Jump to content

P1O

Moderator
 • Content Count

  1892
 • Posty z Chatbox

  32
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About P1O

 • Rank
  Pieśniarz, bard, poeta, kielniarz
 • Birthday 06/17/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1362 profile views
 1. Przy ogólnym składzie tego posta... to i tak szacun za prawy Alt. Nie chodzi mi o to, że wymagamy miodkowej polszczyzny, ale odpowiadanie na coś takiego urąga godności.
 2. Jeśli tak, to nawet nie chcę wiedzieć, jak to wyglądało wcześniej. Fonty wyczesane, tylko szkoda, że polskich brak.
 3. Od jakiegoś czasu można przeprowadzić aktywację telefoniczną poprzez SMS z linkiem, który MS wysyła na telefon, z którego dzwonimy. Sposób wygodniejszy i nie trzeba słuchać tego męczącego automatu. P.S. Link z SMS działa przez jakiś czas (kilka dni) i można za jego pomocą aktywować "telefonicznie" kilka sprzętów bez konieczności dzwonienia. P.S.2 Faktycznie... ludzie do tego stopnia przyzwyczaili się do cracków i loaderów, że używają ich nawet mając oryginalny klucz.
 4. https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/default-bookmark-folder/
 5. Kliknij gwiazdkę drugi raz. Wtedy będziesz mógł wybrać, gdzie zakładka ma się znajdować.
 6. Raczej kwestia stabilności 1903 na danym sprzęcie, co przed instalacją jest weryfikowane online. Zresztą komunikat błędu bezpośrednio na sprzęt wskazuje. Po odłączeniu sieci instalator nie jest w stanie przeprowadzić weryfikacji i instalacja przechodzi dalej. Robimy to jednak na własną odpowiedzialność.
 7. Cholera. Nie próbowałem... //Edytowane: Po odłączeniu od sieci... ruszyło. //Edytowane: Po niecałych 40 minutach mam Pulpit 1903. Dzięki.
 8. No właśnie nie korzystam z zewnętrznych AV (tylko wbudowany Defender), tweaków, blockerów, wpisów rejestru, ani innych "ułatwiaczy". System mam w pełni zgodny z założeniami MS.
 9. Próba aktualizacji obecnego systemu 1809 na moim Omenie ce008nw do wersji z powyższego tematu za pomocą setup.exe z poziomu uruchomionego systemu kończy się takim oto radosnym komunikatem: Rozumiem, że mój dwuletni sprzęt jest już za stary.
 10. Jest OK. Jest to ponowna instalacja?
 11. Jak na MacNooba przystało, zadam pytanie z czterech liter... Czy można to coś instalować na zwykłym blaszaku? :)
 12. Nie wiem, czy o to autorowi chodzi... Co z tego, że na Linuksie będzie OK, skoro na Windowsie (z którego chce korzystać) dzieją się takie rzeczy? Jeśli na obudowie jest naklejka Windows, to tym bardziej nie powinien mieć takich problemów z systemem (zalecanym przez producenta), z którym był w sprzedaży.
 13. To narazie jest nas dwóch "pomocników". W przypadku T430 nie doszukałem się w sieci niczego podobnego. Jeśli zainstalowany jest dedykowany system i przeszkadza Ci to bardzo, możesz reklamować powołując się na niezgodność towaru w umową.
×
×
 • Create New...

Important Information