Jump to content

Glocc

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, Poszukuje jakiegoś darmowego programu do zbierania danych z drukarek sieciowych, chodzi mi o konkretne dane Nazwa i model drukarki/ilość tonera/ilość wydrukowanych stron/numer seryjny, gdy niczego takiego nie znajdę zamierzam pisać program w Pythonie by zrobić SNMP Walk i wydobyć OIDy i zapisać do CSV no ale liczę, że coś takiego jest.
 2. Od paru miesięcy testuje Deepin'a działa stabilnie, pełno apek w sklepie wszystkie, które potrzebowałem. Dodatkowo program crossover do instalacji apek z Windows na tą chwile wszystkie bez problemu się zainstalowały i działają. W 100% polecam.
 3. Problem rozwiązany - "Uaktualnienie w miejscu" pomogło.
 4. Witam, Postanowiłem zaszyfrować dysk bitlockerem, ale podczas próby włączenia funkcji wyświetla się błąd "Nie można odnaleźć określonego pliku". Lenovo Thinkapd x240 z TPM Windows 10 Pro, usługa szyfrowania dysków włączona. Odpalałem już m.in. dism /online /cleanup-image /restorehealth sfc /scannow
 5. Wersja 1709 i fixy tez odpalałem. Nie uzywalem skryptów od m4s, kompilacje podam jak będę na chacie. Jest to oryginalna wersja stawiana od nowa na wersji 1703. Nie instaluje się nic od aktualki KB4053577. Error 0x80070643
 6. Witam, Tak jak w temacie od Grudnia nie instaluja mi się żadne aktualki pojawia się ze żeby dokończyć instalacje należy zrobić reboot. Później w historii jest info o niepowodzeniu instalacji próbowałem różnych już metod resetowania wupdate odpalałem sfc dism, czyszczenie softwaredistribution, instalacja z windows update catalog itp. Czy ktoś z was miał podobnie ?? I zna rozwiązanie ,reset win10 nie wchodzi w grę.
 7. Witam, Czy po ostatniej aktualizacji mieliście może problemy z zamknięciem systemu ?? U mnie od przed wczoraj komputer stacjonarny z dyskiem ssd zamykał się ok 30min, gdzie zazwyczaj ok 3s., dzisiaj ultrabook tez z ssd w ogóle się nie chciał zamknąć przez ok 1h. Dziś odkryłem, że po wyłączeniu opcji "Włącz szybkie uruchamiane" wszystko wróciło do normy. Ww. opcje miałem do tej pory zawsze włączoną.
 8. W takim razie czekam na jakieś rozwiązanie
 9. Witam, Użyłem program DWS LITE w wiadomym celu wszystko działa ok, Tylko w ustawieniach lokalizacji mam "Niektóre ustawienia są ukryte .. itd.", a zależało by mi na tym żeby od czasu do czasu włączyć lokalizację, a punkt przywracania przed użyciem programu mi wcięło. Czy jest sposób naprawy tego bez reinstalacji systemu ??
 10. Glocc

  UAC

  Do zamknięcia, miałem jeszcze jedną opcję włączoną lub wyłączoną w opcjach zabezpieczeń wtedy mimo suwaka na dół aplikacje wymienione wyżej sie ubiegały o włączenie UAC. Tak to jest jak się nie pamięta co się ustawiało
 11. Glocc

  UAC

  Witam, Zauważyłem, że aplikacje typu Sklep, Muzyka itp. wymagają włączenia UAC, mam pytanie czy jest jakiś sposób żeby to obejść.
×
×
 • Create New...

Important Information