Jump to content
WinClub

henry157

Nowicjusz
 • Content Count

  3
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Dogfood_DevMain Wgrywałem wersję 10323 przez OfficeRTool z kanału Dogfood_DevMain . Zaktualizowałem powyższym sposobem .
 2. Do frankopan : Wejdź normalnie w jakiejkolwiek aplikacji np.(Word) na plik , konto i po aktywacją masz zakładkę "Aktualizacje pakietu Office" . Wybierz Opcje aktualizacji -aktualizuj teraz . Cały Office zaktualizuje się do najnowszego buildu w wersji PL 16.0.10325 2000 3. Aktualizacja jest realizowana w tle . Po zakończeniu tylko monit o restart PC .
 3. No nareszczcie się zainstalowało .Pomogło ISO buildu 16226 kolegi Mr.T . Instalacja z poziomu Windowsa z zachowaniem ustawień i plików.
 4. Witam! U mnie pobiera przez WU , instaluje (1,5 h) , po restarcie wraca do 16215 [ NetFramework 3,5 usunięty] i tak już 3 razy . Jakieś pomocne rady ?
 5. Stens dobra robota , ale mała poprawka , ponieważ w System 32/Macromedia/Flash - nie ma pliku mms.cfg , jest on w SysWow64/Macromedia/Flash . Ten plik trzeba poprawić zgodnie z Twoją sugestią (ProtectedMode=0) i przekopiować do System32/Macromedia/Flash . Teraz Flash Player działa .
 6. Nie używajcie żadnych innych playerów i nie instalujcie paczek kodeków . To niepotrzebne . Zainstalujcie Potplayer (wg uznania 32bit lub 64bit ). Przy końcu instalacji zaznaczcie aby pobrał dodatkowe kodeki (około 12 MB ) . Ten player odtwarza wszystko z napisami , 3d , itd.
×
×
 • Create New...

Important Information