Jump to content

zoxovsky

 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

About zoxovsky

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

413 profile views
 1. @srom-otnik jest szansa żeby działało na atomie? Po instalacji i 1 restarcie pokazuje ekran trwa lądowanie pokazuje się kawałek windowsa obrazka i restart ehh
 2. Cześć, Mam problem bo te programy pokazują mi 0C na GPU i nie wiem dlaczego tak, w grze mi spadają strasznie FPSy i co kilkanaście sekund drop FPS jest i laguje a potem znowu do normy podchodzi, FAN wgl nie pracuję jak powinien chyba bo powinien szybciej chodzić a chodzi jak w trybie spoczynku może w tym jest problem, ktoś ogarnia temat? Pozdro.
 3. Czyli włączam tryb gry - włączam gre - wyłączam tryb gry?
 4. Tryb mam włączyć przed uruchomieniem gry czy to nie ma znaczenia?
 5. Ponawiam pytanie : w jaki sposób działa tryb dla gier? Klikając w to nic się nie dzieje, explorer na chwile znika i wraca.
 6. Widać po oknie paska, że aero nie ma, pasek powinien być przezroczysty i widać coś za nim
 7. @srom-otnik w jaki sposób działa tryb dla gier? Klikając w to nic się nie dzieje, explorer na chwile znika i wraca.
 8. Jak działa tryb gier? Bo myślałem, że jak klikne tryb dla gier na tak to zmieni się pasek menu z przezroczystego na stary ale jakoś chyba nie dziala to w ten sposób czy coś nie zainstalowałem?
 9. Czy na procku intel można instalować tą 7-mkę?
 10. W stanie spoczynku na kursorze co chwile pojawia się kółeczko jak by się coś robilo ktoś wie o co chodzi? @Mr.T
 11. Niby czemu? 200mb światłowód jest słabszy niz jakaś lokalna firma z netem 50mb? xD Wszystko rozwiązane speedtest pokazuje 50mb bo karta sieciowa bezprzewodowa obsługuje 72mb/s także kabel mogłem załatwić i problemu by nie było
 12. Dobra naprawiłem to poradnikiem z neta ale pobierając to 500kb/s przy necie 200Mb to naprawdę słabo ten hosting wypada, dlaczego @Mr.T używasz tylko files?
 13. Jakieś porady? Brak adblocka na chrome... https://prnt.sc/rq2cl4
 14. Ktoś to wrzuci na inny hosting? Wywala mi ta strona jakis certyfikat....
 15. Były robione i instalowane ze strony intela i nic, w ustawieniach dźwieku nie ma nawet co przestawić są tylko głosniki z notebooka i nic wiecej.
×
×
 • Create New...

Important Information