Jump to content

kokosy

 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

About kokosy

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

543 profile views
 1. @wiktorynek ok, thnx - o to mi chodziło. Ewentualnie jak masz jakiś link do zapodania z opisem działania tego aktywatora, to chętnie poczytam.
 2. ok, wiktorynek, jeszcze doprecyzuję o co mi chodziło. Jeśli wcześniej był tam użyty jakiś aktywator(zakładam że tak) i upgrade do w10 oraz wycofanie z tej instalacji(przywrócenie W7) spowodowało dezaktywację W7, to czy teraz mogę z marszu użyć tego Daza i nic się nie wysypie? Bo to muszę zrobić w biegu i nie mam mowy o jakimś uziemieniu systemu. Być może jest zainstalowana ta łatka sprawdzająca legalność systemu. Jeśli nie da się jej odinstalować, to aktywator nadal pomoże w tej sytuacji?
 3. Nie będę strzępił klawiatury, żeby ci wyjaśnić, że tam też nie ma odpowiedzi na moje pytania - widzę, że i tak nie załapiesz.
 4. no i gdzie tu jest jakakolwiek sensowna odpowiedź na mój post?
 5. Laptop z w7 starter (sic!) Musiał być jakoś zaktywowany, ale raczej nie legalnym kluczem. Ktoś próbował aktualizacji do w10 i wrócił z powrotem do W7. No i wyskakuje info że system nie jest oryginalny. Jaki aktywator sobie z tym najlepiej poradzi? Jeżeli był tam wcześniej zastosowany jakiś inny, to gdzie szukać jego śladów? Ja zawsze aktywowałem W7 na VL, więc kompletnie nie znam się na aktywatorach. Inna sprawa, czy taki Starter aktywowałby się prawidłowym kluczem np. z wersji Pro?
 6. No to dodam - może się komuś przyda - zrobiłem upgrade w7 pro VL do w10 przy użyciu instalki ściągniętej z media creation tool i w10 sam się aktywował.
 7. Ale zasada aktywacji jest ta sama?
 8. Ok, założę że tak będzie. Jeszcze jedno jest ważne - czy muszę wtedy użyć instalki w wersji VL?
 9. Jeśli aktywowałem w10 w wersji VL, czyli bez żadnego aktywatora itp., to przy ponownej instalacji nawet nowszej wersji(ale tej samej edycji) na tym samym urządzeniu aktywuje się sam? Będę potrzebował podać ten sam klucz? Czy jak zrobię backup aktywacji Microsoft Toolkit, to też zadziała?
 10. Dzięki. W sumie to samo znalazłem - po sumach kontrolnych znalezionych w necie.
 11. kokosy

  Downgrade Bios

  i tak nie chciał, stwierdził że bios jest starszy niż obecny
 12. Wie ktoś gdzie leży jakieś oryginalne iso 2013 sp1 en vl?
 13. kokosy

  Downgrade Bios

  Czy jest możliwe z poziomu bios i opcji easy flash zrobić downgrade bios w laptopie asus z 2012 r x54c? Nie ucegli się? Inna sprawa, że jak na razie program nie widzi pena. Robił ktoś coś takiego?
 14. Super. Dzięki za wrzutkę. Zawsze jakoś miałem największe zaufanie do wersji od Nikka. Szybko się zainstalowało i działa dobrze. Lepiej niż to co instalowałem ostatnio, czyli czysty SP1 do którego zintegrowałem ten ruski Update Pack. Aha, może niektórzy nie wiedzą, ale niekoniecznie trzeba z pena - można taką instalkę puścić z dysku zewn., ja tak od dawna robię. Poza tym jakby się uprzeć to dałoby radę to zrobić z dysku wew omijając problemy ze sterami do USB3 podczas instalacji
×
×
 • Create New...

Important Information