Jump to content

P1O

 • Content Count

  2,356
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About P1O

 • Rank
  Pieśniarz, bard, poeta, kielniarz
 • Birthday 06/17/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,170 profile views
 1. Nie potrzeba do tego żadnych zewnętrznych programów. Wystarczy w Menedżerze urządzeń znaleźć tę kartę, wybrać Właściwości i w zakładce Sterownik kliknąć opcję Przywróć poprzedni sterownik. Na pytanie o powód zwykle wybieram "Ten sterownik nie działa z moim sprzętem". Do tej pory nie miałem przypadku, by po czymś takim Win ponownie zamienił jakiś sterownik.
 2. Nie trzeba wyłączać. Otwórz Zabezpieczenia Windows, wejdź w Ochronę przed wirusami i zagrożeniami i dalej w Historię ochrony. Na liście pojawią się ostatnie działanie i zablokowane/poddane kwarantannie pliki. Wchodzisz w ostatni, dalej w Szczegóły i pośród akcji szukasz opcji Zezwól i/lub Przywróć. Uruchom instalkę jeszcze raz.
 3. Zajmuję się flashowaniem Sony od kilku lat. Do odblokowania bootloadera konieczny jest specjalny sterownik pod konkretny model. Zainstalować go można tylko poprzez wyłączenie sprawdzania podpisu sterowników. Do tego Minimal ADB i pliki obrazu systemu. Wszystko robimy z poziomu konsoli.
 4. Zmieniając timingi, zmieniasz też napiecie? Coś wydaje mi się, że te Adaty działają na 3200 dopiero pod napięciem 1,35V. Sprawdź w specyfikacji. Wałkowałem to wiele razy, zwłaszcza pod AMD, gdzie nie ma opcji XMP i płyta nie zwiększa napięcia automatycznie.
 5. Pobierasz całość, wypakowujesz wszystkie zipy i wtedy dopiero porównujesz pliki dowolną aolikacją. Inaczej tego nie widzę.
 6. @M4T Przy tej cenie jestem zdumiony wynikami. Sprawdzałeś, czy daje się odczytać całą zapisaną zawartość? Jeśli tak, to szacun za udany zakup. Jakoś nie mam przekonania to takiej elektroniki z Ali. Dyski, pamięci, pendrive'y... no nie. Stamtąd kupuję wzmacniacze, odbiorniki, nadajniki audio... programatory RFID, testery OBD, oświetlenie LED smart, termometry bezdotykowe, okulary, pompy paliwa, zegary, skarpetki z Trumpem, koszulki z Robocopem, czy kluczyki docinane z wysłanych zdjęć, paski do spodni i gumowe kaczki na rower.. Tutaj wiem, że nie będę rozczaro
 7. Pytasz o zawartość plików spakowanych zip, czy zawartość folderów w celu porównania plików zip?
 8. Siema! Widzę, że nie ma tu jeszcze testów 7-zip, a jest to jeden z najprostszych i najszybszych testów wydajności CPU, jakie można wykonać w ciągu kilku kliknięć. Na początek wrzucam swoją salonową stacjonarkę (taką małą "konsolę" pod Steama) z i3 8-gen. oraz własnego laptopa z i5 7-gen.
 9. W kwestii sterownika drukarki... W Menedżerze urządzeń jest opcja Przywróć poprzedni sterownik. Próbowałeś? Po wybraniu tego system zapyta o powód - wybierasz "Nie działa stabilnie z moim sprzętem" (lub coś podobnego) i felerny sterownik nie będzie już instalował się z automatu.
 10. https://www.wykop.pl/link/5803335/repozytorium-youtube-dl-na-github-zostalo-przywrocone/
 11. Bardzo precyzyjnie. Co ma instalacja dwużyłowa do rezystancji między masą obudowy, a minusem na wyjściu? Odłącz więc zrobione przez siebie zerowanie (tzn. odłącz wtyczkę) i zmierz zasilacz jeszcze raz. Nikt nie spodziewa się innego wyniku pomiaru.
 12. Odkąd pamiętam, nie miałem problemów z wyciąganiem takich częstotliwości na XP. Oczywiście mówię o monitorach, które dawały radę. Dla mojego "wielkiego" Acera 21 calil CRT (spoczywaj w pokoju, Kolego) to było max 100 Hz dla 800x600, 85 Hz dla 1024x768 i 75 dla 1280x1024. Przy 1600x1200 osiągał już tylko 60 Hz i przeszkadzało już nie tyle migotanie, ile czytanie maku na kineskopie. Nie wiem jednak, czy XP potrafi wyciągać takie cuda na monitorach LCD... tym bardziej takich, które powstały kilka lat po zakończeniu wsparcia dla XP.
 13. Start -> Ustawienia -> Urządzenia -> Autoodtwarzanie Tam poszukaj.
 14. Sprawdź miernikiem. Poza tym efekt pojawił się wyłącznie na jednej śrubce, a każdy otwór na płycie jest metalizowany i umasowany.
 15. Faktycznie, uszkodzenie niezwykle nietypowe. Wstępnie wykluczyłbym zasilacz, bo jego obudowa jest umasowana (połączona z minusem), przez co skutki ewentualnych przebić i zwarć zamknęłyby się w obrębie obudowy zasilacza. Co do samodzielnego montażu - nie można doprowadzić do czegoś takiego, choć nie wiem jak mocno staralibyśmy się coś popsuć. Tym bardziej, że przez rok działało. W moich oczach wygląda to na wadę płyty głównej w postaci przebicia zasilania (+12V lub +5V) bezpośrednio do metalizowanego otworu montażowego, który powinien być również umasowany. Minusem była obudowa i śr
×
×
 • Create New...

Important Information