Skocz do zawartości

raszum

Nowicjusz
 • Liczba zawartości

  7
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O raszum

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 1. Wielka bzdura nie ma żadnego błędu, NET Framework potrzebny jest do prawidłowego działania programu jest to nawet składnik instalacyjny autocada.
 2. raszum

  Dane z drugiego dysku-Jak?

  wiktorynek przeczytaj uważnie co napisałem: 1. system to win 8.1 montowany na osobnym -dysku dysk systemowy- 2.dane są na innym dysku przeznaczonym dla danych, na archiwa 3.wspólny mianownik to dysk z danymi montowany raz z jednym dyskiem systemowym raz z drugim dyskiem systemowym, z trzecim i tak dalej.... 4.problem zauważony tylko z systemem win 8.1 nie ma znaczenia czy system to mod czy czyścioch bez skazy 5.pytanie czy ktoś miał coś podobnego jeżeli nie to będzie miał jak zacznie zgrywać dane na drugi dysk a na innym dysku z systemem win8.1 będzie chciał obejrzeć problem po paru przekładkach z dyskiem i kopiowanie ustaje ale jest to uciążliwe bo człowiek nie wie czy są te dane czy nie. Myślę że wina leży po stronie systemu plików win8.1 może są inaczej kodowane przy zapisie, może system patrzy na tablice partycji danego dysku, a może co innego...... albo ..... dysk ssd - a dysk hdd system mam na dyskach ssd ale też na hdd może tu leży piesek......
 3. raszum

  Dane z drugiego dysku-Jak?

  wszystko OK Są to dane na innym dysku .... Czy li inaczej kopiuje pod jednym systemem, a odczytuję pod drugim systemem na oczywiście wspólne cechy ....dysk, dane ......
 4. raszum

  Dane z drugiego dysku-Jak?

  To nie są pliki systemowe nawet nie są na dysku systemowym. Jest to zwykła archiwizacja danych - po pewnym czasie jak jeszcze coś się dopisze do danego katalogu dane są widoczne jest to upierdliwe przy kilku dyskach z danymi.... .
 5. raszum

  Dane z drugiego dysku-Jak?

  to za proste......
 6. raszum

  Dane z drugiego dysku-Jak?

  Inny problem - -system nie widzi zawartości dysku tzn - kopiuje dane z jednego dysku na drugi, uruchamiam na drugim kompie to co przekopiowałem jest nie widoczne. Pozostała zawartość dysku jest widoczna i odwrotnie jak zamontuję go z powrotem to pliki które był kopiowane są. Dzieje się to na systemie win 8.1 .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie