Jump to content

vegeta80

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Posty z Chatbox

  49
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About vegeta80

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

314 profile views
 1. Ja tam czekam na wersje finalną może jeszcze coś poprawią.
 2. Mój sprzęt to dopiero składałem więc to nie to. A wina ms bo oni zawsze coś spartaczą. Dlaczego na Linuxie na starym kompie nie miałem problemu z godziną tylko w Windowsie.
 3. Niech ms lepiej dopracuje ten win 10 pro bo na razie to nie ma nawet 60% rynku win 10 więc ludzie mają jakieś problemy z nim.
 4. Ja mam androida i nie mam tego problemu.
 5. I to na nowym i starym kompie tak jest
 6. Witam Mam taki problem że nie synchronizuje mi się czas na czas letni godzina w moim nowym kompie i starym a na dwóch kompach jest zainstalowany Win 10 Pro o taki komunikat jest w załączniku.
 7. Jak skonfigurować w Windows 10 Pro Defender Application Guard? ze by było skuteczne i nie utrudniało pracy na komputerze.
 8. A czym najlepiej usunąć sterowniki radeona??
 9. To raczej sterownik bo to się stało jak zaktualizowałem sterowniki radeona. To co radzicie co najlepiej zrobić w takim przypadku?
 10. A jak analizować ten plik że by się dowiedzieć co powoduje? bo pamięć ram testowałem wszystko dobrze jest.
 11. Witam mam problem z nowym komputerem bo wyskoczył mi niebieski ekran w czasie korzystania z kompa z Windows 10. co mam przedstawić jeszcze??
 12. ja na 9 letnim prawie kompie to użyłem tego
 13. A jak zalogować się do komputera co nie ma hasła bo wyskoczyło mi "Wprowadzenie poświadczeń sieciowych" i prosi o login i hasło a ten komputer co chce dostać się do sieci domowej nie ma hasła??
 14. Mam problem z siecią domową ponieważ nie mogę się dostać przez sieć domową na inne kompy i wyskakuje mi to 0x80070035 a mam win 10 1803 x64 bit zdjęcie w załączniku.
×
×
 • Create New...

Important Information