Jump to content
WinClub

P1O

Moderator
 • Content Count

  2181
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About P1O

 • Rank
  Pieśniarz, bard, poeta, kielniarz
 • Birthday 06/17/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2142 profile views
 1. Długo nie będę zmieniał sprzętów, a obecne mam na Pascalach. Czyli mogę odetchnąć.
 2. Mam LTSC. Aktualizowany na bieżąco. Niedawno pobierałem stery ze strony NV. Zainstalowały się poprawnie. O problemach dowiedziałem się z tego tematu.
 3. P1O

  Android 9 i ciemny motyw

  Przeniosłem do właściwego działu. Wygląda to niedoróbkę motywu lub niedostosowanie aplikacji (ze wskazaniem na to drugie). To program do SMS? Spróbuj użyć innego. Korzystam z ciemnego motywu i nie zauważyłem nic podobnego. Xperia XZ1C.
 4. Wyłącz szybkie uruchamianie w opcjach zasilania. Będzie działać.
 5. Leci plusik za każdy post w tym temacie (tak - możesz spamować ), bo ta instalka łyka wszystkie moje MOLPowe klucze (pełnego pakietu i pojedynczych programów) i aktywuje je bez zająknięcia. Ostatni Office przyjazny użytkownikowi i działający tylko na jego interes to 2010. Mam licencję na niego, jednak ActionPack z kluczami przedziwnie zaginął, a szef kilka lat temu zakończył partnerstwo z M$, przez co nie mam dostępu do kluczy i jestem skazany na Office 2007, którego klucze trzymam bezpiecznie przy oryginalnych płytkach. Nie psuje mi to krwi, bo doraźna praca na Office 2013, 2016, 2019 na kompach klientów nie zachęca mnie do nowszych ofisów. Zatem wolę ten (genialnie stworzony) pakiet od aktualnych wersji Office, na które mam licencje, ale nie chcę z nich korzystać, bo w samym Wordzie widzę więcej utrudnień niż ułatwień w stosunku do 2007/2010.
 6. Czy instalacja tego daje coś więcej na ostatniej instalce multi umieszczonej tutaj? Warto to instalować? Są jakieś praktyczne profity? Nie chodzi mi o teoretyczne pierdoły, tylko o realne plusy instalacji tego dodatku. Czy może jest zintegrowany w tej instalce?
 7. Można dodać każdy program ręcznie. Jest opcja poniżej listy sugerowanych programów. Można też we właściwościach pliku wybrać, za pomocą jakiego programu ma być otwierany.
 8. Zatem niezmiennie wybieram UEFI/GPT z włączonym SB i ewentualnym problemem z uruchomieniem systemu, niż pozamiatane wszystkie pliki po uruchomieniu podstawionego szkodliwego MBR, który zdecydowanie łatwiej daje się podmienić przez malware.
 9. Mistrz. Nie tyle zwiększa rozmiar, ile ma problem z optymalizacją iso pod kątem powielonych plików itp. Twój obraz (z poprzedniego tematu) otworzyłem programem AnyBurn i zapisałem bez jakiejkolwiek edycji. Nowy plik był prawie 200 MB mniejszy. Fajnie, że do wyłapałeś i wykonałeś iso czymś innym.
 10. Korzystam z Twoich obrazów i w żaden sposób ich nie kwestionuję. Tu rozbawiło mnie to, że już fabryczny system nie przechodzi scannow. Teraz każdemu, kto zwróci na to uwagę, możesz pokazać .
 11. Na odwrót. Ja dodałem plik i po zapisaniu mam mniejszy obraz. Zmień program, którym tworzysz ISO z plików.
 12. Jak to jest, że pobrany obraz ma 4597184 kilobajty (4,38 GB), a po edycji obrazu poprzez dodanie tylko jednego pliku txt program zapisał mi ISO o rozmiarze 4357530 (4,15 GB)? Kwestia optymalizacji ISO? @razor1995 czym tworzysz ISO? DVD ma 4,37 GB.
×
×
 • Create New...

Important Information