Jump to content
WinClub

Blink

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

About Blink

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 1. Na prawdę nikt, nic ?
 2. Cześć, widzę że są tutaj na forum specjaliści od instalacji maca na sprzętach nie tylko od apple. Ktoś mógłby mnie poprowadzić poprzez proces instalacji oraz przygotowania nośnika ? No chyba że się nie da na tym modelu. Niestety inne fora na ten temat milczą być może jest to za słaby sprzęt na takie rarytasy Specyfikacja laptopa:
 3. Dzięki za moda, właśnie pobieram i zabieram się za testowanie. P.S Czekam na UL x86 z obsługą tableta. Pozdrawiam.
 4. W temacie jest link aktywny do mega. https://mega.nz/#!NMUiDSgA!LTJ0xG7-BzoC_Ck4mIOGACWgARRMuAnEwKmh6yqQQz8
 5. Z ciekawości sprawdziłem. Na stronie Sumy MD5:40B7E409E4C79AD6DDDED10ECA3328AF a Pobrany plik z MEGA 959120F0FB35136F24DBBA1E880A1847
 6. Wersja 64bit działa jak należy, panel sterowania normalnie się otwiera. nie trzeba nic dodatkowego instalować. Sprawdzone na VB. Problem jest w wersji 32 bit.
 7. Nic nie podbijam, tylko próbuje znaleźć jakiś rozwiązanie problemu, a nie lubię jak ktoś wprowadza mnie w błąd.
 8. Okej, ten się nie myli co nic nie robi, zaraz przetestuje u siebie. Edit: zainstalowanie tego openshella i zmiana menu start na tego z 7 nic nie daje. Wniosek nasuwa się sam.
 9. Ja też najpierw pobrałem a następnie zainstalowałem powershella tak jak napisałeś, ale to kompletnie nic nie zmienia. Poza tym powershell jest zaimplementowany w system i nie trzeba go instalować ponownie. Także kompletna ściema.
 10. Nie będę tworzył bo się na tym nie znam. Od kilku lat korzystam z modów prezesa z tego forum i jestem w pełni zadowolony. Stwierdziłem że warto byłoby wskrzesić tableta z kiepskim prockiem i małą ilością ramu, więc postanowiłem skorzystać z twojego moda, wydawał mi się obiecujący, Nie ma wsparcia, bo nie potrafisz doradzić w rozwiązaniu problemu, sam piszesz że masz mało czasu aby tworzyć. Zainstalowałem sobie twojego drugiego moda i na razie działa, choć ten mi bardziej odpowiadał. Jeżeli cie uraziłem to przepraszam, nie chciałem nadwyrężyć twojego ego.
 11. Nie wiem co to za wytłumaczenie, wypuszczasz shit w którym nie działa podstawowa rzecza jaką jest panel sterowania (wersja x32). Wszyscy modzirze na tym forum tworzą za free, chcesz żeby ktoś Ci za to płacił ? To zrób coś dobrego, wtedy docenię Twoja pracę. Skoro nie ma wsparcia dla tego moda to zwyczajnie trzeba go wrzucić do kosza.
 12. Może kolega przedstawi jakiś dowód że panel sterownia działa ? Bo robi się tu g***oburza. Edit. Pobrałem wersje x64 i tam wszystko smiga , problem pewnie polega na tym że jest to wersja z innego dnia. X32 z 30.01, a x64 z 7.02.
 13. x32 Edit: Problem nie tylko pojawia się u mnie na tablecie, ale na virtualce też.
 14. No i potestowane, nie działa wogołe panel sterowania. Po kliknięciu na ikonę, tak jakby restartował się explorer.exe. Po instalacji 4,1 gb zajmuje.
 15. chwała Ci za to, zabieram się za testowanie.
×
×
 • Create New...

Important Information