Skocz do zawartości

Tominjo

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Tominjo

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

111 wyświetleń profilu
 1. To mi wskaż czyściocha, który ma wszystkie stery pod nowe intele i Ryzeny na forum, chętnie pobiorę. Jakbym miał na to czas to bym sam sobie zrobił taki obraz i nie pytał czy się tu pojawi. Wiktorynek parę mc temu pisał o takim obrazie i nadal cisza. Twój post niczego nie wnosi więc może już nie odpisuj.
 2. Fajna sprawa taki system, choć wolałbym czyściocha bez żadnych wycinek (oprócz telemetrii) z dodanymi samymi sterami. Jest szansa na taką wersję?
 3. Tominjo

  .

  Spytaj Razora.
 4. Tominjo

  .

  Zawsze można mieć dwa peny z normalną instalką i ze sterami. W serwisie jak najbardziej się przyda do laptopów bez "nietypowych sprzętów".
 5. Tominjo

  .

  Widzior a ja znowu bym chętnie przytulił wersję od Mr.T Finał ze wszystkimi sterami od Atak_Snajpera. I z tego co widzę, to stery zajmują 200MB, wiec obraz nie będzie ważył 10GB. Pewnie się taki obraz tutaj nie pojawi, dlatego sam kombinuję jak to zintegrować.
 6. Tominjo

  .

  Lipa, że nie da się napisać PW wiadomości, ale dobra. Pytanie takie. Wintoolkitem jak dogram sterowniki z folderu "drivers" to będzie wszystko hulać? I jak najszybciej sprawdzić bez instalacji Win czy rzeczywiście się zintegrowały? I pytanie poza konkursem. Jak zostawić w obrazie płyty tylko Win 7 Home i Pro do wyboru?
 7. Edit. Wersja od MR.T czerwiec poszła na SSD. Tylko instalka na pół ENG i na pół POL
 8. Kurde szkoda, że to tyko na czyściochu działa. Na wersji od Mr T czerwiec 2017 na instalce Win7 też nie bangla.
 9. Windows 7 Sp1 (x86.x64) czerwiec 2017 winclub PL na instalce Win 10 też wywala błąd. Info dla potomnych.
 10. Tominjo

  Office 2010 Standard x86 x64 PL Sp2 Kwiecień 2016

  Linka na mega nie działa.
 11. Tominjo

  "Win DreamOS-PE" czyli Windows Live

  Dobra programy swoje wrzuciłem, ale jak wyciągnąć skróty żeby mieć je na pulpicie od razu? Wrzucić do desktop nie działają. Ścieżki dostępu nie da się zmienić.
×

Powiadomienie o plikach cookie