Jump to content
WinClub

P1O

Moderator
 • Content Count

  2318
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About P1O

 • Rank
  Pieśniarz, bard, poeta, kielniarz
 • Birthday 06/17/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2536 profile views
 1. EasyUEFI - jedyna znana mi obecnie opcja rozwiązująca problem. Dostępna z WinPE Strelca.
 2. Nie przesadzajcie. Jak często w warunkach domowego użycia wykorzystujecie w pełni bufor 7 GB na dysku systemowym?
 3. Jesteś pewien, że nośnik instalacyjny, dysk w laptopie, jego pamięć itp. są w dobrym stanie? Instaluję ten mod na wielu starych mydelniczkach i nie zaobserwowałem niczego podobnego.
 4. Wiem, że w tej kwestii nie dogodzę wszystkim i zdania będą podzielone - jak po ostatnich wizytach przy urnach. Sprawdź poprzednie posty tego tematu, to się przekonasz. Pozostaję przy obecnej formie (DX, VC++, LO, FF, 7Z) i pozostanę przy 1909 tak długo, jak będzie miało to sens. Pozdro. P.S. Miło mi, że na "moim produkcie" zadziałało Tobie to, co na innych nie chciało działać.
 5. W związku z zainteresowaniem wrzucam 1909 - aktualizacja oraz informacje w pierwszym poście. @JanKo6 jako jedyny polubił ostatni post, wiec możesz uznać, Kolego, że wstawka jest właśnie dla Ciebie.
 6. W takich sytuacjach (dotyczy to różnych programów) używam Revo Uninstaler do całkowitego wyeliminowania wszelkich pozostałości po programie i wtedy na nowo instaluję żądany program.
 7. Mam czas i chęci, dlatego pytam: Czy nadal jest zainteresowanie instalką Win 10 w wersji 1909 z aktualizacjami systemu i wbudowanych aplikacji z preinstalowaną podstawową zawartością typu, DX, VC++, Firefox ESD, 7-zip i LibreOffice? Dajcie znać, bo zabieram się znów za 1909, a może okazać się, że większość pożąda 2004.
 8. Niestety. Jeszcze przed pojawieniem się tego tematu robiłem porządki w sklepie i usuwałem wszystko "out of date". Prawdopodobnie znalazł się w tym polski zestaw instalacyjny Win XP MCE. Nie pomogę.
 9. Wymiękłem. Póki co. Wrócę do niego, gdy nabiorę motywacji. Zauważyłem, że chodzi nie tylko o orientację, ale i o ograniczone koordynaty, tzn. wszystkie znalezione sterowniki działają na ograniczonym obszarze. Jakby dotyczyły sprzętu o niższej przekątnej ekranu.
 10. Miałem takie coś i wiem, jaka możne być przyczyna, dlatego pytam, czy chodzi o laptop.
 11. ELM i większość popierdółek za kilkanaście - kilkadziesiąt złotych łączy się tylko z kompem silnika. Systemów bezpieczeństwa, komfortu i innych już nie zdiagnozujesz. Lepiej IMHO pójść w chiński "zamiennik" czegoś lepszego i mieć uniwersalne narzędzie do (prawie) wszystkiego. Sprzęty w cenie paczki fajek pewnie tak. Profesjonalne narzędzia radzą sobie równie dobrze przez BT, jak i inne połączenia.
 12. Trafił w moje łapki chinol, przy którym wysiadły 3 serwisy, które klient odwiedził wcześniej. Do mnie przychodzą na końcu, bo miasto wie, że robię robotę, ale tani nie jestem. Wszyscy padali na etapie sterowników. Nie było łatwo, ale ogarnąłem wszystkie. Problem mam tylko z ekranem dotykowym. Sterownik jest i działa, ale współrzędne dotyku są obrócone o 90 st. względem współrzędnych ekranu. Niezależnie od orientacji ekranu - zawsze o 90 st. w prawo. Próby objęły wiele sterowników z różnych źródeł i za każdym razem było to samo. Czy kojarzycie jakieś ustawienia w plikach sterownika lub rejestrze, które są za to odpowiedzialne?
 13. Nie dostałem wiadomości, to uleciało.
 14. Chodzi mi o listę zainstalowanych programów.
×
×
 • Create New...

Important Information