyskusje o ostatnim przyjaznym ale nie pamiętam gdzie i który to ostatni, może 2010??
 4. I jak teraz z free pobieraniem z mega?? Ja dzisiaj chciałem pobrać odświeżonego jg8.1 i kupa, po 1.5GB koniec pobierania. Kupiłbym konto pro miesięczne za 24 zeta ale nie mam kart kredytowych ani innych bitcoinów Edyta, niby jest przelew za rok ale ponad 2 stówki dla 1-2 instalek, hmmm.
 5. Przypomnijcie mi co wykluczyć ze skanowania antywira i defendera tak aby nic istotnego z poprawek nie zniknęło nagle. Drugie pytanie to czy bezproblemowo idzie na tym modzie (powiedzmy Lite) Steam??
 6. verte tak nieśmiało zapytam, chodzi o darmowego defendera czy o drogiego eseta??
 7. Ups, te wszystkie filtry warto zapodać w uBlock Origin? Jechałem tylko na stokowych Znajomi kazali wywalić antywiry i pododawać avire do przeglądarek. Z tym liskiem to faktycznie z byt pięknie to wyglądało zawsze. A i mulić potrafił. Może częściej Chrome używać W lisku lubie jego układ, zakładki, rozszerzenia itp. Może jeszcze kaspersky free spróbować czy wbudowany w winde wystarczy?
 8. To który sprawniejszy Extreme czy Supersonic Rage? Słuchajcie a jest coś na USB 3.1 bądź 3.1 Gen2 10Gb/s? Nie zapytam o USB Type-C (thunderbolt ??) Edit, Użycie SSD w przypadku większych pojemności ma sens. Inaczej, duże pojemności w pendrive to bez sensu. Tu fajna kieszonka M.2 na alle.
 9. A co myślicie o Avira Browser do przeglądarek? Po 2 jest jakiś skuteczny sposób do pendrajwów? Z Comodo jakiś cas temu zrezygnowałem bo nie szło go już okiełznać i został windowsowy
 10. A który z jg10 będzie miej problemowym, ltsc czy ltsb? Im nowsze to chyba bardziej pochrzanione. Jak zapodawałem ostro akcje z folderu prywatność to m. in. wi-fi szalało (żółty wykrzyknik).
 11. Napiszcie która jg-dycha była godna uwagi oprócz tej 8.1??
 12. OK, pojechałem Libre Office. Krzyknęło że brak kb2999226 ale program zainstalował się. Zobaczymy co to warte
×
×
 • Create New...

Important Information