Jump to content
WinClub

raszum

Nowicjusz
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About raszum

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Wielka bzdura nie ma żadnego błędu, NET Framework potrzebny jest do prawidłowego działania programu jest to nawet składnik instalacyjny autocada.
 2. wiktorynek przeczytaj uważnie co napisałem: 1. system to win 8.1 montowany na osobnym -dysku dysk systemowy- 2.dane są na innym dysku przeznaczonym dla danych, na archiwa 3.wspólny mianownik to dysk z danymi montowany raz z jednym dyskiem systemowym raz z drugim dyskiem systemowym, z trzecim i tak dalej.... 4.problem zauważony tylko z systemem win 8.1 nie ma znaczenia czy system to mod czy czyścioch bez skazy 5.pytanie czy ktoś miał coś podobnego jeżeli nie to będzie miał jak zacznie zgrywać dane na drugi dysk a na innym dysku z systemem win8.1 będzie chciał obejrzeć problem po paru przekładkach z dyskiem i kopiowanie ustaje ale jest to uciążliwe bo człowiek nie wie czy są te dane czy nie. Myślę że wina leży po stronie systemu plików win8.1 może są inaczej kodowane przy zapisie, może system patrzy na tablice partycji danego dysku, a może co innego...... albo ..... dysk ssd - a dysk hdd system mam na dyskach ssd ale też na hdd może tu leży piesek......
 3. wszystko OK Są to dane na innym dysku .... Czy li inaczej kopiuje pod jednym systemem, a odczytuję pod drugim systemem na oczywiście wspólne cechy ....dysk, dane ......
 4. To nie są pliki systemowe nawet nie są na dysku systemowym. Jest to zwykła archiwizacja danych - po pewnym czasie jak jeszcze coś się dopisze do danego katalogu dane są widoczne jest to upierdliwe przy kilku dyskach z danymi.... .
 5. Inny problem - -system nie widzi zawartości dysku tzn - kopiuje dane z jednego dysku na drugi, uruchamiam na drugim kompie to co przekopiowałem jest nie widoczne. Pozostała zawartość dysku jest widoczna i odwrotnie jak zamontuję go z powrotem to pliki które był kopiowane są. Dzieje się to na systemie win 8.1 .
×
×
 • Create New...

Important Information