Skocz do zawartości

P1O

Moderator
 • Zawartość

  1 822
 • Posty z Chatbox

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Ostatnia wygrana P1O w dniu 5 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają P1O punkty reputacji!

5 obserwujących

O P1O

 • Tytuł
  Pieśniarz, bard, poeta, kielniarz
 • Urodziny 1983.06.17

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1 077 wyświetleń profilu
 1. P1O

  Czy ten dysk usb jest do kosza?

  Diskpart go widzi?
 2. Czym robiłeś ten obraz systemu?
 3. P1O

  Jak podkręcić procesor

  Zapomnij o praktycznym skutecznym kręceniu tego proca na biurowej płycie głównej. Na pierwszy ogień do wymiany płyta na taką z chipsetem P35 lub P43 lub P45. Są też lepsze, ale ich cena może przekroczyć wartość sensu uzyskanych efektów.
 4. P1O

  Win JG7 ThinPC v2019

  Nie. Wystarczy, że drugi będzie wyczyszczony poleceniem clean w diskpart podczas instalacji.
 5. P1O

  Wysokie zużycie dysku

  Poza tym sklep MS aktualizuje swoje apki w tle. Można to wyłączyć w ustawieniach sklepu. Nie przejmuj się tymi 99% użycia dysku. Tu nie chodzi o wykorzystanie jego możliwości, czy że pracuje na maxa. Nic z tych rzeczy.
 6. P1O

  Przenoszenie dysku z hdd na ssd

  Można to zrobić z pomocą każdego pendrive'a, ktorego pojemność nie będzie mniejsza od całkowitej objętości plików na klonowanym dysku (całego dysku, nie partycji). Nie potrzeba do tego żadnych zewnętrznych programów.
 7. P1O

  Kaby Lake iGPU + Pascal dGPU + Windows 10 = problem

  Niedawno trafił do mnie Acer Predator na i5 8-gen, GTX1050Ti i fabrycznym W10 1709. Tak to wygląda: https://1drv.ms/v/s!Amc1svRLG6QQgRL8_ioQtTROJsoA Zatem 8-gen również to dotyczy... i tak samo problem znika po którejś zbiorczej aktualizacji do 1803.
 8. P1O

  Przenoszenie dysku z hdd na ssd

  Masz możliwość podpięcia tego drugiego dysku bezpośrednio do płyty zamiast napędu DVD?
 9. P1O

  Problem z powiadomieniami w centrum akcji - windows 10

  Start Ustawienia Prywatność Aplikacje w tle Ustawienia Włączone Restart
 10. P1O

  Połaczenie bezprzewodowe/zamknieta klapa laptopa

  System traktuje zamkniętą pokrywę jako odłączony ekran i przełącza się automatycznie na niego zgodnie z wybranymi ustawieniami. Jeśli korzystasz z trybu ekranu rozszerzonego, nie przeskoczysz tego. Wybierz opcję tylko drugi ekran, ustaw rozdzielczość i wtedy przełącz na tryb rozszerzony. Wtedy po zamknięciu klapy będziesz miał właściwy obraz na drugim ekranie. Plany zasilania nie mają nic do tego.
 11. P1O

  Połaczenie bezprzewodowe/zamknieta klapa laptopa

  Przed zamknięciem klapy ustaw drugi wyświetlacz jako podstawowy (Win+P) i ustaw właściwą dla niego rozdzielczość. Przy otwartej pokrywie masz zapewne dublowanie ekranu.
 12. Nie wiem, Panowie, skąd takie info, ale jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby kluczem z naklejki nie udało się aktywować systemu Vista czy 7. To już XP jest bardziej wrażliwy na wersję instalatora (data, wersja SP). Klucz zbiorowy to ten w preinstalowanym systemie, powielony z obrazu-matki. Natomiast ten na naklejce jest indywidualny dla każdej sztuki i nie ma cudów - bez problemu ma przechodzić aktywację po czystej instalacji. Nawet instalator Win10 łyka te klucze bez zająknięcia. Loader jest dla mnie akceptowalny tylko wtedy, gdy klucz na naklejce nie nadaje się do odczytu i jednocześnie w samym loaderze pojawia się opcja aktywacji certyfikatem, świadcząca o jego intnieniu w BIOS. Każde inne użycie loaderów i podobnych form kradzieży... jest złem. Jeśli naklejka jest nieczytelna i w BIOSie nie ma certyfikatu (czyli np. system był dokupiony) - nie ma u mnie rozmowy. Info z podanej przez Was strony: ...tak więc czytamy ze zrozumieniem.
 13. P1O

  Nasze wyniki w CCSIO Benchmark

  Stabilny transfer, bardzo ładny wykres.
 14. P1O

  Nieaktywowany win10 - jakie ograniczenia?

  @trzynasty Nie pozostaje nic, nawet sterowniki, chociaż jeśli masz swój klucz Win7, lepiej wykonać instalację za czysto.
 15. P1O

  Nieaktywowany win10 - jakie ograniczenia?

  ...i bez potrzeby logowania gdziekolwiek.
×

Powiadomienie o plikach cookie