Skocz do zawartości

cathulu

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. cathulu

  Telefon komórkowy do 150 zł

  Nokia 5310 xd
 2. To zależy, na Manjaro szybciej ci się wszystko zgra i zainstaluje a można go okroić do minimum lub pobrać coś jeszcze cieńszego niż lxde, czyli np jwm. Lubuntu jak sama nazwa mówi jest oparty na Ubuntu i czystym linuxie. To wszystko zależy od tego jak twój pecet traktuje system, na jednym może działać lepiej na drugim gorzej, jeśli masz wszystkie stery i wszystko działa, to nie widzę powodu do zmian.
 3. Manjaro z XFCE lub jak wolisz się pobawić i masz na to czas, to połączenie openboxa z tint2. Za ubuntu się nie bierz bo nie warto. Ewentualnie czysty Debian lub jakieś popularne distro bazujące na archu lub Debianie.
 4. cathulu

  Problem z Manjaro.

  Prawdopodobnie błąd sterownika. Wpisz to w terminalu "usermod -aG video myuser " z nazwą konta w pc.
 5. cathulu

  Jaki Windows?

  Mam dwa zainstalowane systemu, na dwóch dyskach, jeden to 8.1 drugi to 10, oba wykrywa, ale tylko 8.1 sie uruchamia, po odłączeniu dysku z 8.1, wyskakuje winload czy coś takiego że nie działa czy że go nie ma, a po "naprawianiu systemu i dysku win 10" wciąz jest to samo.
 6. cathulu

  Jaki Windows?

  Testowałem już sporo modyfikowanych lub czystych systemów ale teraz to już ta najnowsza dziesiątka doprowadziła mnie do obłędu.. straciłem przez nią większość danych, z czego teraz nie mogę jej nawet uruchomić. A więc moje pytanie brzmi, jaki Windows pod tą specyfikacje? Intel Pentium E6300 2,8GHz 4GB Ram DDR2 ATI RV730 1GB Nie musi być stricte do gier, bo gram rzadko a jeśli już to w to na co pozwala moje pudło. 10'tka działa dobrze i sprawnie ale ta utrata danych mnie zniechęciła.. 8.1 jest dobra tylko te kafelki mi nie pasują :/ Na dodatek jakiś problem ze sterownikiem graficznym, bo po instalacji i tak nie mogę go uruchomić mimo że pokazuje pomyślny przebieg instalacji. A automatyczna instalacja sterownika żadnego nie wyszukuje tylko obciąża procka.. Za to siódemka wydaje mi się najodpowiedniejsza pod każdym względem jedynie wygląd powoli odchodzi od trendów i aż szkoda że nie obsługuje tych co są na 10'tkę, Czekam na wasze zdanie, proponujcie wszystkie z tych 3 systemów i napiszcie dlaczego, i jak u was się sprawdził dany system. Dziękuje z góry i pozdrawiam!
 7. Dzięki! Pomogło. Teraz kolejne pytanie, przy konfiguracji wstępnej profilu, nie mogłem wpisać normalnej nazwy użytkowniku tylko musiałem się zalogować na konto microsoftu. Teraz gdy wchodzę w ustawienia i chce odłączyć to konto i zastąpić jedynie nazwą konta klikając "zakończ i wyloguj" to mnie nie wylogowuje a po restarcie jest tak jak było.
 8. Jak pozbyć się nie przyjemnego okienka w prawym dolnym rogu mówiącym o aktywacji systemu ? Wgrać coś na fałszywą aktywacje czy podmienić rejestr? Jakieś rady?
×

Powiadomienie o plikach cookie